x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Isolde Güneş Sonrası Aloe... Kerastase Soleil Lait Ric... Trukid Trubaby Sweet Baby... Trukid Happy Face Body Lo... Swisscare Bronzing Beauty... Dermaceutic K Ceutic 30 m... Lierac Sunissime Energizi... Lierac Sunissime Sos Repa... Lierac Sunissime Rehydrat... Lierac Sunissime Rehydrat...
Sırala:
1 2 3 4 5 6
Cumlaude Lab TÜKENDİ
%25indirim 59,00 TL 44,25 TL
Sırala:
1 2 3 4 5 6

Güneş Sonrası Ürünler

Güneş sonrası ürünler; özellikle yaz aylarında güneşten korunan fakat güneş sonrası bakımının ihmal edilmemesi üzere cildimiz için üretilmiştir. Güneş sonrası ürünler, güneşe maruz kalan cildin azalan nem dengesini sağlar. Güneş sonrası ürünlerin içerisinde; yoğun nemlendiriciler, güneş sütleri, güne sonrası kullanılan güneş spreyleri, tonikler ve cildin su tutma kapasitesini arttıran kremlerden oluşmaktadır.

 

Güneş sonrası ürünlerin ortak özellikleri nelerdir?

  • Gün boyu güneşin altında kuruyan ve su dengesini kaybeden cildi nemlendirir.
  • Kızarıklık ve yanmaları engelleyerek, yanmış cildinize ferahlık ve serinlik sunar.
  • Güneş sonrası ürünler, en hassas ciltlerde bile kullanılır. Bu anlamda; cilde pürüzsüzlük katan güneş sonrası ürünler, nemlendiriciler, özel güneş sonrası bakım ürünleri, jeller, spreyler olarak değerlendirilebilir.

Güneş spreyi; özellikle çok hassas cilt tipleri için tasarlanarak, güneşin zararlı ışınlarına karşı mücadele eder. Hassas ciltlerin güneş karşısında zarar görmesini engelleyen güneş spreyi özellikle çocukların kullanımına uygundur. Güneş spreyi, cildi nemlendirir ve cilde istenilen ipeksi yumuşaklığı yaşatır. Bu sebeple güneş sonrası ürünler arasında yer alır. Güneş spreylerinin geneli suya dayanıklıdır, çabuk akabilen ya da etkisi az süren ürünler değildir.

 

Güneş losyonları da güneş sonrası ürünler sınıfındandır. Güneş losyonunun yapısı akışkan ve yumuşaklık hissi vericidir. Güneş losyonları, güneş ışığına maruz kalmış ciltlere esneklik vererek, kuruluğundan kurtarır. Güneş sonrası ürünler içersinde olan güneş losyonları gün boyu nemlilik sağlar. Cildi besler ve parlaklık görünümü katar.

 

Güneş sonrası bakım setleri de güneş sonrası ürünlere dâhildir. Bakım setlerinin içerisinde cildin ihtiyacı olan suyu sağlayacak, su tutma kapasitesini arttıracak bileşenlerden oluşan kremler veya jeller yer alır.

Güneş sonrası ürünler neden gereklidir?

Güneşin UV ışınları, cildin yüzeyine temas ettiğinden itibaren cilt, farklı tepkimelere girerek, onarılmaya muhtaç bir hale dönüşür. Eğer güneş koruyucu kullanmıyorsak, erken yaşlanma, cilt kanserleri, cilt lekeleri, kuruluklar görülebilir. Güneş koruyucular etkin koruma sağlar. Ancak güneş sonrasında kullanacağımız; güneş sonrası ürünler; cildi baştan sona serinletir ve kaybettiği nem dengesini geri kazanmasını sağlayarak; cildi besler ve onarır.

Narecza.com’da güneş sonrası ürünleri bu kategoriden bulabilir, ihtiyacınız olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.