sadsad x
asdasd

Sağlık Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
190,00 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
499,00 TL
449,10 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
247,99 TL
198,39 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
151,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sağlık Ürünleri

Sağlık ürünleri, sağlıklı yaşam için kullanılan ürünleri kapsamaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşa sürmek adına, kişilerin rahatlıkla uygulayabileceği ürünleri hem uygun fiyatlardan hem de indirim avantajlarından sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Kişilerin sağlıklı yaşamasına dair her ince ayrıntının göz önünde bulunduğu hem kozmetik hem de medikal açıdan oldukça faydalı sağlık ürünleri incelemeleri yapabilirsiniz.

Primabella Bulantı saati isimli ürün, gebelik sırasında ortaya çıkan mide bulantılarını ve kusma durumlarını ortadan kaldırmak amacı ile tasarlanmıştır. Bu ürün gelişen teknolojinin bir parçası olarak hamilelik bulantılarını anında yok etmektedir. Gebelerin kullanmasında hiçbir yan etkisi ve sakıncası bulunmamaktadır. Hem anne adayı için hem de bebek için sağlık problemi ortaya çıkaracak hiçbir engel teşkil etmemektedir. Sağ ya da sol fark edilmeksizin bulantının yoğun olduğu saat dilimlerinde el bileğine takılarak kullanılması sağlık açısından yararlı olacaktır.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin, bazı durumlarda mile bulantısı yaşıyorsanız, mide bulantısı önleyici sağlık ürünleri kapsamında sizlere “Sea Band” ı önerebiliriz. El bilek kısımlarına yapıştırılan bandın yaymış olsuğu sinyaller sayesinde, beyin ve sinir sistemleri bulantının kesilmesine yönelik reaksiyona girecektir. Gebelerin kullanmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Bulantı yaşayan her kişinin uygun fiyatlar ile bu bilekliğe sahip olması amacıyla firmamız, internet sitesinde Sea Band satışı gerçekleştirmektedir.
Buğday çimi suyu, günümüzde diyet programlarında yer alan ürünlerden bir tanesinin yerine gelmiştir. Bu sayede diyet yapılırken, forma dikkat etmek ve gerekli vitamin, mineralleri de buğday çiminden elde etmek mümkündür. Buğday çimi, B1,B3, B5 ve B6 vitaminlerini içermektedir. Bunun yanı sıra A, C ve E vitamini de içermektedir. Vitamin açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan buğday çimi kalsiyum, demir, magnezyum gibi içerikleri de bulunmaktadır. Bu nedenle hem doyurucu, hem besleyici ve hem de cilt sağlığına faydalı olan özelliği bulunmaktadır. Firmamız sizlere buğday çimi sıkacağını uygun fiyat ve taksit avantajı ile sunmaktadır. Manuel olarak çalışan alette sadece buğday çimini değil, yeşil yapraklı olan ve suyunu tüketmek istediğiniz bütün sebzeleri sıkabilirsiniz. Lexen Healthy Juicer markasının güvencesini firmamızdan temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı