sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Erkek Parfümü Çeşitleri

Benzer Kategoriler
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Erkek Parfümleri HakkındaErkek parfümleri, bir erkeğin bakım konusunda temel ihtiyaçları arasında yer alır. Yaz-kış kullanılması gereken bu bakım ürünleri, gidilen mekân, giyilen kıyafet ve mevsimlere göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak her erkeğin kendine uygun gördüğü kokular vardır. Bu koku aromaları gün içinde erkeğe eşlik edip çevresine de yansır. Bu nedenle ortama göre parfüm seçimi çok önemlidir. Gün boyu dışarıda çalışan ya da dış ortamda bulunan erkekler, parfüm tercihi olarak keskin kokulardan yana seçimlerini yapabilirler. Sabah evden çıkmadan sürülen parfümün hava ile teması sonrasında kokusunu kaybetmemesi için kaliteli markaların erkek parfümleri tercih edilmeli. Gün içinde dışarı az çıkılıyor, sürekli kapalı ortamda çalışılıyorsa, ortamın havasını değiştirmemek için hafif kokulu parfümler tercih edilmeli. Ten üzerine sıkıldıktan sonra kişinin kendisini ve çevresindekileri rahatsız etmeyen bu kokular, gün boyu hoş bir aroma yayacaktır. Gece davetleri ya da gezmeleri içinse daha ağır kokular tercih edilebilir. Girdiğiniz ortamda dış görünüş, kıyafetiniz, saç modeliniz ile dikkat çekmeden kullandığınız parfüm ile dikkat çekebilir, gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Hayatınızdaki özel kişi ile başbaşa romantik bir akşam geçirmek için yaptığınız hazırlıklarda parfüm seçiminiz kışkırtıcı kokulardan yana olabilir. Kadınların çok hoşuna giden keskin ve ferahlatıcı bu erkek parfümleri uzun süre kalıcılıklarını koruyup gece boyunca ortamın büyüsüne uyum sağlar. Bazı erkek parfüm çeşitleri, setler halinde satışa sunulmakta. Bu setlerde erkeklere özel parfüm çeşitlerinin farklı koku tonları yer almaktadır. Günlük kullanım, özel gece kullanımı, işyeri kullanımı olarak ayırabileceğiniz bu kokuları ortama göre tercih edebilirsiniz. Doğru yerde doğru kokuyu kullanarak hem kendiniz, hem de çevrenizi, rahatsız etmeden işlerinizi görebilir, arkadaş toplantılarına katılabilirsiniz.

Erkeklerin bulunacakları ortamlar ve tarzlarına göre seçimini yapabileceği parfümlerin yayılması için vücutta en çok ısınan bölgelere uygulanması gerekir. Isı ve terleme ile birlikte harekete geçen kokuların etrafa daha rahat yayılması için el bilekleri, koltuk altı, kulak arkası ve boyun bölgesine doğru parfümler sıkılabilir. Bazı parfümler koyu renkli giyim ürünlerinde leke yapabilir ya da kokuyu kıyafet üzerinden daha az yayar. Bu nedenle kıyafet üzerinden sıkmak yerine direkt tene parfümü uygulamak daha etkilidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.