%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Plantur 39 Dökülme Önleyici Şampuan ve Tonik Çeşitleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Plantur 39 Phyto Caffeine Şampuan 250 ML Boyalı Saçlar İçin
Kargo Bedava
%0 İndirim
912,00 TL
912,00 TL
Sepete Ekle İncele

Plantur 39 HakkındaSaçların ince ve zayıf olmasının çok fazla nedeni olabilir. Genellikle saçla ilgili olan dökülmeler genetik olmaktadır. Bunun yanında farklı sebeplerle de dökülmeler yaşanabilir. Yanlış bakım ve kozmetik kullanımı, sık yapılan boya ve saça uygulanan ısı gerektiren işlemler, çeşitli rahatsızlıklar şeklinde sıralanabilir. Saç telleri doğuştan kalın olmasa bile doğru ürünlerle ve bakımla ve doğru beslenme ile saçların hacim kazanması ve sağlıklı olması mümkündür. Vücudumuzda pek çok organımızın sağlıklı çalışması, cildimizin doğal parlaklığında ve pürüzsüz olması ve daha sağlıklı olabilmemiz için gerekli olan saçın doğru ürünlerle beslenmesidir.

Konu kalın telli ve hacimli saçlara gelince de aynı önemi kazanmaktadır. Gün boyunca hava kirliliği, sigara dumanı gibi olumsuz etkilere maruz kalan, zayıf kökleri veya kepek nedeniyle dökülen, stres yüzünden sağlıksız görünen saçlarımızı doğru beslenme ve düzenli saç bakımı ile doğal sağlığına kavuşturabiliriz. Bu yazıda saç tellerini kalınlaştırmak ve daha hacimli görünmesini sağlamak için yapılması gerekenlere bakıldığında karşımıza bazı önlemler çıkar. Kalın saç telleri ve hacimli saçlar için; her insan hacimli saçlara sahip değildir. Saça hacim kazandırmak için ve saç tellerinin daha sağlıklı olması için onları kalınlaştırarak daha hacimli hale getirmek mümkündür. Bunun yaparken de doğru bakım ürünü kullanılmalıdır. Plantur bu noktada size tam bir bakım hizmeti sunmaktadır.

Tercih edeceğiniz Plantur 39 Şampuan kafein içeren aktif madde kombinasyonu ile saçınızı hassas bil şekilde temizlerken saç köklerini uyarır ve saçın büyüme evrelerine katkıda bulunur. Ürün, erken saç kayıplarının önüne geçer, Saç kökü verimliliğini artırır. Saçın büyüme hızını da artırır. Plantur uygulaması sonrasında kafeinin etkisiyle saç derisi üzerinde hafif karıncalanmaya neden olur, aktif maddeler saç gövdesi boyunca saçı uyararak saçın daha canlı olmasını sağlar.

Plantur ürünleri vitamin içerir. Bilindiği gibi vücudumuz gibi saçlarımızda vitaminlere ihtiyaç duyar. Saç için vitaminler sağlıklı görünmeleri, koparak dökülmemeleri ve hacim kazanmaları için önemlidir. Bu nedenle doğal parlaklığında sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız saçın doğru ürünlerle beslenmesine dikkat etmelisiniz. Vitamin eksikliğinin saç dökülmesinde büyük bir rolü olduğunu bilmekteyiz. Pantotenik asit, folik asit, biotin ve inosito gibi vitamin grupları genellikle saç tellerinin incelmesinden ve sağlıksız görünmesinden şikayetçi olan kadın ve erkeklere doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Vitaminin saçların uzaması ve sağlıklı görünmesi üzerindeki etkisi dermatolojik olarak kanıtlanmıştır. Bu noktada Plantur ürünleri ile saçlarınıza gereken besin değerini kazandırabilirsiniz. Bunun yanında saç bakımınızı destekleyebileceğiniz bir diğer ürün Plantur 39 Saç Bakım Toniği'dir. 40 yaş ve üzeri kadınlara özel ince ve zayıf saçlar için kafeinli canlandırıcı uyarıcı tonik aktif madde kombinasyonu ile saçınızı hassas bil şekilde temizlerken saç köklerini uyarır ve saçın büyüme evrelerine katkıda bulunur.

Erken saç kaybına karşı etkilidir ve saç kökü verimliliğini artırır. Saçın büyüme hızını artırır. Uygulandığında kafeinin etkisiyle saç derisi üzerinde hafif karıncalanmaya neden olur, aktif maddeler saç gövdesi boyunca saçı uyararak saçın daha canlı olmasını sağlar. Saç tellerinize kalınlaştırmak için Plantur'u tercih edin.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.