sadsad x
asdasd

Cerave Nemlendirici Krem ve Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Cerave Ürünleri

Cerave, 2005 yılında dermatologlar tarafından kurulmuş bir markadır. Cilt bariyerini onarmak ve kuvvetlendirmek için bakım ürünleri geliştirmektedir. Marka, ilk kez 2006 yılında Nemlendirici Etkili Temizleyici, Nemlendirici Losyon ve Nemlendirici Krem ile raflarda yerini almıştır. Markanın en kuvvetli bileşeni seramidlerdir. Cildimizde doğal olarak bulunan bir bileşen olan seramid, cildin pürüzsüz ve yumuşak dokusunu korumaya yardımcı olur. Ciltteki seramid oranı azaldığında; cilt yüzeyinde kuruluk, kaşıntı ve tahriş gibi sorunlar meydana gelir. Cilt bariyerinin kuvvetli olmasında ve cildin savunmasında oldukça etkilidir. Cerave, geliştirdiği cilt bakım ürünlerinde seramid 1, 3 ve 6-II sıklıkla kullanır. Bu sayede cildinizin nem açısından dengelenmesine yardım ederken cilt savunmasını arttırmaya da destek verir. Cildinizin sağlıklı bir görünümde kalması için çabalar.
Her yaştan insana hitap eden geniş yelpazedeki ürünleri ile cilt bakımınızın etkili bir şekilde gerçekleşmesine yardım etmeyi amaç edinen marka, ABD’deki dermatologların 1 numaralı tavsiyelerinden biri haline gelmiştir.
Klasik bir cilt bakımı; temizleme, tonik ve nemlendirici aşamalarından oluşmaktadır. Cerave klasik cilt bakımınız için ihtiyacınız olan her şeyi sizin için düşünen bir markadır. İlk aşama olan temizleyici ürünleri köpüren ve nemlendiren etkileri ile ikiye ayrılır. Köpüren ürünler yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmişken nemlendiren ürünler kuru, normal ve hassas cilt tipleri içindir. Cilt bakımının olmazsa olmazlarından nemlendiriciler ise krem ve losyon formlarıyla sunulmaktadır. Krem nemlendiriciler kuru, normal ve hassas cilt tipleri için uygunken losyon ürünler daha çok yağlı ve karma cilt tipleri içindir. Cerave markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Moisturising Cream; hassas ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildinizin nem açısından dengelenmesine yardımcı olur. Cilt bariyerini kuvvetlendirerek cildi dış etkilere karşı korumanıza destek verir. Cerave Yüz Kremi GKF25; yaz aylarında cildinizi hem güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumanıza hem de cildinizin nem dengesinin kurulmasına yardım eder. Akneye eğilimli, kuru ve normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Bir cilt bakımı sadece yüz bakımından oluşmaz. El ve ayaklarında özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Cerave Onarıcı El Kremi; kuru ve çatlamış ellere sahip olanlar için geliştirilmiştir. Ellerinizin nem dengesinin kurulmasını sağlayarak rahatlamasına ve yumuşak bir doku kazanmasına yardım eder. Cerave Yenileyen Ayak Kremi; kuru, sertleşmiş ve çatlamış ayakların bakımı için geliştirilmiştir. Ayaklarınızın rahatlamasına, yumuşamasına ve onarılmasına destek verir.
Cerave markasının tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyerek size en uygun ürünü online satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı