sadsad x
asdasd

Eczacıbaşı Ürünleri ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

ECZACIBAŞI

Eczacıbaşı topluluğunun 1942 yılında, Türk kimyacısı Dr. Nejat Ferit Eczacıbaşı tarafından temelleri atılmıştır. Dr. Nejat Ferit Eczacıbaşı bu yönde, 1952’de İstanbul’da Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kurarak ilk adımı atmıştır. Eczacıbaşı Topluluğu günümüzde temel olarak sağlık, tüketim ve yapı ürünleri alanında ulusal alanda ve uluslararası pazarlara yönelerek çalışmalar yürüten bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk gelişimini ilerletmesiyle beraber farklı alanlarda da etkinlik göstermeye başlayıp hızla büyümektedir.

Eczacıbaşı, 4’ü yabancı ortaklı olmak üzere toplamda 41 kuruluşu, 2014 yıl sonu itibariyle 7,4 milyar TL cirosu ve 12.450 çalışanı ile birlikte Türkiye’de nam salmış önde gelen sanayi topluluklarının başında gelir. Eczacıbaşı sağlıklı yaşamı güçlendirmek temelleri üzerine kurulmuş olup bu amaç doğrultusunda profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Yaşamı daha kaliteli ve sürdürülebilir bir hale getirmek amacıyla gereken ürün ve hizmetlerin oluşturulmasına yönelik adımlar atmaktadır. Türkiye’de ilk olarak hazır ilaç üretimini gerçekleştiren kuruluş olarak bilinen Eczacıbaşı, benzer amaçlarla üretime geçen diğer firmalara göre oldukça önemli bir kalite sunuyor. Eczacıbaşı topluluğunun kuruluş temelinde sağlık alanında toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmak ve bunu toplumsal bir sorumluluk olarak benimsemek vardır. Aynı zamanda 1959 senesinde Türkiye’de kimya, tıp ve eczacılık alanlarında yapılacak olan bilimsel çalışmaları desteklemek amacıyla Eczacıbaşı Bilimsel Araştırma ve Ödül Fonu açılmıştır. 1982 yılında yüksek düzeyde geliştirilmiş teknoloji ile Eczacıbaşı Serum ve İlaç Ham Maddeleri tesisleri İstanbul’da kurularak ileri teknolojiyle etkili ürünler üretilmeye başlandı. 1990’da ise Eczacıbaşı’nın ilk kuruluşu olan EİS (Eczacıbaşı İlaç Sanayi) halka açılarak hizmet vermeye başladı.

Fason ürettiği ve ithal ettiği orijinal ilaçların ve Medico-OTC ürünlerinin pazarlamasını, tanıtımını, satışını ve dağıtımını gerçekleştiren Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, ürün yelpazesi ve hitap ettiği hedef kitle açısından ülkenin en kapsamlı kuruluşları sıralamasında başlarda gelmektedir. Bu anlamda kuruluş, formları ile beraber 100’ün üzerinde ürünün, 27 tedavi alanında 21 lisansör şirket ile işbirliği yürüterek 13 ana satış bölgesinde ecza depolarına doğrudan satış gerçekleştirmektedir. Birçok uluslararası bilindik şirket ile işbirliği yürüten Eczacıbaşı, alanında yüksek kalite ve üstün teknoloji sunmaktadır. Eczacıbaşı mineral ve besin destek ürünleri ile sağlık alanındaki faaliyetlerine bir yenisini eklemiş bulunmaktadır. Neredeyse her eczanede bulunabilecek ulaşım kolaylığında olan Eczacıbaşı ürünleri, ihtiyaç duyulan problemlerde etkili tedavi vaat ediyor. Her alanda pazarlardaki lider konumuna gelmeyi başarabilen Eczacıbaşı özellikle sağlık alanında yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde de saygın kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır. Eczacıbaşı İlaç, geçmişten beslendiği bilgi ve birikime dayanarak yeni teknolojilerle halka kaliteli ilaç sunmaktadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.