x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
SkinCeuticals
Sırala:
1 2 3

SkinCeuticals 

SkinCeuticals ile profesyonel bir bakım yapabilirsiniz. Ürün geliştirme aşamasında içeriğindeki özler sayesinde bilime olan adanmışlığı ile marka cilt bakımında alanında profesyonel hale gelmiştir. SkinCeuticals antioksidanlardan oluşan içeriği ile cildin sağlığını ve güzelliğini optimum düzeye getirir. Gelişen teknolojiyi bilimin öncülüğünde son derece etkin kullanan marka gelecek yıllarda da yeni nesil ürünlerin öncüsü olma yolundadır. SkinCeuticals cilt sağlığını geliştirdiği misyonu ile uzman bir bakım sağlayan tek markadır.

Formülasyonu ile içeriğindeki antioksidanlarla cilt üzerinde önemli değişikliklere neden olur. Yüksek etkiye sahip formülünde saf aktiflerle konsantre edilmiş ve cilde nüfuz ettiği kanıtlanmıştır. SkinCeuticals ürünleri Amerika'da üretilmektedir. Klinik cilt bakım ürünleri dermatologlar tarafından, estetik cerrahlar ve medikal spalarda kullanılır. Estetik operasyonlarda da kullanımı gerçekleşir. SkinCeuticals ürünleri yaşlanma belirtilerini düzenleri sağlıklı cildi korur ve oluşabilecek hasarları engellemeye yönelik olarak formülize edilmiştir. SkinCeuticals'in tarihi 1994'te bulunmasından çok daha önce başlamıştır. Skin Ceuticals, dermatolojinin yüzünü değiştiren buluşlarla alanında öncü olmaya devam etmiştir.

SkinCeuticals Ürünlerinin Felsefesi

SkinCeuticals cilt bakımı felsefesi 3 ana temele dayanmaktadır. Önleme, Koruma ve Düzeltme. SkinCeuticals'in bu prensipleri mümkün olan en sağlıklı cildi ve uygun yaşlanma karşıtı sonuçları sağlayabilmek için uyum içerisinde çalışmaktadır. SkinCeuticals cilt sağlığını öncülük olarak belirlemektedir. Var olan tüm bilgi ve kaynaklarını tüm dünyayla paylaşmaktadır. Çalışmaları ile ürünlerini geliştirerek çok daha ileriye taşımayı hedeflemektedir. Marka cilt sağlığı bilincini artırarak cilt bakımına olan bağlılığını sürekli olarak artırmaktadır. Cilt katmanları, yapısal protein ve içerikleri ile vücudun en geniş organıdır. SkinCeuticals, bu dinamik organın içerisindeki işleyişi anlamaktadır. Her cilt farklıdır; farklı cilt tipi ve farklı cilt durumlarının kombinasyonları kendine has özelliklere sahiptir. SkinCeuticals her türlü cilde uygun olarak ürün geliştirmektedir.

Güneş hayatı devam ettiren enerjinin kaynağıdır fakat uygun koruma olmadan güneşe çıkıldığında güneş ışınları cilde zarar verir. Cildimize zarar veren ışınların üç ana tipi UVA, UVB ve kızılötesi ışınlar (IR)dır, bunların hepsi cilde nüfuz etme yetisine sahiptir ve hücrelere zarar verir. Yüzeyde bu zarar ince çizgiler, kırışıklıklar, sarkma ve lekelenme olarak görünür. Bu etkilerden korunmak için de yine SkinCeuticals güneş koruma ürünlerini tercih etmeliyiz.

SkinCeuticals Ürünlerinin Özellikleri

Doğru cilt bakımı oldukça önemlidir. Cildin sağlıklı ve olabildiğince iyi görünmesi için SkinCeuticals ürünleri kullanılmalıdır. Önleme, Düzeltme ve Koruma olarak 3 aşamalı SkinCeuticals bakımı gerçekleştirilir. Bu üç aşama ile cilt çevresel saldırıların etkilerinden korunmuş olur. SkinCeuticals ürünleri kendi içinde Antioksidanlar, Göz kremleri, Düzeltici Serumlar, Nemlendiriciler ve Temizleyiciler olarak 5 gruba ayrılabilir.

Cilt yaşlanmasının önüne geçebilmek için "Önleme” aşaması gereklidir. Günlük tropikal antioksidan kullanmak gereklidir. Bu ürünler UV ışınları, kızılötesi radyasyon, kirlilik ve sigara dumanı gibi diğer çevresel faktörlerin oluşturduğu serbest radikalleri etkisiz hale getirerek cilt hasarını önlemektedir.

Cildi güneş ışığından koruma şarttır.SkinCeuticals farklı cilt tipleri, durumları ve yaşam tarzları için tasarlanmış, cildi UV ışınlarından koruma amaçlı, geniş spektrumlu çeşitli güneş koruyucular sunar.

Çizgiler, kırışıklıklar, lekelenme ve geçmiş hasarın diğer görünür etkilerini en aza indirmek için, SkinCeuticals düzeltme amaçlı ürünler sunar. Bu etkili cilt bakım ürünleri daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt sağlamak için güçlü içerikler ve gelişmiş teknolojiyle formüle edilmiştir.

Bu üç bileşen cildin görünümünü iyileştirmek ve onu daha sağlıklı hale getirmek için etkili bir cilt bakım rejimini garanti eder. SkinCeuticals ile özgün olarak cilt bakımı yapabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olarak etkili bir bakım sağlar. SkinCeuticals uzmanını sağlıklı, güzel bir cilt için gerekli olan her türlü bakımı sağlar.

Kendinizi bir uzman markaya emanet etmek istemez misiniz?

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.