sadsad x
asdasd

Biodermaİsim açısından bakıldığında Bioderma’nın biyoloji ve dermatoloji kelimelerinin kısaltması olan “Bio-derm” birleşiminden ortaya çıktığı görülebilir. Geniş bir kitleye hitap eden marka, temel felsefesini de bu isim yönünde şekillendirmiştir. Çünkü biyoloji ve dermokozmetik birleşimi doğrultusunda yeni ürünler sunar.Bioderma, yapısal olarak cildin kendisindeki potansiyellerin en yüksek miktarda kullanımına odaklanır.

Bioderma serilerinin her birinde çok sayıda ürün yer alıyor.  Ürünlerin amaçladığı faydaları tam olarak elde etmek için kullanıcılar da bazı detaylara önem vermeli…  Ne kadar süre kullanılacağı, hangi şartlarda uygulamanın etkisiz olacağı vs. üründeki maddelerin deriye tam işlemesinde belirleyici oluyor. Örneğin güneş kremi kullanırken dışarı çıkmadan yarım saat önce sürmek gerekiyor. Bunun nedeni koruyucu maddelerin ancak 20-25 dakikada tam verim sağlaması.

Bioderma Güneş Kremi

Bioderma Güneş Kremi


Kış ve yaz fark etmeksizin cildinizi üstün performansla koruyacak olan bir takviyeye ihtiyacınız vardır.Ürettiği sebum miktarı ne olursa olsun her beklentiye yanıt veren Bioderma Güneş Kremi kullanımda çıtayı yükselteceğiniz bir seridir. “Hücresel Bioprotection” patenti bu farkın oluşmasında en belirgin özelliktir. Photoderm ürünlerinde bulabileceğiniz bu özel aktif bileşenler,  cildi bütünsel olarak ele almak ve ekstra yoğun korumak üzere oluşturulmuştur.

Çok yönlü Bioderma Güneş Kremi serisinde bazı temel özellikler öne çıkar. Sağlıklı bronzlaşma etkisiyle güneşlenirken tedirginliğinizi azaltabilirsiniz. Karma, kuru, yağlı ciltler için de beklentilerinizi karşılıyor. Işınlardan kaynaklanan kuruluğu hızlıca gidermesi, kolay emilim gibi birçok avantajı bünyesinde taşıyor. Kuruluğu hızlıca gidermesi, alerjiye karşı direnci artırmasıyla da ilgili, çünkü atopiye eğilim, kuru ciltlerde daha da uygun zemin buluyor.  Besleyici ve mineral sağlayıcı detaylar serinin öne çıkmasını sağlıyor.

PhotodermMax Lait SPF 50+ süt dokusuna sahip bir ürün ve hasarı azaltmaya odaklanıyor. Savunma düzeyinin hücresel boyutta olduğu yüksek faktörlü güneş koruyucu, foto yaşlanmasının önüne geçiyor.Bioderma güneş kremi, cildinizde beklediği süre boyunca su içerisindeyken de sizi korumaya devam ediyor. Işın yansımalarının önüne geçiyor.

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium


Sebum, gözenek içindeki kıl köklerinde yer alan yağları ifade eder ve fazla sebum cilt sorunlarına zemin anlamına da gelir. Bioderma Sebium karma ve yağlı cilt yapılarına özel üretilmiş, Fluidactiv patentiyle fark yaratan bir ürün grubudur. Fazla sebum miktarını ayarlaması ve bu sayede dengeyi korumaya odaklanması, ürünü avantajlı kılıyor. Her Bioderma Sebium ürününde bu denge temel bir amaç olarak karşımıza çıkıyor.

Sebıum Hydra, bakım esnasında kuruyan ciltlere özel geliştirilmiş bir üründür. Yağlı ciltlerdeki rahatsızlık hissini azaltır ve cildin yatışmasını sağlar. Yoğun bir nemlendirici etkisi vardır, bu sayede gerginlik hissini azaltır. Kızarıklık olan bölümlerde ferahlatıcı bir his oluşturur. Buna ek, patentli DAF kompleksi sayesinde cilt toleransında ciddi bir artış sağlar. Esnek ve sağlıklı bir görüntüye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü iki kere uygulamanız gerekiyor.

Peeling etkili Sebium Night Peel, arındırıcı ve yenileyici yönü güçlü olan bir ürün…  Soyucu gece serum etkisinden faydalanarak cildinizi yeniden oluşturabilirsiniz. Pürüzlü olduğunu düşündüğünüz bölgelerdeki izlerin azalmasında da avantaj sağlayabilirsiniz.

Gece serumundaki ölü derileri atan etki nerden geliyor diyorsanız yanıtı glikolik asitte arayabiliriz. Glikoik asit, lekeleri azaltmada güçlü bir etkiye sahip ve yağ dengesine katkı yanında gözenek küçültme gibi etkileri de bulunuyor. Gözenekleri tıkamadan,  D-Panthenol  yatıştırıcı etkisiyle yüksek kalitede cilt bakımı sağlıyor. Kürün bitmesinin ardından 1 ay beklemeyi unutmayın.

Kızarıklık sorunu birçok nedene bağlı oluşabilir. Kızarıklık ve tahrişe bağlı sorunlarda Sebium Sensitive Krem’i değerlendirebilirsiniz. Makyaj bazı olarak da kullanabileceğiniz krem, InflaStop complex özelliği sayesinde istenmeyen kızarıklık görüntüsünü yok ediyor. Bir yandan da cildinizi nemlendiriyor, parlama yapmadan, gözeneklerinizi tıkamadan memnuniyet sağlıyor.

Sebium Sensitive’in gliserin özelliğini de atlamamak gerekiyor. Çünkü bu sayede cildinizin 12 saate kadar nemli kalmasında etkili…

Bunun yanı sıra makyajlı ciltte gözenekler kısmen ya da büyük oranda tıkalıdır. Bu nedenle bu durumdaki cilde uygulanacak olan nemlendirici, serum, güneş koruyucu gibi ürünler tam verimi sağlamaz. Yani uygulanan ürünlerin temiz cilde sürülmesi, gözeneklerin temiz olması kritik bir konu…

 

Bioderma Yüz Yıkama Jeli

Bioderma Yüz Yıkama Jeli

Yüz bölgenizde gözenekler kirle dolar ve makyaj kalıntıları bu kiri daha sağlıksız bir hale getirebilir. Sivilce, siyah nokta, akne, genişleyen gözenekler bu nedenle oluşmaktadır. Bioderma Yüz Yıkama Jeli bu noktada derinlemesine bir temizlik sunuyor. Serilerde yer alan temizleyicilerin kendilerine has karakteristik özellikleri incelenebilir. Sebıum Foaming Gel, günlük hayatınızda hafifletici etki yapacak ilk ürün… Etkisi cildi derinlemesine temizlemesi, karma- yağlı ciltlerde sebumu dengelemesiyle görülüyor.

Atoderm Intensive Foaming Jel  özellikle çok yoğun kuruluk yaşayan ciltler için üretilmiştir. Skin barrier therapy ve ecodefensine patenti olan bu ürün derinlemesine nem sağlar. Yatıştırıcı ve direnç geliştiricidir. Arındırma, bariyer güçlendirme işlemlerini bir arada yapar ve bu açıdan ayrıcalıklıdır.

Bioderma Sensibio

Bioderma Sensibio


Kırmızılıklarla mücadele eden ciltler için Bioderma Sensibio serisi etkili bir çözüm sunuyor. Serinin genel üretim amacı bu soruna odaklanmış durumda ve çözüm açısından da beklentileri karşılıyor. Sensıbıo Hassas Cilt ürünü bu açıdan ilk örnek denebilir. Sıcaklık hissi ve bölgesel kırmızılıklar, kuruluk nedeni olabilir. Gergin bir cilt yüzeyi sizi rahatsız edebilecektir. Sensibio H2Omisel solüsyon formda uygun bir seçenektir. Rahatlama hissi sağlar ve nemi kalıcı biçimde cildinizde tutar.

Sensıbıo Ds+ Foaming Gel, yağlı ciltte pullanma ile kendini gösteren kızarıklıklara yönelik geliştirilmiştir. Arındırıcı temizleme jeli, ferahlatıcı, yatıştırıcıdır. Sensıbıo H2o Ar ürünü de makyaj çıkarıcı olması yanında kızarıklık sorunu yaşayanlara özel bir üründür. Ayrıcalığını inovatif Rosactiv patenti ile sağlar. Bu Bioderma Sensibio ürünü bir haftalık her gün düzenli kullanımla sonuç alınacaktır.

Cildin toleransı, dış etkenlere karşı direnme kapasitesi ile alakalıdır. Düşük toleranslı olanlar, kuruve hassasiyeti artmış ciltlerdir. Sensıbıo Tolerance bu amaçla üretilmiş ekstra özellikli bir seçenek ve bakım sağlarken toleransı artırması büyük bir avantaj sunuyor. Tetrapeptid ile geliştirilen Neurocontrol kompleksi, ürünü performans açısından ileri seviyeye taşıyor. Sodyum PCA ile nem miktarında güçlü bir artış oluyor.

Bioderma Pigmentbio

Bioderma Pigmentbio


Bioderma Pigmentbio
serisinin karakteristik özelliği, lekelere yönelik çözümler sunan ürünler barındırmasıdır.  Bunu yaparken aydınlatıcı bir özellik katan ürünler de sağlar. LumiReveal Teknolojisi patenti sayesinde lekelerin nedenleri üzerine odaklanılır. Aydınlatıcı etkiyle beraber lekelerinizin yeniden oluşmasının önüne geçilmesi istenmektedir. Serideki ürünlerle beraber ilk yaşlanma belirtilerine karşı direnç geliştirebilirsiniz. Bariyer desteğinde güçlü bir vitamin kombinasyonu eşlik eder. Bu da cildinizin ihtiyacı olan bir durumdur.

Pıgmentbıo H2o misel su, leke oluşan hassas yapıdaki ciltlerde aydınlatıcı etki yapan bir üründür. Lekeli görüntünün azalmasına katkıda bulunur, yabancı maddeleri ciltten arındırarak denge kurulmasını sağlar. Gözenekleri açarak temizler ve daraltıcı etkiyle sıkılaştırma hedefler.

Gece saatlerinde yenilenen hücre sayısı arttığı için Bioderma Pigmentbio Night Renewer kullanmak için doğru zaman olabilir. Gece bakım kreminde temel hedef lekeleri azaltmak ve LumiReveal teknolojisi sayesinde cildi yenilemektir. İçeriğinde bulunan C ve E vitamini, yaşlanma belirtilerine karşı güçlü bir direnç geliştirmede etkilidir. Vitamin PP de dış etkenlere direnç sağlar, nemi kalıcı hale getirir. Kolajen üretimini uyaran bakımla beraber cildiniz pürüzsüzleşir.

Bioderma
Sıralama seçin
%15
%15
129,50 TL
110,08 TL
%15
%15
129,50 TL
110,08 TL
%15
%15
99,50 TL
84,58 TL
%15
%15
99,50 TL
84,58 TL
%15
%15
119,50 TL
101,57 TL
%15
%15
119,50 TL
101,57 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
199,00 TL
169,15 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
109,50 TL
93,08 TL
%15
%15
119,50 TL
101,57 TL
%15
%15
119,50 TL
101,57 TL
%15
%15
124,50 TL
105,83 TL
%15
%15
119,50 TL
101,57 TL
%15
%15
87,50 TL
74,37 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
199,50 TL
169,57 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
129,00 TL
109,65 TL
%15
%15
84,50 TL
71,82 TL
Kargo
Bedava
159,50 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
99,50 TL
84,57 TL
%15
%15
64,50 TL
54,83 TL
%15
%15
49,50 TL
42,08 TL
%10
Kargo
Bedava
%10
169,50 TL
152,55 TL
Kargo
Bedava
Toplam 160 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı