sadsad x
asdasd

MEDİKAL ÜRÜNLER

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

MEDİKAL ÜRÜNLER

Medikal ürünler; sağlığı korumak ve gerekli tedbirleri almak için kullanılan uygulama ürünlerdir. Tıbbi ürünler olarak da tanımlanan medikal ürünler sağlık hizmeti başlığı altında sunulur. Medikal ürünler içerisinde; hasta bakım ürünleri, tansiyon aletleri manüel ve dijital olmak üzere, tıbbi sarf malzemeleri, medikal bakım ürünleri, medikal ortopedi ürünleri, masaj ürünleri… vb bulunmaktadır.

Medikal ürünler, genellikle insan sağlığına hizmet sunan ve vücudumuza giren sayısız toksinden bizi arındırma, onların açtığı problemlere çözüm getirme ya da sağlığımızı kontrol etme odaklı üretilir. Medikal ürünler özellikle medikal sektör diye adlandırılan; birçok hastaya gerekli olan ve kullanılması mucize yaratan ürünler olarak da tanımlanır. Hastaneler ve özel tıp hizmetleri medikal ürünlerden yararlanır.

‘Medikal bir tıp sanatıdır’ cümlesinin içeriğinde de yer alan tıbbi mucize yaratan medikal ürünler; tıbbın teknik tarafıdır.Medikal ürünler; sağlıklı yaşam destekli, tekerlekli sandalyeler, varis çorapları, tartılar, şeker ölçüm aletleri, stetoskoplar, fizik tedavi ürünleri, masaj ürünleri, sigara bıraktırma ürünleri, ateş ölçerler, hastane kıyafetleri, terlikler, sarf malzemeler, tansiyon aletleri hepsini kapsar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı