sadsad x
asdasd

Linola Krem Losyon ve Şampuan Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Linola

Hemen hemen herkesin güneş yanığı ve sıyrıklarıyla başı belaya girmiştir. Bunun yanı sıra kuru cilt ve nörodermit gibi sevilmeyen başka cilt sorunları da yaşanmıştır. Böyle bir durumda ciltteki yanmanın, kaşınmanın, cilt kasılmasının ve iltihabın mümkün olduğu kadar hızlı ve kalıcı olarak giderilmesi istenir. Ancak bu sadece doğru etken maddesi ve krem türü seçildiğinde mümkün olabilecek bir durumdur. Tam da bu nedenden dolayı, cildin bütünsel bakımına yönelik on yıllarca süren tecrübenin sonucu olarak meydana gelen Linola ürünleri vardır.

Linola ürünleri tüm kuru ve gergin cilt tiplerinin günlük bakımı için özel olarak üretilmektedir. Cildin ihtiyacı olan nem seviyesini düzenlemektedir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Deve dikeni yağı içermektedir (sağlıklı bir cildin doğal temel taşları olan linoleik asitleriyle zenginleştirilmiş). Kullanımı oldukça kolaydır ve rahat dağılır. Çabuk emilen formdadır ve yağ oranı yüzde 26’dır. Cildin yağ ve nem oranına normalleştirici bir etkisi vardır ve böylece kurumayı önler. Ciltteki gerilme hislerini hafifletir ve kaşınmayı azaltır.

Aşırı kuruyan ve kaşıntı dolayısıyla tahriş olmuş ciltlere dahi nitelikli bakım sunmaktadır. Yüksek mineral içerikli doğal özler sayesinde cildin beslenmesine yardımcı olmaktadır. Hasar gören cilt bariyerinin onarılmasını ve cildin dış etkenlerden korunmasını sağlamaktadır. İçeriğinde renklendirici ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır, doğal bakım sunmaktadır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.