sadsad x
asdasd

KerastaseSaç bakımında uzman marka Kerastase, kendini güzelliğe adamış tüm bayanlara ben buradayım diye fısıldıyor. Saç bakımı önemlidir. Dünyaca ünlü marka Kerastase Paris ile bu bakım oldukça kolaylaşıyor. Uzman marka, her tip saç için geliştirmiş olduğu ürünleri ile sunduğu hizmeti kalitesini arttırarak sunmaya devam ediyor. Kerastase Paris, eşsiz bir güzelleşmenin üç adımda gerçekleşebildiğini söylüyor. Güzellik ritüeli marka için üç aşamalı; öncelikle saçı güzelleştiren saç banyosu, sonrası bakım ve ardından şekillendirici bakım geliyor. Bu ritüelleri Kerastase ürünleri ile bulunduğunuz her yerde yapmanız mümkün.

Birinci adım olan saç banyosu; ritüelin ilk adımını oluşturuyor. Her tip için geliştirilmiş olan saç banyosu, özel olarak geliştirilmiş formülleri ile etkileyici parfümleri ile saçlardaki canlılığı ve güzelliği ortaya çıkarıyor. İkinci adım bakım aşamasında; yoğun etkili yüksek performanslı formüllerin saçlarda anında dönüşüm yaşatması mümkün. Saçlar uzun süreli olarak ihtişamlı etki kazanıyor. Üçüncü adımda ise; ritüelin durulamaya gerek olmayan bu adımı son dokunuş niteliğindedir. Etkili koruma ve çarpıcı bir parlaklık sağlayarak saçı her türlü işleme hazır hale getirir.

Kerastase'nin ürün yelpazesi oldukça geniş. Saç bakımında, şampuan, serum, saç bakım yağları, saç kremleri, saç şekillendiricileri, dökülme önleyiciler, saç tonik ve losyonları kategorileri arasındadır. Saç bakımında lider marka kaliteli ve eşsiz ürünleriyle doğal bakımı garantiliyor. Mükemmel saç sanatı denildiğinde akla Kérastase'tan Couture Styling geliyor. Beslenmeyi sağlayan, koruma ve saç dokusunu geliştiren eşsiz bir saç sanatıdır. Hacim, parlaklık, ve hareket kişisel saç stilini destekleyen yüksek performanslı ürünlerle mümkün olur. Kerastase'tan "Couture Styling" ile saçlarınızın özgürce hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Saçların sertleşmesini engeller ve sınırlandırılmamış saç stilleri yaratır. Şekillendirici aracı olmaktan çok stili destekleyen mükemmel bir buluş. Kerastase, saçlara yeni bir kimlik kazandırıyor. İçsel olarak kişiyle bütünleşen saç stillerini oluşturan ve kaynağında barındırdığı sabitleyici polimerlerle saçı ince bir tabaka halinde sarıyor. Bitkisel kozmetik barındıran mikro filmleri ile farklı şekiller yaratıyor. Bu olağanüstü teknolojisi ile Couture Styling benzersiz bir his sunuyor: uzun süreli tutuş ve mutlak bir hareket özgürlüğü.

kerastase.jpg (86 KB)
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
250,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
185,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
210,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
210,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
285,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
210,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
285,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı