Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

Curaprox Diş Fırçası ve Diş Macunu Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 34 ürün bulunmaktadır.

Curaprox

Curaprox markası, ağız ve diş bakımı ürünlerinin çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor. Diş fırçasından diş macununa, arayüz fırçasından diş ipine kadar pek çok farklı Curaprox ürününü bu sayfada bulabilmeniz mümkün. İsviçre menşeli bir marka olan Curaprox , 1972 yılından beri ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı ürünleri geliştirmeye devam ediyor. Diş fırçası çeşitleriyle ön plana çıkmayı başaran marka, diş etlerine zarar vermeden temizleyen farklı çeşitler sunuyor. Siz de ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok farklı ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Curaprox ürünlerinin özelliklerini ve fiyatları incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Curaprox Diş Fırçaları

Curaprox markasının en ilgi gören ürün çeşitleri arasında diş fırçaları yer alıyor. Diş bakımında önemli bir yere sahip olan fırçaların doğru seçilmesi oldukça önemli. Sayfamızdaki farklı hassasiyetlere uygun Curaprox ürünleri arasından siz de kendi diş yapınıza göre bir fırça seçebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Curaprox 5460 Bathroom Edition Ultra Soft 2'li diş fırçası, plakları güçlü bir şekilde temizlerken diş ve diş etlerine de son derece nazik davranıyor. Ürün adı, sahip olduğu kıl sayısından gelen Curaprox 5460 ultra soft diş fırçası tam 5,460 adet kıl ile dişlerinizi derinlemesine temizliyor. Ayrıca son derece yumuşak olan kıl yapısına ek olarak 45 derecelik de bir açısı bulunuyor. İdeal bir fırça yapısı ortaya çıkardığını düşünen Curaprox , doğru açı ile dişlerin temizlenmemesinin neredeyse imkansız olduğunu savunuyor. Ayrıca ürünün küçük ağız yapısı her tür ayrıntının da kolayca temizlenebilmesini sağlıyor. Herkesi kendine hayran bırakan bu Curaprox diş fırçasını tercih ederek siz de dişlerinize ihtiyacı olan hassas bakımı sağlayabilrisiniz.

Birbirinden Etkili Curaprox Diş Macunları

Diş bakımında tamamlayıcı ürünlerden olan diş macununun da seçimi oldukça önemli. Dişlerde meydana gelen farklı sorunlar nedeniyle diş bakımı sırasında da farklı ürünlere ihtiyaç duyulabiliyor. Curaprox diş macunları, diş etlerinize nazik davranıyor ve uzun süreli rahatlama sağlıyor. Çeşitler arasında en sevilenlerden biri de Curaprox Enzycal 1450 PPM diş macunu oluyor. Bu ürün SLS içermiyor. Bunun yanı sıra alkol, mentol veya deterjan gibi güçlü tatlar da üründe bulunmuyor. İçeriğindeki enzim ve florür bileşenleri sayesinde çürüğe karşılı etkili bir bakım sağlıyor. Siz de dişlerinizde plak ve tartar oluşumunu engellemek için bu etkili bakım sağlayan diş macununu tercih edebilirsiniz. Eğer florürsüz bir ürün tercih ediyorsanız Curaprox Enzycal Zero diş macunu da sizin için oldukça uygun. Çürüğe karşı etkin koruma sağlayan bu macun hem yetişkinlerin hem de çocukların rahatlıkla kullanabildiği bir ürün. Siz de tüm ailenizin kullanabileceği tek bir arındırıcı ürüne ihtiyaç duyuyorsanız plak oluşumunu engelleyen bu florürsüz Curaprox diş macununu tercih edebilirsiniz.

Curaprox Ürün Çeşitleri

Curaprox markasına ait pek çok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Dişlerin yüzey temizliğini sağlamaya yardımcı olan diş macunu ve fırçalar, temel bakım amacıyla en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Fakat ağız içerisinde yemek artıklarının en çok biriktiği yerler diş araları oluyor. Dişlerinizin aralarını düzenli olarak temizlemediğiniz takdirde bu bölgelerde çürükler oluşabiliyor. Siz de ister arayüz fırçaları isterseniz de diş ipi yardımıyla bu bölgelerin temizliğini sağlayabilirsiniz. Curaprox arayüz fırçası çeşitleri farklı fırça kalınlıklarıyla diş aralarını etkili bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Son derece pratik olan Curaprox CPS Prime Plus 06-011 arayüz fırçası, ürünü kolayca kontrol edebilmenizi sağlayan bir tasarıma sahip. En ince diş aralarına bile girebilmeyi başaran bu ürün, aynı zamanda oldukça dayanıklı. Curaprox diş plağı tespit 12'li tablet ise dişlerinizin yüzeyindeki plak oluşumunu görebilmeniz için son derece kullanışlı bir ürün. Normalde şeffaf olan plağın görünür hale gelmesini sağlayan bu ürünün kullanımı da oldukça basit. Ağız bakımında kullanabileceğiniz bir diğer ürün de dil sıyırıcılar. Dilin üzerinde biriken kalıntılar ağız kokusunun başlıca sebepleri arasında yer alıyor. Curaprox CTC 202 dil temizleme fırçası, özel geliştirilen formu sayesinde siz dilinizi temizlerken kusma refleksinizi tetiklemiyor. Ağız ve diş bakımında kullanabileceğiniz tüm bu ürünler ve çok daha fazlası ise sayfamızda yer alıyor. Siz de daha fazla Curaprox diş fırçası gibi birçok ürünü keşfetmek ve avantajlı özelliklerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.