sadsad x
asdasd

Voonka Ürünleri ve Çeşitleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
Kargo
Bedava
%30
548,00 TL
383,60 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
548,00 TL
383,60 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
103,43 TL
82,74 TL
%20
%20
139,50 TL
111,60 TL
%25
%25
126,50 TL
94,88 TL
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Voonka

Voonka, 2012 yılında daha sağlıklı bir yaşam desteği için kurulmuştur. Ürünlerini tamamen doğadan aldığı ilham ile geliştiren marka, besin takviyesi sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz için yardım eder.
Voonka markasının en çok ilgi gören ürünlerinden biri kolajen desteği sağladığı tablet ürünüdür. Voonka kolajen tablet, Hyaluronic acid, Vitamin C, Selenyum, Biotin gibi sağlığınız için faydalı pek çok bileşen ile geliştirilmiştir. Bu gıda takviyesi vücudunuzdaki kolajen değerini arttırmaya yardımcı olur.
Vücudumuzda doğal olarak bulunan kolajen bir proteindir. 20li yaşlarla birlikte kolajen üretimi azalmaya başlar. Sigara kullanımı, güneşe fazla maruz kalma, hareketsiz yaşam gibi faktörlerde vücudun kolajen deposunun azalmasına yol açar. Yapılan araştırmalarla birlikte kolajen takviyesinin önemi artmaktadır.
Kolajen; eklem ve kemik sağlığınızdan cilt sağlığınıza tırnak ve saç sağlığınıza kadar birçok konuda yararlıdır. Kıkırdak bütünlüğünün korunmasına yardım ederek eklemlerinizin korunmasına destek olur. Eklem ağrılarına karşı etkisi olduğu tespit edilmiştir. Cilt sağlığınızda da kolajen desteğinin büyük bir önemi vardır. Özellikle yaşlanma belirtileriyle savaşmakta çok etkili olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra cildin yenilenme sürecine de destek verir. Cildi nemlendirir. Cilde esneklik kazandırır. Cilt bariyerinin kuvvetlenmesine yardım eder.
Kolajen saçlarınızda da oldukça etkilidir. Saçlarınızın yeniden yapılanmasına, yıpranmanın azaltılmasına yardım eder. Saçlarınızın kırılmasına engel olmaya çalışır. Saçlarınızın canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardım eder. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur.
Kolay kırılan ya da soyulan tırnak yapısına sahipseniz kolajen bu konuda da size destek verir. Tırnaklarınızın güçlenmesine yardım eder. Tırnak yüzeyindeki katmanlaşmayı engeller. Sağlıklı tırnak yapısı kazanmanız için destek olur.
Sağlığımıza birçok konuda faydası olan kolajeni güvenilir markalardan kullanmak çok önemlidir. Voonka, tamamen sağlığınıza destek olmak amacıyla ürünlerini geliştirdiği için, kolajen takviyesinin yanı sıra diğer vitamin ve mineraller ile sağlığınıza destek vermeye çalışır. Kolajen destekli ürünlerinin yanı sıra Biotin, Calcium, Ginseng, Multivitamin gibi takviyeleri de bulunmaktadır.
Marka sadece gıda takviyesi ürünleri değil cilt sağlığınız için de doğal içerikli ürünler geliştirmektedir. Voonka Collagen Hyaluronic Acid Aloe Vera Gel ile cildinizi nemlendirmeye yardım eder. Nemlendirici etkisinin yanı sıra cildin onarılmasına, sıkılaşmasına da destek olur. Voonka Collagen Hyaluronic Acid Krem; el ve yüz bölgesinde kullanıma uygun nemlendirici kremdir. Tüm cilt tipleriyle uyumlu olan ürün cildi yüksek şekilde nemlendirmeye yardım eder. Hyaluronic acidin yanı sıra formülünde yer alan diğer güçlü bileşenler ile cilde esneklik kazandırır. Sıkılaşmasına destek olur. Yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardım eder. Hiçbir Voonka cilt bakım ürünü paraben,renklendirici ve silikon içermez.
Voonka markasının ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı