sadsad x
asdasd

La Roche Posay

La Roche Posay kullanıyorsanız birçok gerekçeniz var demektir. 2017 Allure Güzellik Ödülleri’ne layık görülen marka,dünyadaki 25 binden fazla dermatolog tarafından öneriliyor.  Klinik etkinlik kapasitesi ve hassas cildi rahatlatma garantisi ayrıcalık sağlayan diğer özelliklerinden… Bünyesindeki ürünlerin temel amacı yaşam kalitenizi daha iyi bir hale getirmek olduğu için cildinizdeki tüm ayrıntılara ekstra odaklanıyor. Bunu yaparken de en basit ve en etkili çözümlere başvuruyor.

Güçlü antioksidan etkiyi yapabilmek adına hassas cilt uzmanı La Roche Posay, standartların üzerinde bir koruma sağlıyor. Cildi ağırlaştırmadan güneşe karşı kapsamlı bir direnç geliştirdiğinden, cilt yapınız fark etmeksizin istediğiniz sonuca hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Herkesin hemfikir olduğu bir durum olarak, cilt sorunları, nedenleri bilmeden çözülmez. Nedenleri bilmek için yapısal özellikler ve olumsuz etkenler dikkate alınmalıdır. Akneli bir ciltte, gözenekleri dolduran kir ve yağın giderilmesi amaçlanır. Bakterilerin oluşturduğu sağlıksız durumu yok edebilmek için gözeneklerin iç kısımlarına yönelik uzun vadeli bir işlem uygulanacaktır. Bu noktada termal suyunun dermatolojideki baskın konumunu bir kere daha hatırlatmak gerekir. Selenyum yönünden zengin termal suyu, güçlü antioksidan etkiye kavuşmanızı sağlar.

 

La Roche Posay Effaclar

 La Roche Posay Effaclar

La Roche Posay Effaclar serisi akneli ve yağlı ciltler için üretilmiş olması nedeniyle kritik bir önem taşıyor.  Pürüzlü her bölgede ölü hücrelerden arınarak yağı kolayca dengelemeniz mümkün.

Günlük hayatta ve özel davetlerde birden çıkan sivilcelere yönelik Effaclar A.I ideal bir üründür. Gözenekleri derinlemesine temizler ve peeling etkisiyle sıkılaştırıcıdır. Yeni akneleri engelleyen özel bir yapısı vardır. Effaclar K ise parlak görünen alın bölgesi için idealdir. Bir yandan fazla sebumu deriden arındırırken diğer yandan parlamayı azaltır. Siyah noktalı görüntünün önüne geçer.

Tonik olarak La Roche Posay Eau Micellaire Purifiante tahriş etmeden, yoğun bir gözenek temizliği anlamına gelir.  Dikkat çeken bir ürünü olmasında markaya özel termal suyunu barındırması es geçilmemesi gereken bir ayrıntı. Çünkü hassasiyeti olan ciltlerin yatıştırılmasında baskın bir özellik gösteriyor.Yani ferahlarken temel cilt ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün.

 

La Roche Posay Effaclar Jel

 
La Roche Posay Effaclar Jel

Jel kıvamında bir profesyonel temizleme ürünü arıyorsanız La Roche Posay Effaclar Jel tam sizin için olabilir. Özellikle cildiniz akneye meyilliyse, yağlı bir yapıdaysa rutininiz arasına bu ürünü yerleştirebilirsiniz.

Hayatınıza devam ederken gözeneklerinizde biriken kirin farklı nedenleri olabilir. Örneğin araçlardan çıkan duman, toz, sigara dumanı ve iyi temizlenmeyen makyaj kalıntıları cildinizde ekstra yük demektir. Tıkalı olan gözenekler birçok açıdan zararlıdır. Çünkü en başta hücresel düzeyde iyileştirmeleri geciktirir. Cildimizin kendisini doğal olarak yenileme rutininde hücresel açıdan bir işleyişi vardır. Gözeneklerin iç kısımlarında tıkanmalar varsa oksijen alamayan cilt yenileme hızını azaltır. Bu nedenle her gün gözeneklerinizin temizlenerek nemlendirilmesi ihtiyacı bulunmaktadır.

Gözeneklerin tıkanma ve cildin kirlenme miktarı, günümüzde daha sık gündeme gelen bir konu, çünkü piyasa işleyişi haricinde daha fazla kirlilik bulunuyor. Araç sayısı çok arttı ve özellikle kalabalık şehirlerde kirli hava miktarı daha riskli boyutlara geliyor.

Arındırıcı bir tazelik sunan Effaclar Jelağırlaşan cildinizi hafifletmek için son derece etkili bir yöntem. Selenyumlu termal su etkisi bu üründe de var ve klinik araştırmalar siyah nokta ve sebum etkisini gözler önüne seriyor.30 kişilik bir araştırma grubunda yapılan çalışmada günde 2 kere 1 ay boyunca jel kullanan kişilerde önemli bir fark görüldü. Sebum miktarında %16 oranında, siyah noktalarda %25 azalma kaydedildi.

Cilt temizleyicisi olarak Effaclar Jel,  komedojenik değildir. Yani siyah nokta oluşumunu tetikleyici maddeler bulundurmaz. Bu nedenle uzun vadeli vazgeçmeden kullanabileceğiniz bir ürün niteliği taşıyor.

 

La Roche Posay Effaclar Duo

 
La Roche Posay Effaclar Duo

İzlerle mücadele ediyorsanız, La Roche Posay Effaclar Duo hedef seriniz olmalıdır. Marka, bu ürün grubunda akneli görüntüden sonra kalan izlere yönelik özel etkiye sahip. Elbette birçok artıyla beraber bunu size sağlaması üründen aldığınız zevki artırıyor. Effaclar Duo Innovation bu anlamda ilk akla gelen ürün… Makyaj yapanlar için iyi haber, çünkü makyaj bazı olarak da kullanılıyor. T bölgenizde ferahlatıcı bir etki sağlaması, pürüzsüz bir görünüme kavuşturması da ekstra değer katıyor.

 

La Roche Posay Güneş Kremi

 
La Roche Posay Güneş Kremi

La Roche Posay Güneş Kremi Anthelios serisi ile özdeşleşmiş durumda ve bu formüllerde minimal bir içerik bizi bekliyor.Güneşin neden olduğu UVA - UVB hasarlarını en aza indirmesi, cildi bütünsel olarak desteklemesi en önemli detay… Üstelik kullanımda hafif bir his size eşlik ediyor. Kahverengi lekelerdeki renk geçişlerini yok ederek tek bir tonda sonuç vermesi diğer bir avantajı.

Bazı ciltlerin toleransı diğerlerine göre ekstra düşüktür. Genelde bu durum kuru ciltlerle özdeşleştirilse de yağlı ve karma yapıdaki ciltlerde de görülebilir. Anthelios XL Dry Touch Gel Cream parlama yapmayan, doğal bariyeri güçlendiren özel bir formül sunar. Yatıştırıcı jel krem yapısı sayesinde cildinizdeki tahriş hissini hızlı bir şekilde yok eder. Kendinizi tedirgin edecek hiçbir sorun kalmadan güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fakat dikkat güneş kremlerini güneşten bir süre önce kullanmanız gerekiyor. Koruyucu maddeler ortalama yarım saatte tam potansiyellerini gösteriyor.

 

La Roche Posay Toleriane

 
La Roche Posay Toleriane

Onarıcı yönü güçlü formüller La Roche Posay Toleriane ürünlerinde bulunabilir. Esneklik kaybeden cilt yapılarına denge getiren bir zemine sahiptir.Toleriane Ultra Contour Yeux Göz Kremi hassasiyeti yüksek derideki deformasyonu en aza indirir. Neurosensine + niacinamide bileşenleri istenen sonucu almada etkilidir.

Toleriane Ultra Fluid Bakım Kremi sebum dengesine yardımcı olur ve yağ nedeniyle oluşan akne sorunlarının önüne geçer. Toleriane Teint Fluid Corrective Fondöten de cildinizi nefes alırken pürüzsüz göstermek üzere değerlendirilebilir. Bir yandan da SPF 25 etkisi olduğu için güneşe direnç anlamına gelmektedir. Toleriane serisi koruyucu ve hazırlayıcı etkisini doğru bir kullanımla verir.

 

La Roche Posay Cicaplast

 
La Roche Posay Cicaplast

Çatlamış, epidarmal açıdan hasarı olan cildinize yönelik La Roche Posay Cicaplast serisiyle ideal bir çözüm sağlayabilirsiniz. Pullanma, kızarıklık, yanma gibi sorunlarda Cicaplast Baume B5 seride öne çıkan ve özellikle annelerin bebekleri için sık tercih ettiği bir ürün… Pişikleri engellemesi ve nemli yatıştırıcı bir etki sağlaması konforlu bir his uyandıracaktır. Cicaplast Gel Bakım Kremi ise esneklik kazandırmak üzere tercih edilebilir. Dokuları yenilemede faydalı bu jel kıvamı, ciltteki doğal bariyeri güçlendirdiği için daha esnek bir görüntü sunuyor.

Cicaplast serisini ayrıcalıklı kılan başka bir özellik mineral kompleks ve in- vitro teknolojisidir. Yani hücresel düzeyde yapılanma hızı artar. Yani cildinizi oluşturan hücreler eskiye nazaran kendisini daha hızlı şekilde yeniler.

 

La Roche Posay Nemlendirici

 
La Roche Posay Nemlendirici

Ciltteki su moleküllerinin korunması için La Roche Posay Nemlendirici serisi yüksek performans sunan ürünlerden oluşuyor. Kuruluk, tahriş, atopiye eğilim gibi sorunlarda sağladığı hızlı etki sayesinde memnuniyetiniz giderek artacaktır.  L.P Hydraphase Intense Legere, suyu gözeneklerde uzun süre tutmasıyla öne çıkıyor. Hydreane Legere Nemlendirici Bakım Kremi de karma ciltlerdeki atopi eğilimini çözmek üzere kullanılıyor. Hydreane Riche Nemlendirici Bakım, gliserin ve bitkisel yağlar bakımından güçlü bir ürün her açıdan ayrıcalıklı denebilir.

la roche.jpg (356 KB)
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
199,90 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
169,90 TL
144,42 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
224,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
144,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
159,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
184,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
165,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı