sadsad x
asdasd

Organicum Bebek Saç ve Cilt Bakım Ürünleri 

Görünüm: 3 4
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2
Organicum
Organicum set olarak günlük ve sık kullanıma uygun olan yumuşak ve etkili saç bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Organicum ürünleri zirai ilaçlar, gübre, hormonlar, genetik modifiyeli tohumlar olmaksızın yetiştirilen bitkilerin hidroselleri ile formüle edilmiştir. Organik hidrosolün içeriğindeki bitkiler seçilirken saçta meydana gelecek olan dökülme, incelmei, kırılma, kepeklenme, yağlanma, kuruluk, egzama, cansızlık, sedef gibi sorunların giderilmesi hedeflenmiştir.
Organik olan sertifikalı taze bitkiler uygun doğal yapıları ile ve aromatik kokuları ile aura enerjinizin güçlenmesini sağlar. Sağlıklı Organikler: Organicum, bitki ekstraktları yerine saç köküne ve saçlı deriye direkt etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış yeni nesil bir kişisel bakım ürünüdür. Organik hidrosol, ileri ekolojik damıtma tekniği kullanılarak işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsuları ve esansiyel yağlardır. Bu yöntemde kesinlikle petrol türevi solventler, benzol, parafin gibi sentetikler kullanılmaz.
 
Yağlı Saçlara Şampuan: Organicum Yağlı Saçlara Organik Hidrosollü Şampuan yağ dengesini ayarlayarak saç dökülmesini ve seboreik dermatiti önler. Yapılan klinik testlerde 8-12 yıkamada saç dökülmesine karşı etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır.
 
Sık kullanıma uygun bir bakım ürünü olan Organicum yağlı saçlar için şampuan sürekli boyanmaktan, oryalden, balyajdan kuruyan, yıpranan ve yanan saç köklerini yeniden canlandıran organik bitki özleri içerir.
Kadınlarda ve erkeklerde aşırı sebum üreten (aşırı yağlanan ve bu yüzden dökülmeye ve incelmeye yol açan) ciltler için yağ dengesini düzenleyen şampuanımız doğum sonrası dökülmelere karşı etkilidir.
Boyalı/Yıpranmış Saçlara Onarıcı Şampuan: Organicum Boyalı Yıpranmış Saçlara Organik Hidrosollü Onarıcı Şampuan, boya, röfle, balyaj gibi kimyasal işlemlere maruz kalarak doğal yapısını kaybeden cansızlaşmış, matlaşmış, incelmiş saçların yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Organik sertifikalı argan, avokado, ceviz ve üzüm çekirdeği yağları sayesinde saç dokusunu nemlendirerek saçın kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar. Saçı yumuşatan ve kırılmaları önleyen doğal formülü ince telli ve kimyasal işlemlerden yıpranmış saçları canlandırır ve sağlıklı görünümlerine kavuşturur. A, C, E ve B kompleks vitaminleri içeren zeytin, ceviz ve avokado yağlarının yanısıra biberiye, lavanta özleri içeren tam organik hidrosol saç folikülünü yenileyerek besler, onarır ve canlandırır. Hiçbir renklendirici, SLS, SLES, paraben, lanolin ve sentetik ekstraktlar içermez.
Kuru/Normal Saçlara Şampuan: Organicum Kuru/Normal Saçlara Organik Hidrosollü Şampuan kuru ve cansız saçları kökten besleyerek dökülmeyi ve kırılmayı önler. Yapılan klinik testlerde 8-12 yıkamada saç dökülmesine karşı etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır.
Aktif Saç Maskesi: Organik bitkisel özlerle yoğun bakım ve onarım maskesi aşırı dökülme, cansızlık, kepeklenme, pullanma, sivilce ve kaşıntılara karşı etkilidir. İçeriğindeki organik özler kimyasal işlemlerden ve çevresel etkilerden dolayı yıpranmış, kurumuş ve incelmiş saç dokusunu canlandırıp yenilerken saçın hızlı uzamasını sağlar, yeni saçların oluşmasına ortam hazırlar. Formülündeki tümü organik sertifikalı ısırgan, mersin yaprağı, at kuyruğu, biberiye özleri ile kayısı çekirdeği, zeytin ve çörekotu yağları aşırı dökülme, kepeklenme, yağlanma, egzama, kaşıntılar ve cansızlık gibi sorunların hızla giderilmesinde etkilidir. Hücre yenileyen ve onaran E, B5 ve buğday proteinleri ile zenginleştirilmiştir. Paraben, silikon, renklendirici, sentetik ekstrakt, parafin (paraffinum liquidum), EDTA, lanolin ve jelatin içermez.
Yoğun Bakım Saç Kremi: Organicum şampuan ile birlikte kullanılması önerilen Organicum aktif saç kreminin sertifikalı organik bitkileri saçlarınızın özlediği yoğun aktif bakımı kökten uca doğal yollardan gerçekleştirir. Formülündeki tümü organik sertifikalı ısırgan, defne, adaçayı, susam ve zeytin gibi bitkilerin içerdiği vitamin ve esansiyel yağlar saç dokusunu yeniler ve saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Buğday, soya, yulaf proteinleri ve aloe vera ile özellikle boya ve işlem görmüş saçlarınızı onararak canlanmasına yardımcı olur. Paraben, silikon, renklendirici, sentetik ekstrakt, parafin (paraffinum liquidum), EDTA, lanolin ve jelatin içermez.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.