sadsad x
asdasd
Amino Asit sayfasında toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Orzax Ocean L Teanin 200 Mg 30 Kapsül
Orzax - Orzax Ocean L Teanin 200 Mg 30 Kapsül
 • Aminoasit içerir
 • Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur
 • Takviye gıda
(0)

Orzax Ocean L Teanin 200 Mg 30 Kapsül

%20
109,50 TL
87,60 TL
Nutraxin Quick Slim L Carnitine 700 mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi
Nutraxin - Nutraxin Quick Slim L Carnitine 700 mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi
 • L-karnitin 1400 mg
 • Enerji oluşumuna destek 
 • İlaç değildir
 • 60 tablet
(0)

Nutraxin Quick Slim L Carnitine 700 mg 60 Kapsül Gıda Takviyesi

%45
199,90 TL
109,94 TL
Venatura 5 HTP 30 Kapsül Gıda Takviyesi
Venatura - Venatura 5 HTP 30 Kapsül Gıda Takviyesi
 • Gıda takviyesi
 • 100 Mg 5-hidroksitriptofan (5-HTP)
 • Günde 1-2 kapsül
 • 30 kapsül
 • İlaç değildir
(0)

Venatura 5 HTP 30 Kapsül Gıda Takviyesi

75,00 TL
Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi
Venatura - Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi
 • Şase gıda takviyesi
 • 200 Mg Sam-e
 • S-adenozil metiyonin
 • 30 Şase
 • İlaç değildir
(0)

Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi

%5
190,00 TL
180,50 TL

Amino Asit

20'den fazla çeşidi bulunan amino asitler vücudun sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Proteinlerin yapı taşlarını oluşturan amino asitler, vücudun farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Cilt güzelleştirmek, kasları güçlendirmek, bağışıklık sistemini korumak ve protein oluşumuna yardımcı olmak gibi birçok farklı amaçla kullanılan bu takviyelerden siz de yararlanabilirsiniz. Çok daha enerjik ve güçlü hissetmenize yardımcı olacak bu takviyeleri kategorimizden inceleyebilir ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Metabolizmanızı Destekleyen Amino Asit Takviyeleri

Genellikle vücuttaki protein açığını kapatmak için kullanılan amino asit takviyesi, yüksek performanslı sporlar yapan veya gün içerisinde yoğun aktivite gösteren kişiler tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda stresin tetiklediği faktörler nedeniyle veya hastalıklar sonrası zayıf düşen metabolizma için de bu takviyeler kullanılabiliyor. Vücudun en iyi şekilde amino asit içeriğinden faydalanabilmesi için amino asit takviyeleri farklı şekillerde üretiliyor. Hap şeklinde üretilen takviyeler en çok tercih edilen çeşitlerden biri. Mutlaka doktor tavsiyesi ile kullanılmaya başlayan bu takviyeler mg olarak farklı boyutlarda olabiliyor. Toz şeklindeki ürünler ise bir bardak suyun içerisine karıştırılarak kolayca hazırlanabiliyor. Amino asit tozu kana hızlı bir şekilde karışarak amino asitin hızla emilmesini sağlıyor. Tercih edebileceğiniz bir diğer takviye çeşidi ise sıvı amino asitler. Oldukça sık kullanılan bu çeşitler yüksek değerlere sahip olduğu için yine bir uzman tavsiyesi ile alınmasında fayda var. Siz de kullanım alışkanlıklarınız ve vücudunuzun ihtiyaçlarına göre bu çeşitler arasından amino asit takviyesi seçebilirsiniz.

Amino Asit Nedir? Vücutta Ne İşe Yarar?

Proteinleri oluşturan yapı taşları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan amino asitler vücut sağlığı için de büyük önem taşıyor. Bilinen yaklaşık 270 amino asit bulunsa da bunlardan yalnızca 20'si insan vücudunda belli görevlere sahip. Bu nedenle vücudun sağlığını koruyabilmesi için besinlerden ve de ihtiyaç halinde takviyeler ile dışarıdan amino asit alımı oldukça önemli. Kırmızı ve beyaz ette bolca bulunan bu madde aynı zamanda baklagillerde de zengin miktarda yer alıyor. Bazı amino asitler vücudun kendisi tarafından üretilse de bazı türler vücuttaki diğer amino asitler sayesinde üretiliyor. Bir kısım amino asitlerse insan vücudunda üretilmediği için amino asit tabletler veya tozlar ile vücuda takviyesi sağlanıyor. Vücudun sahip olduğu mevcut protein oranı belirlenmeden gıda takviyelerinin kullanılması sağlık konusunda sorunlar yaratabildiği için kullanım öncesi ihtiyaçlarınızın mutlaka belirlenmesi gerekiyor. Kilo ve yaşa göre farklılık gösteren takviye oranlarını belirledikten sonra siz de tablet, toz veya sıvı amino asit çeşitlerinden size en rahat kullanım sağlayanı seçebilirsiniz.

Amino Asit Takviyesi Fiyatları

Amino asit fiyatları, ürünlerin formlarına ve markalarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle ürün seçerken özellikle kapsül, toz veya sıvı formdaki ürünlere ve bunların mg farklılıklarına dikkat etmek gerekiyor. Celloxy, Voonka, Nutraxin, Marnys ve çeşitli markalar tarafından üretilen bu takviyeler farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun ölçüdeki takviyeleri spor öncesi veya sonrasında kullanarak vücudunuzun kas kütlesini artırmasına destek sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sabahları alacağınız takviyeler sayesinde de günün koşuşturmasına ayak uydururken vücudunuzun ihtiyacı olan gücü sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Kolay içim sağlaması açısından bu takviyelerin farklı aromalar ile üretilen çeşitleri de mevcut. Aynı zamanda aroma farklılıkları fiyatlara yansıyan faktörlerden biri. Siz de amino asit kapsüllerini ve diğer çeşitleri incelemek için kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Daha fazla vitamin, mineral ve gıda takviyesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.