sadsad x
asdasd

Jack And Jill Diş Macunu ve Şampuan Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Jack And Jill Markasının Doğallığı

Bebek cildi, yetişkin cildinden biraz farklıdır. Gerekli bebek cilt bakımı yetişkin ile aynı değil, ama ne yapacağınızı bilmeniz oldukça önemlidir. Bebek cildi güzel pürüzsüz, ama çok hassastır. Bebeğin sağlıklı cildini korumak için ne tür bir bakım yapmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekir.

Bebek cilt kalitesi yetişkinlerin teninden biraz farklıdır, bu yüzden cilt bakımı ile dikkat edilecek noktalar doğal olarak farklılık gösterir. Yetişkinlerin cilt bakımında vurguladıkları yüz bakımıdır, ancak bebeklerde ve çocuklarda dişler ve saçların yanı sıra tüm vücuda özen gösterilir. Burada bebeğinizin cildi için mükemmel olan cilt bakımını detaylı olarak bilmeniz ve gereken bakımı yapmak için doğal içerikli bir marka tercih etmeniz gerekmektedir. Jack And Jill doğal içeriklerden oluşturmaktadır. Çocuklarınızın saç, diş ve vücut temizliği için birbirinden farklı ve güvenilir içerikleri ile siz ebeveynlere hitap etmektedir.

Bebek Cildinde Meydana Gelen Deformasyonların Nedenleri:

Bebek cildi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Eğer uygun ürünler kullanılmaz ise bazı sorunlar meydana gelebilir. Ciltte meydana gelen değişimlerin nedenlerinden bazıları:

EGZAMA: Bebek cildi hassas olduğundan içerikleri güvenli olmayan ürünler tahrişe ve egzamaya neden olabilir.

CİLDE UYGUN ÜRÜNLER SEÇMEMEK: Cilt tipine uygun kullanılmayan ürünler çocuk ve bebek cildine zarar verir.

KEPEK OLUŞUMU: Bebek ve çocuk saçları hassas olduğundan dolayı kullanılan ürünler kepeğe neden olabilir.

PİŞİK: Bebek bezinin kalitesinden ve bez değişim süresinden dolayı oluşan tahrişe denir.

Bebek ve Çocuk Cildinde Meydana Gelen Deformasyonları Azaltma ve Önleme için Neler Yapabiliriz?

Yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı çocuk cildinde zaman zaman sorunlar meydana gelebilir. Bu durumda yapılması gerekenler:

  • Şampuan seçiminde doğal içerikli ürünlere yönelmek,
  • Çocuğumuzun cildine özel hassas ve narin bakım uygulamak,
  • Çocuğumuzun cildine uygun ürünler seçmek,

 

Bu şekilde çocuğunuzun cildini koruyabilirsiniz ama bebeğinizin cildinize uygun ürünler kullanmak ve ona özel derinlemesine bakım yapmak gerekir. İşte bu noktada Jack and Jill markasının ürünlerini kullanabilirsiniz.

Jack and Jill Markası

Jack N 'Jill, bebekler, küçük çocuklar ve çocuklar için yutulması güvenli bir doğal diş macunu ile adını duyurdu. İlk olarak 1949 yılında Avustralya'nın Melbourne şehrinde yapıldı ve 20 yılı aşkın bir süredir aile şirketi oldu. Jack N 'Jill 30'dan fazla ülkede şu anda hala mevcuttur. Eczanede bir arka plan ile, çocuklar için mutlak en güvenli ürünleri formüle etmeye koyuldu. Süreçte, güvenli, eğlenceli ve çevre dostu farklı ürünler üretmeye de devam etti.

 

Bathtime ürün yelpazesi, etkili olabilmek için tasarlanmış en kaliteli doğal içeriklerle formüle edilmiştir ve bazı varyantlar eşsiz bir aromaterapi profiline sahiptir. Native White Cypress ve Native Orange Pearl gibi malzemelerin kullanılması, Jack N 'Jill Bathtime ürün serisini benzersiz kılar. Tüm doğal, Hipoalerjenik ürünleri organik maddelerle formüle etti. Markanın oluşturduğu seriler:      

HİJYEN GRUBU: Jack N' Jill Natural Calendula Toothpaste Strawberry Flavour 50g Jack N' Jill Natural Calendula Toothpaste Raspberry Flavour 50g

BAKIM GRUBU: Simplicity Shampoo & Body Wash, Natural Bath Time 300ML

TAMAMLAYICI BAKIM GRUBU: Sweetness Moisturiser, Natural Bath Time 300ML

Tüm bu gruplardaki ürünler çocuğunuzun cildi ile uyumludur. Bu ürünlerin yararlarını şöyle sıralayabiliriz.

  • Set içerisindeki diş macunları çocuklarınızın dişlerini en yi şekilde temizleyerek daha ferah olmasına katkı sağlar.
  • Kremsi formüllü vücut şampuanları çocuğunuzun cildinin daha temiz ve yumuşak olmasına katkı sağlar.
  • Saç şampuanları ise çocuklarınızın saçlarını etkili bir şekilde temizleyerek daha parlak ve yumuşak olmasına da yardımcı olur.

Birden fazla ürün yelpazesine sahip olan ve Dünyaca ünlü olan Jack and Jill markasının ürünlerini ebeveynler olarak rahatlıkla alarak kullanabilirsiniz.

 

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.