x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Bepanthol
Sırala:

Bepanthol

Bepanthol 1944 yılında İsviçre’de piyasaya sunulmuştur. O günden bu yana cilt bakımı konusunda yeni formüller geliştirilmeye devam edilmektedir. Bepanthol bileşenlerinden en önemli olan biri dekspantenol olarak da bilinen Provitamin B5’dir. Bepanthol ailesi 0 yıldan bu yana cildin sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Bepanthol kullanımından bu yana cildin canlı ve kendini yenileyebilen bir destek ürünü olarak cilt bakımında ve sağlığında lider konumuna gelmiştir.

Marka ürün çeşitliliğine bakıldığında da günümüzde Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ve Bepanthol Cilt Bakım Kremi gibi ürünlerle yenilenmeye ve gelişmeye devam edildiği görülmektedir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, cildi nemlendirir, pürüzsüz ve yumuşak tutar ve doğal bir bakım süreci oluşturur. Şeffaf yapısı ile bebeğin ince ve hassas cildinin nefes almasını sağlar. En hassas cildi dahi bebek dışkılarına karşı özenle korur ve tahriş edici maddelerden, sürtünmelerden korur.

Bepanthol ürünlerinin cildi yumuşattığı ve koruduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Markanın her ürünü, cildin doğal yenilenme sürecini destekler, cildin sağlıklı bir biçimde rahatlamasını sağlar. Bepanthol Ailesi, cilt tarafından iyi tolere edilebilen bir yapıya sahiptir.

Bepanthol Ürünleri

Cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırarak cildi yumuşatır ve nemini korur. Bepanthol, cildiniz için değerlidir.

Bepanthol Normal ve Yağlı Ciltler için Vücut Losyonu;

Cildinizi nemlendirir, yeniler, serinlik hissi verir. Klinik olarak da test edilmiştir. Suyla sık temas ve yoğun güneş ışınları cildin kurumasına ve yıpranmasına neden olur. bu durumda cildin ihtiyacı olan hızla rahatlatan ve ferahlatan bir bakımdır. Normal, kuru veya tahriş olmuş cildin ihtiyacı olan nemi Bepanthol Vücut Losyonu ile cilde hızla geri kazandırır. Bepanthol Vücut Losyonu, cildi derinlemesine yeniler ve rahatlatır. Cildi ferahlatan, tazeler ve kısa sürede pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm kazanır. Bepanthol Vücut Losyonu, serinletici etkisi ile cildin ihtiyacını karşılar. İçeriğinde Provitamin B5 (dekspantenol) içerir. Bepanthol Vücut Losyonu cildinizin derinliklerine nüfuz ederek nemlendirir ve doğal koruyucu tabakasını yenilemesine yardımcı olur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi;

Kuruyan ciltlere ekstra bakım sağlar. Cilt bazen kuru ve hassaslaşır. Kuruyan cilt pullanarak kızarır ve dökülür. Çatlayan ciltler işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getiremez. Böylece cilt yenilenerek canlı bir görünüme kavuşur. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, Bepanthol Cilt Bakım Kremi, %5 dekspantenol içerir. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi cildi yumuşak, pürüzsüz ve nemli tutarak, cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur. İçeriğindeki nemlendirici ile cildi rahatlatarak parlaklık kazandırır.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi kalıcı su bazlı olması özelliği ile deride kolayca süzülür ve hızlıca emilir. Cildi doğal korumaya alır. Cildin yenilenmesini, esnek ve nemli kalmasını sağlar. Bepanthol yılların verdiği tecrübe ile gereken bakımı gerçekleştirme konusunda uzman bir markadır. Cildinizin temel bakımını gerçekleştirmek için Bepanthol'u tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.