Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

SkinCeuticals Göz Kremi & Anti Age Serum Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 44 ürün bulunmaktadır.

Skinceuticals ,  sadece yetkili eczane ve satış noktalarında ürünleri satılan, profesyonel cilt bakımı markasıdır. Skinceuticals, sağlıklı cildi öncelikli tutan bir bakış açısı sunar.

Skinceuticals serum ve diğer ürünler, antioksidan odaklı, bilimsel açıdan desteklenen formüllerden oluşuyor. Markanın diğer kozmetik markalarından ayırıcı özelliği, yoğun medikal düzeyde klinik deneylere odaklanmasıdır.

Güvenli & Çevreye Duyarlı Cilt Bakımı

Skinceuticals, saf C vitamini, yüksek konsantrasyon ve asidik ph seviyesi parametreleri dahilinde üretimler yapar. Antioksidanların dermatoloji araştırmalarındaki önemi cildi kapsamlı olarak destekleyecektir.

Dr. Sheldon Pinnell öncülüğünde kurulan Skinceuticals güvenli ve çevreye duyarlı ürünler konusunda son derece hassas. Markanın dönüm noktalarıyla birleşen serum içeriklerinde E vitamini ve çeşitli antioksidan sınıfları bolca yer alıyor. Cildin epidermis tabakasını güçlendirmeye destek formüller fark yaratıyor.

Geniş Cilt Bakımı Yelpazesi

Serum haricinde güneş kremi, nemlendirici ürünler, temizleyici jeller ve göz kremi çeşitlerini Narecza üzerinde bulabilirsiniz. Cilt bakımı hakkında merak edilen tüm soruları müşteri danışma hattı kapsamlı olarak yanıtlayacaktır. En iyi Skinceuticals serum türlerinin kullanım rutinleri yaşamınızda güzellikler katabilir.

Skinceuticals Güneş Kremi

Dünya Sağlık Örgütü güneşte en fazla 15 dakika kalmak gerektiğini ve cildi yakmamak gerektiğini vurguluyor. Epidermis tabakası güneşten dolayı yanmaya başladığında cilt bariyeri görevini tam olarak yerine getiremiyor.

Skinceuticals güneş kremi çeşitlerini kullanırken cildi temiz tutmaya ve güneşten 15-20 dakika önce sürmeye özen gösteriniz.

Ultra Facial Defense Spf 50 Güneş Kremi

Ultra Facial Defense Spf 50 Güneş Kremi hiperpigmentasyon ile mücadele eder. Canlandıran bakım ve leke karşıtı etkilerle kullanıcı memnuniyeti yüksek bir üründür. Yaşlanma karşıtı destek verir, nemlendirici, yüksek UV korumasına yardım eder. Mexoryl SX, XL içerikleri deri üzerinde hissedilmeyen etkili ve organik bir filtredir.

Oil Shield UV Defense SPF 50 Güneş Kremi

Skinceuticals Oil Shield Güneş Kremi, cilt yağlanmasını kontrol eder. Matlaştırıcı etkisi yanında yüksek performanslı bir koruyucu filtre işlevi görür. Kalıntı bırakmadan kullanılan krem, lekelerin azalmasına destek olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Mineral Radiance UV Defense SPF 50  Güneş Kremi

Mineral filtreli Skinceuticals Mineral Radiance UV Defense SPF 50   Güneş Kremi tüm ciltler için uygundur. E vitamini, yosun özü ve artermia salina içerikleri ayrıcalık sunar. Çinko oksit  ve titanyum dioksit içeren formülü yüksek faktörlü yoğun bir güneş koruması hedefler. Kalıntı bırakmadan kullanılır ve filtre özelliği güçlendirilmiştir. Renkli içeriği sayesinde kapatıcı özelliğe de sahiptir.

Advanced Brightening Uv Defense Spf 50 

Lekeleri azaltmaya destek Skinceuticals Advanced Brightening Uv Defense Spf 50  B3 vitamini ile aydınlatıcı bir formüle sahiptir. Traneksamik asit, UV ışınlarının zararlarını engellemeye yardım eder. Epidermisteki güneş kaynaklı hasarların giderilmesine destektir.

Yüksek kullanıcı memnuniyeti sunan ürün hafif dokusu ve canlandırıcı bakım süreci ile güvenli bir kullanım sağlayacaktır. Uygulama esnasında göze temas etmemesine özen gösteriniz. Olası temaslarda geç kalmadan suyla durulayınız.

En Sevilen Skinceuticals Serumlar

Kullanıcı deneyimi en iyi yüz serumu arayışınıza Skinceuticals markası ayrıcalıklarıyla yanıt bulabilirsiniz.

Discoloration Defense Serum Leke Serumu

Skinceuticals Defense Serum Leke Serumu B3 vitamini içerikli yoğun nemlendirici etkiye sahip kapsamlı bir üründür. Leke serumu pigment birikmesine karşı destek verir. Kokusuz yapısı UV ışınlarına bağlı zararı azaltmaya yardımcı traneksamik asit içerir. Tüm ciltlerin güvenle kullanacağı bir üründür. Günde en çok 5 damlaya kadar kullanımı önerilmektedir.

HA Intensifier Hyaluronik Asit Serumu

Premium etkilerle Skinceuticals Hyaluronic Acid Serumu yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlayan bir formüldür. Yoğun nemlendirici etkisi yanında kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı bakım desteği de sunar.

Mor pirinç,  meyan kökü ve hyaluronik asit gibi güçlü bileşenler barındırır. Proxylane içeriği suyun ciltte uzun süre hapsedilmesine destek verir. Tek seferde en az 4, en çok 6 damla kullanımı gerekir.

CE Ferulic Serum Antioksidan Yüz Serumu

Skinceuticals CE Ferulic Serum Antioksidan Serum C, E vitamini ve ferulic asit yönünden zengindir.  Normal ve kuru ciltlere özel formülü çevresel faktörlerin olumsuz etkilerine karşı destek verir. Yoğunlaştırılmış yüz serumu çizgilerin azalması ve parlak yapı kazanmasına yardımcıdır.

Phloretin CF Serum Antioksidan Serum

Phloretin CF Serum Antioksidan Serum kızarıklık karşıtı, leke gidermeye destek bir formül sunar. Antioksidan etkisi cildi serbest radikallere, oksidatif stres hasarlarına karşı korumayı hedefler. Ferulic asit, cildi daha canlı ve pürüzsüz hale getirmeye katkıda bulunur. Yüz serumu uygulamaları öncesi cildinizi temiz tutmalı, ardından isteğe göre nemlendirici kremle cilt bakımı sürecine devam edebilirsiniz.

En iyi cilt serumu seçiminizde cilt ihtiyaçları doğrultusunda beklentileri karşılıyoruz.  Cilt serumu kullanımında göz çevresi hassasiyetlerini dikkate almanız önerilir. Göz kenarları için ayrıca üretilmiş formüllerden Narecza platformunu kullanarak seçim yapabilirsiniz.

Skinceuticals Göz Kremi

Oksidatif stresin ilk etkilediği bölge olan göz çevresi, ince çizgi görünümünü de beraberinde getiriyor. Yaş ve çevresel etkenler yanında genetik özellikler, beslenme de göz çevresinin kırışmasına neden olabilir. Skinceuticals göz kremi ürünleri göz makyajı olmadan sürülmelidir.

Yeniden Yapılandırıcı AGE Eye Complex

Skinceuticals AGE Eye Complex Göz Çevresi Kremi olgun ciltler için özel bir üründür. Koyu halkalarla etkin mücadele ederken şişliklerin azalmasına yardım eder. Düzenli kullanım ardından kırışıklıkların azalmasına destek bir üründür.

AOX Eye Antioksidan Etkili Göz Kremi

Skinceuticals AOX Eye Jel Antioksidan Etkili Göz Bakım Jeli  özel kompleks içerir. Tüm cilt tipleri için antioksidan etkili formüle sahiptir. Phloretin, laskorbik asit, ferulik asit içerikleriyle torbalanma karşıtı bir etki yapar. AOX Göz Kremi çizgili göz çevresi, koyu halkalı görünümü gidermeye destek olur.

Eye Balm Kırışıklık Karşıtı Göz Balmı

Skinceuticals Eye Balm Kırışıklık Karşıtı Göz Balmı kazayağı karşıtı etkisiyle daha pürüzsüz bir görünüme destektir. Yoğun nemlendirici göz balsamı, sıkılaştırmaya yardımcıdır. Oksidatif stres hasarlarını gidermeye katkısı olan güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. E vitamini, deve dikeni tohumundan elde edilen antioksidan ve aleo vera içerikleri bulunur. Soya proteini olgun cildi korumaya çalışır.

Göz Çevresi Bakımı Önerileri

Epidermis tabakasının en ince bölümlerinden olan göz çevresi en hassas bakım gerektiren yerlerden biridir. Düzenli olarak temiz ve nemli tutma aşamalarını kaydetmeniz önerilir. Serum cildi destekleyen en etkili yollardan biridir. En iyi göz çevresi kremi ürünlerini Narecza farkıyla temin edebilirsiniz.

Güneş kremi, göz çevresindeki güneş ışınlarının foto yaşlanma etkilerini azaltacaktır. Güneş kremi ardından bir göz kremi kullanırsanız daha güçlendirilmiş bir koruma elde edebilirsiniz.  Cildinizi uzun süre makyaj ve hava kirliliği kalıntılarına maruz bırakmamalısınız.

Skinceuticals Temizleme Jelleri

Hava kirliliği, makyaj kalıntıları, stres gibi etkenler gözenekleri dolduran etkiler yapar. Düzenli olarak temizlenmeyen cildi onarmak zorlaşır. Nem kayıpları ve sarkmalar da ardından gelecektir. Çevresel koşulların zorlaştığı durumlar için yüz temizleyici önlemi almak ideal bir çözüm denebilir.

  • Glycolic Renewal Cleanser:

Skinceuticals Glikolik Asit İçeren Temizleyici ciltte biriken ölü hücrelerin nazik bir şekilde giderilmesine yardımcıdır. Daha temiz bir cilt yapısı yanında parlak bir görünüme destek verir. Glikolik ve fitik asit ile hazırlanan özel formülü ferahlatan bir his sağlar. AHA asitlerine bağlı oluşacak hassasiyetleri güneş kremi ile engelleyebilirsiniz.

  • Simply Clean Gel Temizleme Jeli:

Skinceuticals Simply Clean Gel Temizleme Jeli gözeneklerinizi arındırmaya ve sebum dengesini sağlamaya destektir. Akne karşıtı formülü meyve asit karışımı ile ölü derilerin atılmasına yardım eder. Botanik özler cildi yatıştıran etkiler yapar. Papatya ile ipeksi dokunuş sunar. Yağlı ciltlerin nem dengesini geri kazandırıcı bir üründür.

  • Replenishing Cleanser Nemlendirici Temizleyici:

Yüz temizleme bakımı için Skinceuticals Replenishing Cleanser  etkisini değerlendirmelisiniz. Sebum dengelemeye destek yoğun nemlendirme sunan bir temizleyicidir. Cildin kuruması ve çatlamasına engel olmaya çalışır. Cildi doğal yapısını destekleyerek temizler.

  • Skinceuticals Gentle Cleanser:

En popüler ürünlerden Skinceuticals Hassas Ciltler için Temizleyici portakal yağı içeren özel bir formüle sahiptir. Kuru ve hassas cildi yatıştırmaya, aynı anda fazla kiri gidermeye yardımcı olur. Üstün arındırıcı özellikleri cildi daha yumuşak bir hisle arındırır.

Cilt Temizleyici Jel Ne Zaman Kullanılır?

Cilt temizleme jeli özellikle akşam saatlerinde kullanılmalıdır. Duş ardından uygularsanız etki derinliğini artırmış olursunuz. Cilt temizleme ürünü boyun bölgesine de uygulanabilir. Epidermis tabakasının yenilenme hızının arttığı gece saatleri boyun bölgesinde etkili olacaktır.

Yüz temizleyici ürünleri üst üste çok sık uygulamamanız gerekir. İçerisinde AHA BHA olan ürünler, güneş hassasiyeti oluşturabildiğinden filtre kullanmanız önerilir.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.