sadsad x
asdasd

TrukidTrukid, altı çocuk annesi Jennifer Adams Bunkers tarafından geliştirilmiş bir markadır. Bunkers, çocuklarının sağlığına önem veren her anne gibi kullandığı bakım ürünlerinin de organik içeriklerle geliştirilmesini istemekteydi. Bunun üzerine tamamen organik içeriklerle geliştirdiği kendi markasını yarattı. Saf içerikli ve renkli ambalajlarıyla hem çocukların hem de annelerin sevgisini kazanan bir marka oldu.
Çocukların cildi, yetişkinlere oranla çok daha hassas yapıdadır. Bu nedenle ciltlerinin daha hassas bir bakıma ihtiyacı vardır. Sürekli gelişen kozmetik sektörü, piyasada birçok markanın olmasına yol açmıştır. Bu da hangi markayı seçip hangi markaya güveneceğimiz konusunda kararsızlık yaşamamıza neden olmaktadır. Trukid, çocuk ve bebek bakımında güvenilir içerikleri ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir markadır. Bebeğinizin ve çocuğunuzun saç, vücut, banyo, güneş bakımı gibi birçok konuda güvenli ürünler kullanmasına yardım eder.
Güneş, sağlığımız için pek çok fayda sağlasa da güneşten gelen ultraviyole ışınları cilt yüzeyinde bazı hasarlara neden olabilmektedir. Bu nedenle yaz kış fark etmeden her mevsim, hem kendi cildimizi hem de çocuklarımızın cildini güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumamız gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında çocuklar, güneş altında daha fazla vakit geçirmektedir. Tatilin, güneşin, denizin, havuzun tadını çıkaran çocukların bu sırada cilt sağlığını korumak hiç de kolay değildir. Trukid güneş kremleri, çocuklarınızın cildini güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardımcı olurken ciltlerinin beslenmesine de destek verir. Güneşin ciltlerinde kuruluk gibi sorunlar yaratmasına engel olur. Bunun yanı sıra güneş nedeniyle oluşabilecek yanık, leke gibi sorunların da önüne geçmenize destek verir. Çocuğunuzun cildi hangi tip olursa olsun ona uygun bir Trukid ürünü bulabilirsiniz.
Bebek ve çocukların cildinde egzama tarzı sorunlar sıklıkla görülebilmektedir. Çocuklarınız için oldukça rahatsız edici olan bu durumu Trukid ürünleriyle hızlı bir şekilde önleyebilirsiniz. Trukid, egzama tarzı sorunlar yaşayanlar için geliştirdiği serisi, çocuklarınızın cildinin hızlı bir şekilde iyileşmesine yardım eder.
Bebeklerin ve çocukların keyifli bir banyo süreci yaşamasına yardımı olan banyo ürünleri, farklı aromalarla geliştirilmektedir. Karpuz, çilek gibi aromalar ile banyo sürecinin çok daha eğlenceli geçmesine yardım eder. Ayrıca doğal içerikli bu ürünler çocuğunuzun cilt sağlığının da korunmasına destek verir. Trukid ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyerek online satın alabilirsiniz.

trukid.jpg (177 KB)

Trukid Markasının En Çok Aranan Serisi


Sıralama seçin
Kargo
Bedava
349,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı