sadsad x
asdasd

CosmedCildimiz,  pek çok dış etkene maruz kalan ve bedenimizi bu etkilere karşı savunan bir zırh adeta. Fakat bu kadar çok zorlukla başa çıkabilmesi için bizim de ona değer vermemiz gerekiyor. Doğru beslenme, uygun kıyafetler ve koruyucu bakım cildimizin doğal haliyle ayakta kalma sürecini uzatır. Cosmed ürünleri cildinizin yardıma ihtiyacı olduğu her durumda ona destek olmak için var.

Cosmed kimyasallardan uzak bir üretim anlayışı ile çevreye zarar vermeden ve üretimi daima sağlığı ön planda tutularak yapılan ürünleri ile sizlerin yanınızda. Cildinizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan ürün yelpazesi her zaman genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için var.

 

Her Cilt ve Saç Sorununa Bir Cosmed

 

Yukarıda sıraladığımız seriler gibi cilt sorunlarınızı giderecek çeşitli Cosmed ürünleri bulunmaktadır. Cosmed kalitesi ve hassasiyeti ile üretilmiş tüm ürünlerimizle sağlıklı bir bedene sahip olmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.Sizlere en çok ihtiyacınız olan Cosmed ürünleri hakkında kısa bilgiler verelim:

 

Cosmed Güneş Kremi

 
Cosmed Güneş Kremi

Güneş insanlık için en önemli enerji kaynaklarından biri. Birçoğumuzun bildiği gibi aynı zamanda D vitamini ihtiyacımızı karşıladığımız bir kaynak. Ancak aşırı güneş ışığına maruz kalmak zararlı etkilerini de ortaya çıkarıyor. Güneşli havaların tadını çıkartmamız için Cosmed Güneş Kremi üstün koruma gücü ile imdadımıza yetişiyor.

Tüm cilt tiplerinde kullanılabileceğimiz Cosmed Güneş Kremi içeriğindeki Ectoin, Allantoin, E vitamini, AloeVera özleri ve E vitamini gibi maddeler ile hem cildimizi sağlıklı ve bakımlı hale getiriyor, hem de güneşin zararlı Ultraviyole ışınlarından koruma sağlıyor.

Ayrıca içeriğinde bulunan Calendula yağı ile daha önce güneşe maruz kalarak kurumuş ve yıpranmış cilt dokusunu onararak yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Cosmed Şampuan

 
Cosmed Şampuan

Saçlarımız da cildimiz gibi dış etkenlere maruz kaldığından yıpranır ve zamanla saç dökülmesi, kepeklenme gibi sorunlarla kalmamız kaçınılmaz olur. Cosmed Şampuan çeşitleri tüm saç sorunlarınızla baş edebilecek içerikler ile donatılmış etkili ve aynı zamanda zararlı maddeler ihtiva etmediğinden sağlıklı çözümler sunar.

Özellikle kepek hem bizi hem de dış etkileri nedeni ile çevremizi rahatsız edebilir. Cosmed Yoğun Kepek Karşıtı şampuan ile kepek sorunumuzu hızlı bir şekilde çözebiliriz. Cosmed şampuan düzenli kullanım ile kepek oluşumu kesinlikle önlenmektedir.

 

Cosmed Complete Benefit

 
Cosmed Complete Benefit

Yağlı bir cilt dokusuna sahipseniz Cosmed Complete Benefit arındırıcı ve matlaştırıcı temizleme jeli ile birçok cilt sorununa çözüm oluşturabilirsiniz. Cildinizde yağlanmanın da etkisi ile biriken kir kalıntılarını temizlemede büyük kolaylık sağlamaktadır.

Uzun süren etkisi ile siyah nokta ve ölü derilerden cildinizi arındırarak cildinizin temiz ve mat görünmesini sağlar. Yağdan kaynaklanan parlamaları önleyerek temiz bir cilt hissi yaşatır. Ayrıca makyaj temizliği yapmanızı da sağlayarak farklı bir ürün kullanmanıza ihtiyaç bırakmaz.

Çiğdem çiçeğinden elde edilen etken maddeler ile cildinizi temizlemenin yanı sıra derinlemesine bakımını yaparak daha genç bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.Cosmed Complete Benefit ile cildiniz her zaman bakımlı ve taze görünür.

 

Cosmed Day to Day

 
Cosmed Day To Day

Yağlı ciltlerin tam aksine kuru ciltler ekstra neme ihtiyaç duyarlar. Nem dengesi bozulmuş bir ciltte çatlaklar, pürüzleşme ve pullanma daha fazla meydana gelmektedir. Bu etkileri ortadan kaldırmak için Cosmed Day to Day etkili bir nemlendirme çözümü sunmaktadır.

Düzenli kullanımda günden güne etkisini göstererek derinlemesine nemlendirme sağlar. Cildinizdeki kurumaya bağlı cilt sorunları ile savaşır. Özellikle sabahları kullanıldığında ciltteki nemi hapsederek gün boyu ciltteki kurumanın önüne geçer.

AloeVera ve salatalık özleri ile yıpranmış cildinize bakım yaparak yıpranmanın yaptığı etkileri kısa sürede ortadan kaldırır, yenilenmiş bir cilt sunar.

Cosmed
Sıralama seçin
%30
Kargo
Bedava
%30
329,00 TL
230,30 TL
Kargo
Bedava
%35
%35
76,00 TL
49,40 TL
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı