%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Göz Farları

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm :

Göz Farı

Göz Farı 

Göz farı çeşitleri ile makyajınızı kolayca etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan göz farı renkleri ile tarzınızı tamamlayan makyajlar yapabilmeniz mümkün. İster ışıltılı far çeşitleri ile şık davetlere hazırlanabilir isterseniz de likit far çeşitleriyle göz makyajınızda canlı ve hareketli bir görüntü yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm tekli farlar ve göz farı seti çeşitlerine kategorimizden ulaşabilir ve yalnızca birkaç tıkla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Göz Makyajlarına Renk Katan Far Çeşitleri

Göz farı çeşitleri pek çok açıdan birbirinden farklılaşıyor. Çeşitler arasındaki temel ayrım ise tekli ve çoklu farlarda ortaya çıkıyor. Tekli modeller, istenilen özel renklerin bulunması konusunda son derece avantajlı. Ayrıca bu tekli çeşitler makyaj tazelemeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutlara sahip. Bunun yanı sıra göz farı paleti de pek çok rengi bir arada bulundurması açısından oldukça kullanışlı. Bu paletler, uzun seyahatlerde ihtiyacınız olabilecek farklı renkleri bir arada kolayca taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Birbiriyle uyumlu ve benzer tonlara sahip renkleri bir arada bulunduran paletlerin yanı sıra farklı renk kombinasyonlarını bulunduran far paletleri de mevcut. Siz de modunuza ve kıyafet kombinlerinize göre yapacağınız göz makyajlarınızda kullanmak için farklı tonlara sahip palet çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bahar aylarında sıkça kullanılan yeşil ve kızıl tonları ile doğanın renklerini makyajınıza taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaz ayları, neşeli renklere sahip ve ışıltılı göz farı renklerini denemeniz için oldukça uygun. Havanın soğuduğu kış aylarında ise koyu tonlar ve toprak tonlarından faydalanabilirsiniz. Dumanlı makyajlar da bu dönemde en sık tercih edilen çeşitlerden.

Farklı Formlardaki Göz Farları

Göz farkları kullanım kolaylığı açısından da farklı çeşitlerde üretiliyor. Bu çeşitler her kullanıcının ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteriyor. En sık rastlanan çeşitlerin başında sıkıştırılmış farlar geliyor. Toz ürünlerin kullanıldığı makyajlarda bu sıkıştırılmış far çeşitleri oldukça kolay dağılıyor ve gözlerinizde kusursuz bir etki yaratıyor. Bu far çeşitleri aynı zamanda tekli ve çoklu setler halinde satışa sunuluyor. Krem göz farları ise tek başına kolayca kullanılabilmesi açısından son derece pratik. Açık tonlardaki renkleri far bazı olarak kullanıma da oldukça uygun. Göz farının kalıcılığını artıran bu baz etkisi nedeniyle çok yönlü bir kullanım sağlayan krem göz farlarını siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca makyaj fırçası kullanımı da gerektirmeyen bu ürünleri parmağınız ile homojen bir şekilde dağıtabilmeniz mümkün. Çeşitler arasında yer alan bir diğer göz farı da toz formda olanlar. Çoğu zaman profesyonel makyajlarda kullanılan bu ürünler, yoğun pigment vermesi amacıyla nemli bir fırça yardımıyla uygulanabiliyor. Böylelikle kremsi bir forma kavuşan toz farlar kolayca uygulanabiliyor ve zahmetsizce dağıtılıyor. En pratik kullanımı ise kalem farlar sağlıyor. Kalem formundaki yapısı hem çantada yer kaplamıyor hem de yumuşak bir yapıya sahip olduğu için rahatça uygulanabiliyor. Likit göz farı ise kalıcılık konusunda oldukça başarılı. Kolayca dağıtılabilen bu çeşitler kuruduktan sonra sabitlenerek göz makyajınızın uzun süre bozulmamasını sağlıyor.

Değişiklik Gösteren Göz Farı Fiyatları

Göz farı fiyatları markalar arasında değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda farklı formlardaki ürünler de değişik fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Seçim sırasında fiyat konusu büyük önem taşısa da farın pigmentasyonu da oldukça önemli. Yeterli yoğunlukta renk vermeyen far çeşitleri üst üste uygulama gerektiriyor. Bu da ürünün hızlı tükenmesine de istenilen etkiyi bırakmamasına sebep oluyor. Bu nedenle yoğun pigmentasyona sahip ürünlerin fiyat aralıkları da değişiklik gösterebiliyor. Son dönemde daha sık kullanılmaya başlayan mineral göz farı çeşitleri de değişik fiyatlandırmalara tabi tutulan ürünler arasında. Bakteri barındırmayan mineral ürünler içerisinde koruyucu maddeleri de içermiyor. Bu da alerjik ve hassas bünyeler için büyük avantaj sağlıyor. Siz de ürünler arasındaki bu gibi farklılıklara dikkat ederek göz farı seçimi yapabilirsiniz. Narecza'daki dermokozmetik ürünler sayesinde sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.