x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Morbex
Sırala:

Morbex

Doğal çözümler…

Eşsiz nitelikte ürünlerin geliştiricisi olan Morbex markası, Sırt, boyun, omuzlar, kollar, dirsekler, bel bölgesi ve dizler için farklı özelliklerde ve güçlü etkide ürünler üretmektedir. Ürünleri dinlendirici, rahatlatıcı ve besleyici niteliklidir. Bitkisel masaj jeli, cilt bakım kremleri, bakım yağları gibi farklı ürün çeşitleri bulunur. Ağrılara, varislere, sızı ve romatizmalara bitkisel çözümler sunan özel bir markadır.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Morbex Markası Kullanılır?

Sırt, boyun, omuzlar, kollar, dirsekler, bel bölgesi ve dizlerde hissedilen ağrı ve sızıların giderilmesi, dindirilmesi amacıyla kullanılan bir markadır. Ciltte oluşan rahatsızlıkların giderilmesine yardımcıdır. Ürünleriyle kas, adale gibi ağrıların dindirilmesini sağlar ve cilde doğal masaj uygular. Cilt bakımına yönelik de ürünler geliştirmektedir.
At Kestanesi Yağı, varis ve basura iyi geldiği gibi romatizmalı, ağrıları ve güneş lekelerini de giderir. Romatizmalı ve varisli hastaların yanı sıra bacaklardaki ağrı, yorgunluk, kaşıntı ve darbe sonucu oluşmuş şişkinliklere de iyi gelmektedir.

Isıtıcı etkili jel, emilimi kolay etkisi hızlı ağrı giderici, sızı dindiricidir. Morbex soğuk algınlığından kaynaklı veya cereyanda kalma sonucu oluşmuş eklem ve kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.
At kestanesi jeli, ağrılar, varis, şişme, eklem ağrıları, ciltte kırışıklıklara ve daha fazla rahatsızlığa iyi gelir.

Neden Morbex Markası

Tüm ürünleri uygulandığında anında cilde nüfus eder ve kolayca emilir. Etkisi ise çok kısa sürede görülebilmektedir. Tüm ürünleri bitkisel, doğal ve gelişmiştir. Ürettiği ürünler, doğal maddelerin birleşimi ve ileri teknolojinin ürünüdür.

Morbex Kullanıcı Yorumları

“Ben yağını aldım ve sürüyorum. Cildime gayet iyi geldi. Benim cildimde damar sorunu vardı. Bacaklarıma da sürüyorum, çünkü damarları yatıştırıyor gibi. İyi geleceğini düşünüyorum ama zararı da olmaz herhalde...” – Kullanıcı –
“Hemoroit tedavisinde muhteşem neticeler veren bileşimdir ve ayrıca varis için de kullanılır.” – Uyku Gibi –
“Sporculara masaj yapmak maksadıyla kullanılır. Yağ yakma özelliği de vardır, çünkü uygulanan bölgede kan dolaşımının hızlanmasına sebep oluyor ve daha derin dokulara ulaşmak amacıyla kullanılıyor. 1 kilo bile vermeyi beklemeyin derim ama bölgesel olarak yağlanmayı engellemeye birazcık bir faydası dokunabilir. Fakat ağrı ve sızıların giderilmesinde oldukça etkili ürünleri var ki, üretim maksadı da zaten budur.” – Amatör Uzman –

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.