x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Balmozon
Sırala:

Balmozon

Ozonlanmış yağ binlerce yıl öncesine dayanan geçmişi ile bilinmektedir. Kaynağının zeytin olduğu bilinen sıvı, altın olarak adlandırılan zeytinyağına ozon gazı işleminin uygulanması ile meydana gelir.

Nikola Tesla ilk olarka 1900'lü yıllarda ozon jeneratörünün patentini almış ve kısa süre sonra ozonlanmış yağ üreterek tıp doktorlarına sunmuştur. Ozon gazı, yağ asitleri ile etkileşime geçerek peroksit olarak adlandırdığı yapıları ortaya çıkarır.

Peroksitlerden zengin ozonlanmış yağ deriye sürüldüğünde peroksitlerden salınan oksijen derinin oksijenasyonunu ve kapiller kan dolaşımını arttırır, enerji ve canlılık sağlar.

Ozon yağı içerisinde bulunan ozonid ve peroksidler virüs, bakteri, mantarlara karşı güçlü özelliktedir. Birçok rahatsızlığın tedavisine destek amaçlı olarak kullanılır. Deri, tırnak ve saçtaki mantarlar, uçuk, siğil zona gibi deri lezyonlarında da destek amaçlı olarak tercih edilen bir üründür. Bunun dışında diş hekimliği, cilt hastalıkları, gastroenterolojide, jinekoloji alanlarında da kullanılan bir üründür. Kullanım alanlarına bakılacak olursa; ağız içi aftlarında, böcek sokmalarında, cilt enfeksiyonlarında, cilt kırışıklıklarında, çocuk pişiklerinde, eklem ve kas ağrılarında, genital enfeksiyonlarda kullanılmaktadır.

Ağız İçi Aftlarında: Sık rastlanan bu yaralar, dilde, yumuşak damakta, dudak ve yanakların iç kısımlarında bulunur. Ağrılıdır ve ozonlanmış yağ sayesinde kısa sürede iyileşmesi mümkün olur.

Böcek Sokmalarında: Ozonlanmış yağ kaşıntı giderici ve ödem çözücü özelliği ile böcek ve sinek sokmalarında anında etki eden bir üründür.

Cilt Enfeksiyonları: Yapılan araştırmalara göre ozonlanmış yağ kullanımı ile %87'si sivilce, %91 cilt ve tırnak mantarı, %72 uçuk tedavisinde kullanılır.

Cilt Kırışıklıklarında: Deri yüzeyine sürülen ozonlanmış yağ kan dolaşımını arttırır ve deri yaşlanmasını önlemeye yardımcıdır.

Çocuk Pişiklerinde: Pişik oluşumu bebeklerde neredeyse sürekli meydana gelir. Bunu önlemek için ılık olan suyun içerisine 1-2 damla damlatılmış olan ozon yağını bebek poposunu temizlemek için kullanabilirsiniz.

Eklem ve Kas Ağrılarında: Ozonlanmış yağın antinflamatuar dediğimiz ödem çözücü etkisi ile şişlikleri azaltma etkisi vardır. Kas ağrılarını azaltır ve kaslarda biriken liaktik asidi azaltır. Kas eklem hastalıklarında da ağrıları kesme özelliği sağlar.

Genital Enfeksiyonlarda: Ozonlanmış yağ, tüm bakteri, virüs ve mantar çeşitlerine karşı etkilidir. Genital bölgede meydana gelen mantar sorununa da destek sağlar.

Görüldüğü gibi Balmozon Ozonlanmış Yağ farklı bir çok sorunu ortadan kaldırmak için kullanılan bir üründür. Tam bir bakım sağlayan ürün birçok rahatsızlığı ortadan kaldırma noktasında etki sağlar. Balmozon Ozonlanmış Yağ zeytin özü ile %100 doğal ve organik bir bakım sunar. Etkisi tartışılmaz ürün çok fonksiyonlu olup birden fazla sorunu çözme noktasında etkili olmuş bir üründür. Joker ürün olarak adlandırdığımız ürün sizlerin farklı olan sorununuzu ortadan kaldırma noktasında etkilidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.