x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4
Tenga
Tenga
%5indirim 189,00 TL 179,55 TL
Tenga
%5indirim 189,00 TL 179,55 TL
Tenga
%5indirim 189,00 TL 179,55 TL
Tenga
%5indirim 89,90 TL 85,41 TL
Tenga
%5indirim 179,00 TL 170,05 TL
Tenga
%5indirim 179,00 TL 170,05 TL
Tenga
%5indirim 179,00 TL 170,05 TL
Tenga
%5indirim 199,00 TL 189,05 TL
Tenga
%5indirim 89,90 TL 85,41 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Tenga
%5indirim 39,90 TL 37,91 TL
Sırala:
1 2 3 4

Tenga

Daha önceki zamanlarda adeta cinsel sağlık ürünleri  insanlar tarafından ön yargı şeklinde bir tabu halindeydi. Tenga ürünleri istediğinizde yaşayabileceğiniz cinsel deneyimleri erişilemez bir düş olmaktan çıkartıp herkesin rahatça yaşabileceği bir tecrübe oluşturmaktadır.

Tenga , Japonya’da 7 Temmuz  2005 yılında doğan marka erkeklere özel olarak çıkardığı yetişkin ürünlerini ve cinsel sağlık ürünü gibi terimleri temelinden değiştirmek amacıyla üetime geçti. Önceleri fazla derecede tabu olan , gizlice kullanılan yetişkinler için olan bu ürünler , güvenilir olmadıkları gibi fazla derece  de  endişe edici bulmaktalardı. Fakat söz konusu bu sorun problem olmaktan çıkarak tenga’nın farklı yaklaşımı ile değişmeye başladı. Bundan sonra , cinsel yaşamınızı daha renklendirecek ve  gösterişli hale getirecek , size farklı düşlerin kapılarını açacak , artık tarz sahibi ,  şık ve trend marka var.

Erkekleri adeta özgürleştiren bu marka  onları yepyeni serüvenlere yönlendiriyor. Mastürbasyon ve seksin daha da ötesinde bir deneyim yaşatmak üzere tasarlanan bu tenga ürünleri , alınabilecek duyumsal hazzın doruklarını zorluyor. Marka  tüm bunları yaparken aynı zaman da hiçbir şekilde argo imgelere başvurmuyor. Teknolojisi , üretim kalitesi , tasarımı ve bulunmaz özellikleri ile  erkek cinselliğinde  yep yeni bir çığır açıyor.

Erkekler ve kadınlar için cinsel yaşantılar birbirinden farklı durumlardadır . Genelde bayanlar için aktif cinsel yaşam  evlilik ile başlar. Fakat erkekler için bu durum farklıdır. Özellikle ergenlik dönemi ile başlayan vücutta ki değişimler devamında erkek bireyin cinsel bakımından doyurulmak olma arzusu ile sonuçlanmaktadır.

Bahsi geçen tatmin dikkate alınması gereken bir durumdur.  Gerçekleşmediği halde erkeklerde sosyal ve diğer açılardan problemler ortaya çıkmaktadır . Söz konusu dönemlerde bu ihtiyacı gidermenin en tesirli , bilinen yolu ise mastürbasyon gibi hiçbir kötü sonucu olmayan ayrıca özgürce yapılabilen bir cinsel eylemdir.

Tenga Özellikleri

Tenga , kusursuzluğun ötesinde ve her an istediğinizde yaşayabileceğiniz cinsel deneyimleri  erişilemez hayal olmaktan çıkartıp , her erkeğin rahatça yaşabileceği bir deneyim haline getiriyor. Tenga Cups serisinde bulunan tüm ürünler sadecetek kez kullanılmık için üretilmiştir. Tenga Soft Tube ürünün  kullanım talimatlarında prezervatif kullanılması önerilmemektedir. Gerekirse bir kereden daha fazla kullanım istiyorsanız . Filip Hole serisini kullanmanız önerilir.

Tenga Cup serisinin kesinlikle elektronik özelliğe yoktur. Ürünlerin içerisinde vinil- klorür gibi zararlı maddeler asla bulunmamaktadır. Tenga Soft Tube'nin tepe noktasında hava almasını engelleyen gri etiketi yerinden çıkarttıktan sonra işlem yapmanız  gerekir . Hava gelen yeri eliniz ya da parmağınız ile kapatıp açarak emme seviyesini dengeleyebilirsiniz .  Ürünler yukarıdaki delik bölgesinden hava alıp verme şeklinde yumuşacık bir giriş sağlamaktadır.

Neden Tenga?


Bakıldığında ilk bakışta sadece ergenlik dönemindeki erkeklerin başvurduğu bir cinsel eylem gibi görünen mastürbasyona baktığımızda  dünya da evli ve ya yaşı artmış olan  erkeklerin de fazlaca başvurduğu cinsel doyuma ulaşma yöntemlerinden biri olmaktadır.
 
Buna ek olarak bazı markaların üretmiş oldukları yardımcı ürünler ile desteklenmesi ise olayı daha tercih edilir  noktalara taşımaktadır. Bunu Japonya  menşeli Tenga markasının ortaya çıkarmış olduğu teknolojinin olağanüstü harikası mastürbatörler ile elde edilen haz doruklara çıkmaktadır.


Tenga Kullanıcı Yorumları ?

Ürün hakkında kullanıcılar gereksinimleri doğrultusunda pozitif yorumlar yapmıştır . Ürünlerin sıkı olmadığını ayarlanabiir özellikte olduklarını söylemişlerdir. Erkeklerin cinsel yaşamlarını rahatça prezervatif kullanmadan yaşayabilmeleri amacıyla bundan ötürü güvenlik ve hijyen konularına mümkün olduğu kadarıyla önem veren tenga ürünlerini tercih ettiklerini söylemişlerdir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.