sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%25
%25
90,00 TL
67,50 TL
%25
%25
60,00 TL
45,00 TL
%25
%25
66,00 TL
49,50 TL
%25
%25
50,00 TL
37,50 TL
%25
%25
66,00 TL
49,50 TL
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Pirdolin Şampuan ve Losyon Ürünleri

Dermadolin markasının geliştirdiği serilerden biri olan Pirdolin, krem, losyon ve kepeğe karşı şampuan olarak 3 farklı ürün ile sunulmaktadır.
Kepek problemi sadece saçta görülmez. Cilt yüzeyinde de kepek sorunuyla karşılaşılabilir. Pirolin krem; su bazlı bir nemlendirici olup cilt yüzeyinde meydana gelen kepek sorunun giderilmesine destek verir. Cilt yüzeyinde görülen kepek pullanma, kuruluk, kaşıntı gibi sorunlara neden olabilir. Pirdolin su bazlı nemlendirici krem, cildin nem dengesinin kurulmasına destek vererek oluşan pullanmanın giderilmesine yardım eder. Cilt yüzeyinde meydana gelen kaşıntının giderilmesine destek olur. Sivilce sorunlarıyla da baş etmenize yardım eder. Cildin 24 saat nem açısından dengede kalmasına destek verir. Pişik gibi cilt tahribatlarında da kullanıma uygun olan ürün cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek hızla iyileşmesi için çabalar. Cilt bariyerini güçlendirerek cildin en iyi görünümde kalmasına destek verir. Pirdolin krem, cilt yüzeyinde oluşan sivilce ve akne tedavisi için de etkili bir üründür. Sivilce ve akne sorunlarının kontrol altına alınmasına yardım ederek cildinizin pürüzsüz bir doku kazanmasına destek olur.
Pidolin losyon; su bazlı bir nemlendiricidir. Kreme oranla daha hafif bir yapısı vardır ancak yine krem gibi cildin 24 saat boyunca nem açısından dengede kalmasına yardım eder. Hafif yapısı sayesinde cilt tarafından daha hızlı emilir. Cilt yüzeyinde döküntü, pullanma gibi sorunların giderilmesine destek verir. Pirdolin losyon; sivilce ve akne sorunları yaşayan kişiler için de uygundur. Sivilce akne sorununun oluşmasına birçok etken neden olabilir. Regl dönemleri ergenlik, tükettiğiniz besinler gibi nedenler cilt yüzeyinde sivilce oluşumuna sebep verebilir. Ürün, bu sorunların kontrol altına alınmasına ve cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardım eder.
Pirdolin şampuan; saçlarında kepek sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Boyalı saçlarda dahil olmak üzere tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan şampuan, saç ve saç derisini arındırmaya yardım eder. Saç derisinde oluşan pullanmanın daha hızlı giderilmesine destek olur. Saç derisindeki kaşıntı gibi rahatsızlık veren hislerin giderilmesine yardım eder. Saçlarınızı kuvvetlendirmeye destek olarak saçlarının sağlıklı bir şekilde uzaması için çabalar. Saçlarınızı yoğun bir şekilde nemlendirerek yumuşak bir doku kazanması için destek verir. Saçların kolay taranmasını sağlar. Hoş bir kokusu vardır. Saçlarınızda inatçı bir kepek sorunu yaşıyorsanız Pirdolin ve Cerdolin şampuanları dönüşümlü olarak kullanmanız tavsiye edilir. Yani bir şişeyi bitirdikten sonra diğerine geçerek saç derisindeki sorunun kontrol altına alınmasına destek verir.
Dermadolin, yerli üretim bir markadır. Hammaddelerini yurt dışından temin eder. Ürünlerini en iyi içerik ve en kaliteli ortamlarda geliştirmeye özen gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı