sadsad x
asdasd
1

Bioderma Cilt Bakım Ürünleri ve Güneş Kremleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
%20
109,50 TL
87,60 TL
Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Bioderma Cilt  Saç ve Çocuk Bakım Ürünleri

Dünyada 60'tan fazla ülkede satışı yapılan Bioderma, ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir. Fransa Lyon'da merkezi bulunan firma, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapılan dermatoloji laboratuvarlarına sahiptir. Bioderma Fransız dermatologlar tarafından en çok reçetelenen markalar arasındadır. Dünyada 60'tan fazla ülkede bulunan Bioderma, uluslar arası alanda hızla büyümektedir. Son 5 yılda, Laboratuvarın büyüme ortalaması %32 olarak gerçekleşmiştir. Bioderma, kullanıcıların sorunlarının çözümlenmesini ve memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Ürünlerini yenilenen ve sürekli gelişen formüllerle tasarlamakta ve her zaman daha iyi sonucu elde edebilmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bioderma kullananlar da ürünlerden memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Markanın, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapan dermatoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Bioderma, geçici ve yüzeysel çözümlerin, çoğu cilt sorununa destek bakım sağlamada yetersiz kaldığına inanmaktadır. Dolayısıyla, her bir cilt türü için bütünlemeye yardımcı destek bakım ürünü sunmaktadır. Cildin orijinal sağlıklı durumuna geri dönmesini sağlayarak, doğal dengesini korumasına ve sürdürmesine izin vermektedir. Her bir Biodermaürünü, söz konusu cilt sorununun kökeni ve semptomları üzerinde aynı anda etkilidir. Her tip cilt hassasiyeti için spesifik ürün serisi sunan Bioderma, mükemmel bir sinerji içerisinde, oral ve topikal bakım ve hijyen ürünleri ile, sorunların hem etiyolojik hem de semptomatik yönleri üzerinde etkili olmayı hedeflemektedir. Bioderma, yaptığı çalışmalarla farklı cilt tiplerinin bakımlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Her cilt tipinin ihtiyacının farklı olduğu, buna bağlı olarak temizlenmesi, korunması ve cildin düzgün, sağlıklı görünmesi için de değişik bakımlara ihtiyaç duyduğu temel alınarak ürünler tasarlanmaktadır.

Bioderma markası, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır. Bioderma ürünleri, her cilt türü ve sorununa yönelik ürünler geliştirmektedir. Uzun yıllardır süren çalışmalarıyla, birçok ülkede tercih edilen marka olmuştur. Cilt, vücut, el, ayak, tırnak, saç bakım ürünleri mevcuttur. Nemlendirici, temizleyici, maskeler, güneş koruyucularıyla birçok ürün seçeneği bulunan Bioderma, bebek ürünleriyle de oldukça kapsamlıdır.

Başlıca Bioderma Serileri:

Bioderma Sebium Serisi ile yağlı ve akneye meyillli ciltler için ürettiği seridir ve en çok satın ürünleridir. Sensibio serisi Hassas cilt tiplerine uygun ürünlerin yer aldığı seridir. Özellikle kızarıklık, yanma ve kırmızı ten görünümü için olan ürünleri çok etkilidir. Bioderma Atoderm serisi Kuru cilt tipne sahip kişiler için geliştirilmiştir.  Bu serinin içinde pek çok farklı ürün vardır.

Bunların yanı sıra Bioderma güneş kremi olarak Photoderm güneş ürünleri vardır. Ve photoderm serisinin içinde farklı cilt tiplerine uygun güneş kremleri vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı