sadsad x
asdasd

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Bepanthol

Bepanthol 1944 yılında İsviçre’de piyasaya sunulmuştur. O günden bu yana cilt bakımı konusunda yeni formüller geliştirilmeye devam edilmektedir. Bepanthol bileşenlerinden en önemli olan biri dekspantenol olarak da bilinen Provitamin B5’dir. Bepanthol ailesi 0 yıldan bu yana cildin sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, cildi nemlendirir, pürüzsüz ve yumuşak tutar ve doğal bir bakım süreci oluşmasına yardımcı olur. Şeffaf yapısı ile bebeğin ince ve hassas cildinin nefes almasını sağlar. En hassas cildi dahi bebek dışkılarına karşı özenle korumaya ve tahriş edici maddelerden, sürtünmelerden korumaya yardımcıdır.

Bepanthol ürünlerinin cildi yumuşattığı ve koruduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Markanın her ürünü, cildin doğal yenilenme sürecini destekler, cildin sağlıklı bir biçimde rahatlamasını sağlar. Bepanthol Ailesi, cilt tarafından iyi tolere edilebilen bir yapıya sahiptir. Cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırarak cildi yumuşatır ve nemini korur. Bepanthol, cildiniz için değerlidir. Cildinizi nemlendirir, yeniler, serinlik hissi verir. Klinik olarak da test edilmiştir. Suyla sık temas ve yoğun güneş ışınları cildin kurumasına ve yıpranmasına neden olur. bu durumda cildin ihtiyacı olan hızla rahatlatan ve ferahlatan bir bakımdır. Normal, kuru veya tahriş olmuş cildin ihtiyacı olan nemi Bepanthol Vücut Losyonu ile cilde hızla geri kazandırır. Bepanthol Vücut Losyonu, serinletici etkisi ile cildin ihtiyacını karşılar. İçeriğinde Provitamin B5 (dekspantenol) içerir. Bepanthol Vücut Losyonu cildinizin derinliklerine nüfuz ederek nemlendirmeye yardımcı olur.

Kuruyan ciltlere ekstra bakım sağlar. Cilt bazen kuru ve hassaslaşır. Kuruyan cilt pullanarak kızarır ve dökülür. Çatlayan ciltler işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getiremez. Böylece cilt yenilenerek canlı bir görünüme kavuşur. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, Bepanthol Cilt Bakım Kremi, %5 dekspantenol içerir. İçeriğindeki nemlendirici ile cildi rahatlatarak parlaklık kazandırır.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi kalıcı su bazlı olması özelliği ile deride kolayca süzülür ve hızlıca emilir. Cildi doğal korumaya alır. Cildin yenilenmesini, esnek ve nemli kalmasını sağlar. Bepanthol yılların verdiği tecrübe ile gereken bakımı gerçekleştirme konusunda uzman bir markadır. Cildinizin temel bakımını gerçekleştirmek için Bepanthol'u tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı