sadsad x
asdasd

İncia


Incia; insan sağlığını olumsuz etkileyen zararlı maddeleri araştırdıktan sonra sağlıklı kişisel bakım, sabun ve temizlik ürünleri yaratmak amacıyla kurulmuş bir markadır. İnsan sağlığını olumsuz etkilemen tamamen doğal ürünler geliştirmektedir. Doğanın gücünden faydalanarak ürünlerini geliştiren marka ürünlerinde, yapay koku, sentetik maddeler gibi hiçbir bileşene yer vermez.

Incia markası geliştirdiği ürünlerinde Hindistan Cevizi Yağı, Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Hint Yağı, Badem Yağı, Aynısefa Yağı, Biberiye Yağı, Gül Ağacı Yağı, Sirke, Defne Yağı, Yalancı İğde Yağı, Doğal Gliserin, Üzüm Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Kantoron Yağı, İncir Çekirdeği Yağı, Avokado Yağı gibi maddeler kullanmaktadır. Doğanın gücünden yararlandığı bu bileşenler ile kişisel bakımınızdan ev temizliğinize kadar tüm süreçleri sağlıklı bir şekilde geçirmenize yardım eder. Anne bakımı için de geliştirdiği ürünleri bulunmaktadır.

Doğal kişisel bakım adı altında; well-aging, doğal yüz bakım serisi, doğal serumlar, el ve vücut bakım serisi, doğal yağlar, doğal dudak besleyici, doğal cilt temizleyici, doğalroll-on, doğal vücut koruyucu ürünleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra doğal güneş koruyucu, doğal aromaterapi yağları, doğal sıvı sabunlar da geliştirmektedir. Anne bakımı için; karın çatlak krem jel, kuru ciltler için jel krem, bebek pişik önleyici jel krem, göğüs ucu bakım jel krem, bebek yağı, bebek yağ jeli ürünleri bulunmaktadır. Doğal ev temizliğine destek vermek için ise; doğal bulaşık sabunu, doğal cam temizleyici, doğal çok amaçlı temizleyici, doğal yer temizleyici, doğal çamaşır makinesi sabunu ürünleri geliştirmektedir.

incia.jpg (117 KB)

İncia Markasının En Çok Aranan Serileri


Sıralama seçin
%20
%20
120,00 TL
96,00 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
179,00 TL
143,20 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
79,00 TL
63,20 TL
%20
%20
79,00 TL
63,20 TL
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı