Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

Eczacıbaşı Medigard, Dynavit ve Bigaia Takviyeleri

Eczacıbaşı Serilerini Keşfedin.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 40 ürün bulunmaktadır.

Eczacıbaşı

1942 yılından beri sektördeki faaliyetlerini sürdüren Eczacıbaşı markasının pek çok farklı kategoriden ürününü bu sayfada bulabilirsiniz. En çok satan kolan takviyelerinden balık yağlarına, vitamin ve minerallerden diğer takviyelere çeşit çeşit Eczacıbaşı ürünlerini bu sayfa üzerinde detaylıca inceleyerek birkaç tıkla zahmetsizce satın alabilirsiniz. Markanın ginseng kompleksleriyle vücudunuzu daha dinç hale getirmeye yardımcı olurken, meyve özlü aromalara sahip balık yağlarıyla çocuklarınızın bağışıklığını güçlendirebilirsiniz. Bunlara ek olarak kolajen ve hyaluronik asit içerikli katı gıda takviyeleriyle saç, kemik ve tırnaklarınızın daha güçlü olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Kısacası, farklı ihtiyaçlara cevap veren Eczacıbaşı ailesi ürünleri uygun fiyatları ve birbirinden farklı içerikleriyle burada sizi bekliyor.

Eczacıbaşı Dynavit Ürünleri

Günlük hayatın koşturmacası içinde vücudumuzda eksilen vitamin ve mineralleri yerine koymak için geliştirilen Eczacıbaşı Dynavit serisi ürünleri burada bulmak mümkün. Her yaştan insanın aradığı desteği bulabileceği geniş ürün yelpazesine sahip Dynavit portföyünde pek çok farklı ürün yer alıyor. Panax ginseng ekstraktı içeren Dynavit Korean Ginseng Complex kapsüller bu ürünlerden sadece biri. Bitkisel kapsül olarak satılan bu ürünlerde renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı bulunmuyor. İlaç yerine ya da hastalıkların tedavisinde kullanılmayan bu takviye gıdaları yemeklerden sonra tüketebilirsiniz. Buna ek olarak vitamin ve mineral katkısı anlamında yararlanabileceğiniz Dynavit Vitamin C kapsüllerle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Şifalı bitkiler arasında yer alan kara mürver özü içeren bu vitamin takviyesi ürünlerini Narecza'daki uygun fiyatlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Eczacıbaşı Imutor Serisi Gıda Takviyeleri Burada

Eczacıbaşı ailesi içerisinde yer alan Imutor ürünleri sıvı ya da katı takviyeler şeklinde buradaki yerini alıyor. Örneğin, Eczacıbaşı Imutor Kompleks sıvı takviye edici gıdalar yetişkinler ve 4-10 yaş grubundaki çocuklar için kullanılabiliyor. Yemeklerle birlikte günde 1 defa 1 ölçek tüketilmesi tavsiye edilen Imutor Kompleks sıvı gıda takviyeleriyle siz de sağlığınızı korumaya destek olabilirsiniz. Buna ek olarak, serinin öne çıkan bir diğer ürünü olan Eczacıbaşı Imutor Beta Glukan ise katı formda satılıyor. Kapsül formunda üretilen bu takviyelerle vücudun ihtiyaç duyduğu beta glukan desteğini sağlamak mümkün. Bu ürün aside karşı dirençli yapısı sayesinde midenizi de koruyor. Yetişkinlerin kullanımına uygun olan bu takviyeleri hekim tavsiyesiyle buradan rahatlıkla satın alıp kullanabilirsiniz. Son olarak serinin bir diğer ürünü olan Imutor Kompleks Beta Glukan kapsül de tıpkı diğerleri gibi takviye amaçlı olup yemeklerle birlikte alınması tavsiye ediliyor. Doktorunuza danışarak destek amaçlı kullanabileceğiniz bu Eczacıbaşı Imutor serisi ürünlerle bağışıklık sisteminizi koruyabilirsiniz. Eczacıbaşı Imutor serisi ürünler burada sizi bekliyor.

Eczacıbaşı Medigard ve Proxeed Serisi Ürünler

Kolajenden beta glukana, ginsengden C vitaminine pek çok farklı içeriğe sahip Eczacıbaşı Medigard serisi ürününü bu sayfada uygun fiyatlarla satın almak mümkün. Örneğin, Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks COQ10 60 tabletler burada herkesin ihtiyacına cevap vermek üzere yer alıyor. Bu tabletleri ambalajında belirtilen miktar ve sıklıkta kullanmakta fayda var. Herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılmayan bu kapsülleri doktorunuzun tavsiyesiyle rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ayrıca Eczacıbaşı Medigard serisi gıda takviyeleri farklı adet içerikli paketler halinde satışa sunuluyor. İster 30’luk ister 60 kapsüllük vitamin ve mineral komplekslerinden dilediğinizi hemen şimdi satın alın, hekim kontrolünde kullanmaya başlayın! Medigard'a ek olarak Eczacıbaşı Proxeed ve Eczacıbaşı Proxeed Plus ürünlerini de bu sayfada görerek daha yakından inceleyebilir ve birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz. Tüm Eczacıbaşı serisi ürünleri Narecza'da. Acele edin, Eczacıbaşı kalitesine Narecza avantajlarıyla sahip olun!

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.