x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Marc Anthony
Sırala:
1 2

Marc Anthony

Marc Anthony Amerika ve Kanada'nın ünlü saç tasarım ve bakım uzmanıdır. Marc Anthony salonlarının kurucusu olan Marc Anthony ve True Professional markanın yaratıcısıdır. Marc Anthony Salonları ve Saç Tasarım Merkezleri New York, Los Angeles, Toronto ve Montreal de hizmet vermektedir. Bugüne bakılacak olursa Marc Anthony Salonları Hollywood yıldızlarının modayı ve trendleri takip ettikleri saç tasarım ve bakım merkezine dönüşmüşlerdir.

Marc Anthony uzman kadrosu ile geliştirdiği ürünlerini Toronto, New York, Los Angeles'da bulunan saç tasarım ve bakım merkezlerinde bulmak mümkündür. Geliştirilen ürünlerden Marc Anthony True Professional Serisi kaliteli profesyonel saç bakımı sunan önemli bir üründür. Argan özlü olan Moroccan Oil Bakım Serisi saçlara derinlemesine bakım yapar. Ayrıca Instantly Thick Hacim Serisi sayesinde saçların daha dolgun bir görünüm kazanması mümkün olur.

"Marc Anthony True Professional Saç Bakım Serisi tüketicilerin saç bakım ve tasarım ihtiyaçlarına yönelik olarak çözüm odaklı ürünler sunmak amacı ile dizayn edilmiştir. Bukle belirginleştirmeden tutunda yıpranmaya, hacim kazandırmadan onarmaya kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilecek tüm ürünleri Marc Anthony True Professional Saç Bakım Serisi'nde bulmak mümkündür.

Marc Anthony Yeni Onarıcı Macadamia Oil Serisi; yıpranmış olan saçların yeniden onarılarak canlanmasını sağlar. İçerdiği bambu özleri sayesinde saçları dengeler ve saçların yumuşaklığa ve parlaklığa kavuşmasını sağlar. Ruhunuza dokunacak olan Marc Anthony ile gerçek bir saç bakımı gerçekleştirmek mümkündür.

Marc Anthony Ürünleri

Seri içerisindeki besleyici Macadamia Yağı, normal yağlardan daha hafif olan yapısı  ile  saçlara daha hızlı sürede nüfuz eder ve etkileyici nemlendirme sunar.


Koruyucu ve Onarıcı Bambu Ekstresi cansız ve yıpranmış olan saçların onarılmasını ve güçlenmesini sağlar. İçerdiği protein özleri sayesinde saçların kaybettiği nemi geri kazanmasında da oldukça etkilidir.

Marc Anthony Onarıcı Macadamia Yağı Bakım Serisindeki tüm ürünler yıpranmış saçları parlak, canlı ve sağlıklı bir hale getirmek için dizayn edilmiştir.

Marc Anthony Be Ageless serisi tam bir anti-aging serisidir. Yaşlanmanın cilde olan etkilerini yavaşlatmak için ürünler kullanılmaktadır. Aynı zamanda yıpranan saçlara da özel ilgi göstermek gerekmektedir. Zararlı olan güneş ışınları, fön ve ısı, boya ve kimyasal ürünler saçları yıpratan nedenlerdir.

Ürünlere bakmak gerekirse; Renk Koruyucu Hacim Kremi, donuk, cansız, güçsüz ve ince telli saçlar için özel olarak formüle edilmiş, keratin fiberlerinden elde edilen kaşmir proteini saç tellerindeki kırılmaları engeller. Saçları nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık verir.   

Renk Koruyucu Hacim Kremi; Antioksidanlar ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde kuru, elektriklenmiş ve kabarmış saç tellerini yumuşatır ve besler. Saç derisini arındırır, güçlü saçlar meydana getirir.

Gece Bakım Serumu; HidroProtein3 Kompleksi içeriği sayesinde yaşlanmaya yüz tutmuş saçları besler kırılmalarını engeller. Keratin fiberlerinden elde edilen kaşmiş proteini saç tellerindeki kırılmaları engeller. Saçları nemlendirerek yumuşatır ve parlaklık verir.

Marc Anthony tüm saç bakım ürünleri ile saçlarda devrim yaratacak niteliktedir. Sizde Marc Anthony ürünleri ile saçlarınızı ödüllendirin.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.