x
Marka Listesi

Sırala:
Bioderma
Sırala:

Bioderma Ürünleri

Dünyada 60'tan fazla ülkede satışı yapılan Bioderma, ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir. Fransa Lyon'da merkezi bulunan firma, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapılan dermatoloji laboratuvarlarına sahiptir. BIODERMA, Fransız dermatologlar tarafından en çok reçetelenen markalar arasındadır. Dünyada 60'tan fazla ülkede bulunan BIODERMA, uluslar arası alanda hızla büyümektedir. Son 5 yılda, Laboratuvarın büyüme ortalaması %32 olarak gerçekleşmiştir.
 
Bioderma, kullanıcıların sorunlarının çözümlenmesini ve memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Ürünlerini yenilenen ve sürekli gelişen formüllerle tasarlamakta ve her zaman daha iyi sonucu elde edebilmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bioderma kullananlar da ürünlerden memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Markanın, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapan dermatoloji laboratuvarları bulunmaktadır.
 
Bioderma Vizyonu’nu bu başlıklarla açıklamaktadır: Kararlılık, Uzmanlık, Yenilikçilik Eğitim, Bütünlük , Nesnellik, Güvenlik, Memnuniyet.
 
Yenilikçi, bilimsel bir yaklaşım
 
BIODERMA, geçici ve yüzeysel çözümlerin, çoğu cilt sorununa destek bakım sağlamada yetersiz kaldığına inanmaktadır. Dolayısıyla, her bir cilt türü için bütünlemeye yardımcı destek bakım ürünü sunmaktadır. Cildin orijinal sağlıklı durumuna geri dönmesini sağlayarak, doğal dengesini korumasına ve sürdürmesine izin vermektedir.
 
Cilt bakımında küresel bir anlayış
 
Her bir BIODERMA ürünü, söz konusu cilt sorununun kökeni ve semptomları üzerinde aynı anda etkilidir. Her tip cilt hassasiyeti için spesifik ürün serisi sunan BIODERMA, mükemmel bir sinerji içerisinde, oral ve topikal bakım ve hijyen ürünleri ile, sorunların hem etiyolojik hem de semptomatik yönleri üzerinde etkili olmayı hedeflemektedir.
 
Bioderma Farklı Cilt Tipleri Üzerinde Çalışmalarını Sürdürmektedir
 
Bioderma, yaptığı çalışmalarla farklı cilt tiplerinin bakımlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Her cilt tipinin ihtiyacının farklı olduğu, buna bağlı olarak temizlenmesi, korunması ve cildin düzgün, sağlıklı görünmesi için de değişik bakımlara ihtiyaç duyduğu temel alınarak ürünler tasarlanmaktadır.
 
Bioderma markası, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır. Bioderma ürünleri, her cilt türü ve sorununa yönelik ürünler geliştirmektedir. Uzun yıllardır süren çalışmalarıyla, birçok ülkede tercih edilen marka olmuştur. Cilt, vücut, el, ayak, tırnak, saç bakım ürünleri mevcuttur. Nemlendirici, temizleyici, maskeler, güneş koruyucularıyla birçok ürün seçeneği bulunan Bioderma, bebek ürünleriyle de oldukça kapsamlıdır.

Dünya’da Bioderma ürünlerinin satıldığı ülkeler

Almanya, Angola, Arjantin, Bahreyn, Belçika, Birleşik Arap Emirliği, Bosna Hersek, Botsvana, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Etiyopya, Fas, Fransa, Güney, Afrika, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, Hırvatistan, Japonya, Kanada, Katar, Kolombiya, Kosta Rika, Kuveyt, Libya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Madagaskar, Malta, Meksika, Morityus, Mozambik, Mısır, Namibya, Nikaragua, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Senegal, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi, Arabistan, Sırbistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Umman, Venezuela, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Ürdün, İran, İspanya, İsviçre, İtalya, Şili.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.