Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Molibden Çeşitleri

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Molibden Nedir?

Molibden; periyodik cetvelde yer alan, çeşitli biyolojik süreçlerde kritik roller üstlenen bir geçiş metali elementidir. 42 atom numarasına sahip olan molibden; sert, parlak ve gümüş renkte bir madendir. Bu maden ise belirli enzimlerin işleyişinde kofaktör olarak görev yapmaktadır. Biyokimyasal işleyişin düzgün olmasına katkı sunan molibden, yalnızca insanlar için değil, birçok yaşam formu için önemlidir. Narecza'nın sunduğu molibden takviyeleri, bu önemli elementi doğru bir şekilde almanızı sağlamak için ideal bir seçenektir.

Molibden Takviyesi Ne İşe Yarar?

Molibden takviyesi , bu önemli elementi almakta zorluk çeken veya besin yolu ile yeterince alamayan kişiler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Vücut için gerekli olan molibden, genel olarak, vücudun dengesini ve işleyişini desteklemektedir.

  • Molibden , enzim sisteminin düzgün çalışabilmesi için gereken bir elementtir. Bu enzimler, vücutta birçok farklı süreci desteklemektedir ve molibden, bu enzimlerin düzgün işlemesi için gereklidir.
  • Ürik asit metabolizması, molibden takviyesi ile desteklenebilmektedir. Bu, vücuttaki toksinlerin düzgün bir şekilde atılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Molibden, vücudun karbonhidratları ve yağları metabolize etmesine katkı sunmaktadır.
  • Vücudun demiri düzgün bir şekilde kullanmasına yardımcı olan molibden, oksijen taşıma kapasitesini etkileyen hemoglobinin oluşumunda önemli bir rol oynamaktadır.
  • Molibdenin faydaları arasında ayrıca; metabolizma işleyişinin düzenlenmesi, enerji seviyelerinin ve fiziksel performansın korunması gibi unsurlar da yer almaktadır.

Molibden Takviyesi Faydaları Nelerdir?

Molibden takviyesi kullanarak;

  1. Ürik asit metabolizmasını destekleyebilir ve vücudunuzdaki atıkların daha kolay uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Karbonhidrat ve yağların metabolize edilmesine katkı sunarak, enerji seviyenizi arttırabilirsiniz.
  3. Demirin vücudunuzda doğru bir şekilde emilmesini sağlayarak, fiziksel performansınızı yükseltebilirsiniz.

Molibden Takviyesi Kimler Kullanmalı?

Molibden takviyesi, birçok kişi için gereklidir. Ancak, besinlerden yeterli molibdeni alamayanlar, sık sık işlenmiş gıda tüketenler ve bazı enzimlerinde eksiklikler bulunanlar; molibden takviyesi kullanımına daha yatkındır. Çünkü bu madde, enerji sağlamakta ve vücudun genel performansını maksimum düzeye ulaştırmaya yardımcı olmaktadır. Öte yandan molibden, toksinlerin atılmasında da önemli bir rol üstlenmektedir. Bu nedenle detoks yapmak isteyenler veya vücudunda olması gerekenden fazla toksin bulunanlar, molibden takviyeleri ile detoksifikasyon sürecini hızlandırabilmektedir. Her ne kadar herkes için uygun bir takviye türü olsa da molibden desteği almadan önce bir uzmana danışmak oldukça önemlidir. Hemen sonrasında ise Narecza’nın geniş molibden takviyesi ürün yelpazesi içerisinden seçiminizi yapabilir ve yaşam kalitenizi arttırmak için gerekli ürünleri satın alabilirsiniz.

Molibden Takviyesi Fiyatları

Molibden takviyesi fiyatları; birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu faktörler arasında ise marka, gramaj, ürünün içerdiği molibden miktarı gibi durumlar sayılabilmektedir. Narecza, kaliteli ve güvenilir markaların molibden takviyelerini sizler için bir araya getirerek, seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır. İhtiyacınız olan molibden takviyesi çeşitlerini, Narecza’da bulabilir ve bütçenize uygun fiyatlar sayesinde, çok miktarda satın alabilirsiniz.

 

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.