Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Lactobacillus İçeren Probiyotik Takviyeleri

Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Lactobacillus

Bir tür iyi huylu bakteri olarak bilinen lactobacillus, vücutta var olan kötü huylu organizmalar ile savaşmaya yardımcı oluyor. Vücuttaki probiyotik salınımını arttıran bir gıda takviyesi olan lactobacillus bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek oluyor. Besinler yoluyla vücuda yeteri kadar alınamadığı için gıda takviyesi yardımı ile tüketilmesi öneriliyor. Narecza ile lactobacillus gıda takviyelerine ulaşmak çok kolay! Web sitemiz üzerinden bu gıda takviyelerine ulaşabilir, ürünleri inceleyerek size en uygun olanını sipariş verebilirsiniz.

Lactobacillus Nedir,Ne İşe Yarar?

Lactobacillus nedir son zamanlarda sıkça merak edilen sorular arasında yer alıyor. Lactobacillus gasseri olarak bilinen lactobacillus yüksek oranda probiyotik içeren iyi huylu bir bakteri türü olarak karşımıza çıkıyor. Bağırsak, ağız ve vajinada bulunan bu bakteri, bağışıklığı güçlendiren bakteri çeşitleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda besinlerde de yer alan bir probiyotik olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar besinler yoluyla vücudumuza girse de vücudun ihtiyacını karşılayamayabiliyor Bu nedenle gıda takviyesi olarak alınıyor. Tüm vücut sağlığını olumlu yönde etkileyen lactobacillus gıda takviyesi, cilt rahatsızlıklarına da olumlu bir şekilde etkiliyor. Karın bölgesindeki yağlanmaya karşı etkileri bakımından diyet yapanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Lactobacillus probiyotik bir ilaç değil takviye edici gıda olma özelliği taşıyor. Farklı formlarıyla sunulan lactobacillus gıda takviyesi markalara göre değişiklik gösteriyor. Bağışıklığınızı güçlendirmek için lactobacillus takviyesi kullanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden çeşitlere ulaşabilirsiniz. Diğer gıda takviyelerinde olduğu gibi lactobacillus kullanmadan önce doktorunuza danışmayı unutmayınız!

Lactobacillus Nasıl Kullanılır?

Lactobacillus probiyotik mikroorganizmalar ile sindirimi düzenlemeye ve bağışıklık sistemini korumaya yardımcı oluyor. Bağırsak sağlığı için oldukça etkili olan lactobacillus gıda takviyesinin ishal ve kabızlığa karşı iyileştirici özelliği bulunuyor. Lactobacillus kullanımı kişisel farklılıklar gösteriyor. Vücudun ihtiyacı kadar lactobacillus tüketilmesi gerekiyor. Bu yüzden bu gıda takviyesini kullanmadan önce bir uzmana danışmanız ve uzman kontrolünde kullanmanız öneriliyor. Kullanım miktarı tercih edilen forma göre değişiklik gösteriyor. Saşe formunda günde 1 ila 2 saşe yemeklerle birlikte ya da yemeklerden sonra kullanırken kapsül formunda günde 1 kapsül şeklinde bol su ile yemeklerden önce tüketilmesi tavsiye ediliyor. Lactobacillus gıda takviyeleri içindekiler bakımından da oldukça zengin. 25 mg C vitamini, 8,0 mg E vitamini, 1,5 mg B vitamini, 486 mg fruktooligosakkarit ve 100 mg galatoosakkkarit bileşenlerini de içinde barındırıyor. Yararlı bileşenleri bir araya getirdiği yapısı ile vücudun pek çok ihtiyacını karşılıyor. Siz de lactobacillus gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayan gıda takviyelerine sahip olabilirsiniz.

Lactobacillus Gıda Takviyesi Çeşitleri

Lactobacillus gıda takviyesi, bağışıklık güçlendiren bir probiyotik takviyesi olarak biliniyor. Lactobacillus bakterisi probiyotik üreten bir bakteri olmasından dolayı bu ismi alıyor. Lactobacillus türleri olan bir bakteri olup lactobacillus acidophilus, lactobacillus helveticus ve lactobacillus rhamnosus adlı üç iyi tür bakteriye sahip. Gıda takviyeleri içinde bulunan bu üç iyi huylu bakteri probiyotik dengesini koruyarak vücudun ihtiyaçlarını karşılamada etkili oluyor. Lactobacillus gıda takviyesi iki farklı formda bulunuyor. Toz ve kapsül şeklinde bulunan besin takviyesi probiyotik takviye olarak da biliniyor. Lactobacillus veganbir gıda takviyesi olup her beslenme tarzına uyum sağlıyor. Birden fazla çeşide sahip olan bu gıda takviyesi Gut Feel, Suda Vitamin, Naturalnest, Newvit, Nutraxin, NBT Lif, Suda Probiotic, NBL gibi markalar ile tüketici tercihine sunuluyor. Siz de vücut direncinizi arttırmak için gıda lactobacillus takviyesi kullanmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilir uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.