sadsad x
asdasd

Teatrio Ürünleri 

Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
288,00 TL
273,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Teatrio

Bir Doğaderma ürünü olan Teatrio beslenme konusunda takviye sağlayan uzman bir üründür. Basitçe tanımlamak gerekeirse Teatrio; formülasyonunda Koenzim (Coenzyme) Q10 ve Astaksantin (Astaxanthin) ekstraktları barındıran doğal besin destek ürünüdür. Doğal beslenme destek ürünlerini kullanma amacı genel olarak vücuda alınan besinlerin yetersiz kalmasından kaynaklanır. Gıda takviyesi de denilen bu ürünler hap, tablet, kapsül, sıvı vb. formunda üretilen ürünlerdir.  İçeriğinde besinlerle almakta yetersiz kalınan vitaminler, mineraller, aminoasitler, yağ asitleri ve diğer maddeler vardır. Gıda takviyeleri çeşitli doz ve kombinasyonlar da mevcuttur. Bilindiği gibi vücudumuzun doğru şekilde işlev görebilmesi için her besinden ölçülü şekilde alım gerçekleştirilmelidir. Fazlası da zararlıdır. Bazı besinler yüksek dozda alımla kötü etki yaratabilir. Tüketiciler bu noktada günlük doz önerisini doğru ayarlamalıdırlar. Besin takviyesi alımına bakıldığında destek ürünleri ülkelerde farklılık gösterebilir.
 
Örnek olarak; Almanya, Danimarka yaygın şekilde besin takviyesi kullanır. İrlanda ve İspanya'da ise daha az kullanılır. Kadınlar erkeklere nazaran daha fazla takviye alırlar. Takviyeler dengeli ve sağlıklı beslenmenin yerini tutmazlar. Yani bol miktarda tüketilen meyve, sebze, tam tahıllar, yeterli protein ve sağlıklı yağlar alınması gereken besinlerdir. Çoğu Avrupa ülkesinde de bu şekilde beslenme gerçekleştirilir. Ancak her durumda beslenmede yetersiz kalınması durumunda gıda takviyesi alınabilir. Modern yaşamın sonucunda gelişen şartlar sağlıklı beslenme konusunda yetersizlik yaratabilir. Avrupa'da yapılan araştırmalar mikro beslenmenin gerektiğinden daha az şekilde alındığını göstermektedir. AB tarafından finanse edilen EURRECA projesi, C vitamini, D vitamini, folik asit, kalsiyum, selenyum ve iyotun yetersiz olarak alındığını tespit etmiştir. Ulusal araştırmalar arasında yakın zamanda yapılan bir karşılaştırma, D vitamini alımının yaygın bir sorun olduğunu, düşük mineral alımının ise belirli yaş grupları arasında daha muhtemel olduğunu ortaya koymuştur. Yeterli folik asit değerleri, spina bifida gibi siniryolu kusuruna sahip bebek doğurma riskini düşürebilir. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, Avrupalıların %50-70'inde D vitamini eksikliği olduğunu göstermektedir. D vitamini değerlerinin sadece besin alımına değil, aynı zamanda UV ışığına maruz kalmaya da bağlı olması Kuzey Avrupa ülkelerinde D vitamini takviyesinin önerilmesi için daha sağlam bir zemin oluşturur.
Tam bu noktada beslenme konusunda takviye sağlayan uzman ürün Teatrio, Q10 içerir. Bu özellikte; Yağda çözünen vitamin benzeri bu madde öncelikle mitokondri içinde bulunur. Koenzim vücutta enerji üretimi için gereklidir ve kalp gibi fazla enerji kullanan organlarda yüksek yoğunluktadır. Yaşın ilerlemesiyle azalır. Ayrıca kolesterol tedavisinde kullanılan statinler de Coenzyme Q10 seviyelerini azaltır. Coenzyme Q10 serbest radikallerin zararsız hale getirilmesinde etkilidir. Anti-aging özelliğe sahiptir. Üreme sistemini, bağışıklık sistemini, migreni azaltmada etkilidir. İçerdiği vitaminlerle vücudu serbest radikallere karşı korur. Güçlü bir antioksidandır. Beyin ve göz sağlığını korumaya yardımcı olur. Kalp ve cilt sağlığını korur. Dayanıklılık ve kilo kontrolünü sağlar. Fazlasıyla etkin içeriği ile yüksek oranda koruma sağlayan Teatrio ile beslenmenize destekte bulunabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı