sadsad x
asdasd

Cosmed Cilt Bakım ve Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%25
Kargo
Bedava
%25
249,00 TL
186,75 TL
Kargo
Bedava
%25
%25
69,00 TL
51,75 TL
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Cosmed

1984 yılında üretime başlamış olan Cosmed, Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın markasıdır. Alışılmışın dışında sadece kozmetik ürünlerin yerine, kişisel bakıma yönelik ürünler üretmektedir. Bu sayede ürünler kadın erkek gözetmeden her yaştan kullanıcıya açıktır. Yaşınız ilerledikçe başlayan kırışıklık sorunlarıyla, yüzünüzde kalan makyaj artıklarıyla, güneşin zararlı ışınlarıyla, gün içerisinde kirli havayla mücadele eden ve dökülen saçlarınızla, istenmeyen tüylerle ve kuru cilt gibi problemlerinizle savaşmanın en kolay ve etkili yollarından biri düzenli olarak Cosmed ürünlerini kullanmaktır.

Cosmed doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ve hayatınızın her anında kendinizle ve dış görünümünüzle barışık olmanızı sağlayacaktır. Görüntünüzü değiştirmeden, kırışıklıklar için bıçak altına yatmadan, saçlarınızı kestirmeden, bütün problemlerinizle savaşmanıza yardımcı olmayı hedefleyen Cosmed ürünleri tamamen sizin memnuniyetiniz için üretilmiştir. Cinsiyet ya da yaş farkı tanımaksızın herkese akne, saç dökülmesi, istenmeyen tüyler ve yaşlanma karşıtı ürünler ile çözüm öneren Cosmed, etkisi test edilip sizlere öyle sunulmaktadır. Ergenlik sivilceleriyle birlikte Cosmed ürünlerinin kullanımına başlayabilir ve sadece kendinizin değil, çocuklarınızın da bu sıkıntılı dönemde kendileriyle barışık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Hayatınızın her anında elinizin altında bir Cosmed ürünü bulunmasını hedefleyen marka, %100 müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmakta olan marka, bilimsel veriler ve testler ışığında üretimlerine devam etmektedir. Dünya standartlarına uygun olarak üretim yapan Cosmed, sadece eczanelerde satılmaktadır.  Ürünleri içerisinde parfüm, paraben ve alkol bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı