sadsad x
asdasd

Curaprox Ağız Sağlığı Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Curaprox

Curaprox, İsviçre menşeli bir markadır. 1972 yılında kurulan marka, ağız bakım ürünleri geliştirmektedir. Ağız ve diş sağlığı bakımınızın etkili bir şekilde gerçekleşmesi için alanında uzman kişilerle çalışan marka, kurulduğu günden beri sektörde önemli bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Curaprox; diş fırçası, dişi macunu, diş ipi ve ağız çalkalama suyu kategorinde ürünler geliştirmektedir.
Ağız ve diş bakımı sağlığımız açısından önemli bir yere sahip olsa da kullandığımız ürünlerde istediğimiz etkiyi bulamadığımızda sıkıcı bir hal alabilir. Curaprox ürünleri etkili sonuçları nedeniyle kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir.
Curaprox markasının en gözde kategorilerinden biri diş fırçalarıdır. Diş fırçaları, diş yüzeyinin, diş minesinin ve diş etinin etkili bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Diş fırçasının üzerindeki kıllar, dişlerinizin zarar görmeden temizlenmesine destek verir. Markanın birçok sevilen fırçası olsa da en sevilen fırçalarından biri CS 5460’dır. 5460 tane kıldan oluşan bu diş fırçaları renkli ve farklı tasarımları ile oldukça sevilmektedir. Diş fırçalama sürecini hem eğlenceli hem de kaliteli olarak geçirmenize yardım eder. Ağzın tüm kısmına kolay bir şekilde ulaşan tasarımı sayesinde diş bakımızın etkili bir şekilde gerçekleşmesine destek olur. Yumuşak kıllar sayesinde bu temizleme işleminin nazik bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu diş fırçasının yanı sıra çocuklar için, protez kullananlar için de farklı fırçaları bulunmaktadır. Her biri özel olarak tasarlanan bu fırçalar ağız ve diş bakımınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı gidermeye yardım eder.
Diş fırçası kadar diş macunları da ağız ve diş bakımının olmazsa olmazlarındandır. Curaprox diş macunları; farklı aromalar ve farklı özellikler ile geliştirilmektedir. Her bir diş macunu dişlerinizin etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Çürüklere karşı dişlerinin korunmasına destek olur. Plak oluşumlarının azaltılmasına yardım eder.
Ağız ve diş bakımı sadece diş fırçası ve diş macunundan oluşmaz. Buna ek olarak diş ipi ve ağız çalkalama suları da kullanılmalıdır. Ağız ve diş bakımınızın her aşamasını düşünen Curaprox, geliştirdiği bu destek ürünleri ile ağzı ve diş bakımınızın en iyi şekilde gerçekleşmesine yardım eder.
Takma dişe sahip olanlar için de etkili bir bakım süreci geliştiren marka, temizleme, fırçalama ve yapıştırma gibi tüm süreçlere uygun ürünler tasarlamaktadır. Bu güçlü ürünler ile takma diş kullananların da gün boyunca konforlu hissetmesine yardım eder.
Curaprox markasının tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı