sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%25
%25
94,00 TL
70,50 TL
%25
%25
65,00 TL
48,75 TL
%25
%25
75,00 TL
56,25 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Seranem Serisi Ürünleri

Bir yerli üretim markası olan Dermadolin tarafından geliştirilen Seranem, cildiniz ve saçlarınız için keratin destekli ürünler sunmaktadır. Keratin; saçlardan tırnaklarınıza hatta dişlerinizde bile bulunan bir proteindir. Keratin eksikliği, saçlarınızda kırılma ve döküntü gibi sorunlar oluşmasına, tırnaklarınızın kırılmasına neden olabilir.
Seranem yüz temizleme köpüğü; karma ve yağlı cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiş bir temizleyicidir. Cildinizdeki sebum dengesinin kurulmasına yardım eder. Cildinizdeki yağlanma probleminin kontrol altına alınmasına destek verir. Cildin daha mat bir görünüm yakalaması için çabalar. Akne ve sivilce sorunlarının giderilmesine destek olur. Tüm bunları yaparken cildi mi kurutur mu? diye düşünebilirsiniz. Özel bileşenleri ile cildinizi kurutmaz aksine cildin nem tutma kapasitesini arttırmaya destek verir. Cildinizde varsa kaşıntı gibi hislerin giderilmesine yardım eder. Makyajın da ciltten kolay bir şekilde arınmasına destek olur.
Seranem nemlendirici el ve vücut bakım kremi; kuru ya da çatlamış el, ayak ve dirseklerde kullanıma uygundur. Cildi anında nemlendirerek rahatlamasına yardım eder. Formülünde yer alan Argan ve Shea yağı gibi güçlü yağlar ile 24 saat boyunca cildin nem açısından doymuş bir şekilde kalmasına destek olur.
Seranem vücut bakım şampuanı; kuru, hasarlı ya da çatlamış el, ayak ve dirseklere sahip olan kişilerde birçok temizleyici ürün daha fazla kuruluk gibi rahatsızlık veren hislere neden olabilir. Ürün vücudunuzu temizlerken nemlendirmeye ve onarmaya yardım eder. Cildin rahatlamasına destek olur. Cilt bariyerini kuvvetlendirerek cildin savunmasını arttırmaya çalışır. Akne tedavisinde cilt kuruyabilir. Ürün akne tedavisiyle kuruyan derinin nemlenerek rahatlamasına da destek verir. Günlük yüz ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Saç bakımı için de kullanılabilir.
Seranem 4 mevsim saç bakım şampuanı; yüksek keratin içeren bir şampuandır. Saçlarınızı arındırmanın yanı sıra saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı kazanmasına da destek verir. Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı saçlarınızı korumaya yardım eder. Güneşin yanı sıra tuzlu su ya da klorlu su gibi havuz ve deniz nedeniyle oluşan hasarın da giderilmesine destek olur. Saç derisini nemlendirerek rahatlamasına yardım eder. Saçlarınızı güçlendirir ve yumuşak bir doku kazanması için çabalar. Ürün boyalı saçların da kullanımına uygundur.
Seranem ürünleri cildinize yoğun bir şekilde bakım yapmaya ve onarmaya destek olurlar. En iyi etki için düzenli olarak kullanılmaları gerektiği unutulmamalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı