sadsad x
asdasd

Tritone Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
220,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
189,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
179,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Tritone

Vücudun dostu ve cilt uzmanı olarak işlev gösteren ürünlerin mucidi, cilt sorunlarının akıncı askeri niteliğinde güç gösteren cilt bakım markasıdır. Tamamen cilt sorunları üzerine odaklı ürünler üreten yabancı ülke patentli bakım markasıdır. Farklı ürün yelpazesiyle cilt sorunlarına, lekelere, güneşe ve benzeri sorunlara karşı koruyucu nitelikte hizmet sunmaktadır. Tritone markası, cilt bakımı ve koruması hususunda etkili ürünler üreten eşsiz markalardandır. Tritone ürünleri, lekeli ciltlerin, sorunlu ve hasarlı ciltlerin tedavisinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Cilt üzerinde oluşmuş kahverengi lekelerin, renk bozukluklarının, çillerin, yaşlılık lekelerinin, sivilce ve akne kalıntılarının giderilmesinde kullanılan ürünlerin üreticisidir.

Ürünleri sayesinde sivilceli ciltlerde sivilce sorunu dışı etkenlerin ortadan kaldırılması, yaşlılık neticesinde oluşan lekelerin yok edilmesi, güneşin zararlı ışınlarının azaltılması, etkilerinin yok edilmesi ve güneşe karşı korunması sağlanabilmektedir. Diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi de kullanımı kolay, etkisi büyük özellikte ürünler üretiyor olması ve ürettiği ürün etkilerinin yanında oldukça uygun fiyatlarla sunulmuş olmasıdır.Birçok uzman tarafından özellikle önerilen, cilt bakım uzmanlarında tedavi maksatlı sunulan, aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından güneş koruyucu olarak tercih edilen ürünlerin altında bulunan imzanın mürebbisidir.

Etkisi bakımından en çok tercih edilen ürünleri; Tritone Forte Krem, Tritone SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyon ve Tritone Kremdir. Cilde sunduğu bakım içerisinde tedavinin yanı sıra, ayrıca gerekli olan besinin kazandırılmasına, nemin sağlanmasına da yardımcıdır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı