sadsad x
asdasd

BiodermaDünyada 60'tan fazla ülkede satışı yapılan Bioderma, ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir. Fransa Lyon'da merkezi bulunan firma, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapılan dermatoloji laboratuvarlarına sahiptir. Bioderma Fransız dermatologlar tarafından en çok reçetelenen markalar arasındadır. Dünyada 60'tan fazla ülkede bulunan Bioderma, uluslar arası alanda hızla büyümektedir. Son 5 yılda, Laboratuvarın büyüme ortalaması %32 olarak gerçekleşmiştir. Bioderma, kullanıcıların sorunlarının çözümlenmesini ve memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Ürünlerini yenilenen ve sürekli gelişen formüllerle tasarlamakta ve her zaman daha iyi sonucu elde edebilmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bioderma kullananlar da ürünlerden memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Markanın, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapan dermatoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Bioderma, geçici ve yüzeysel çözümlerin, çoğu cilt sorununa destek bakım sağlamada yetersiz kaldığına inanmaktadır. Dolayısıyla, her bir cilt türü için bütünlemeye yardımcı destek bakım ürünü sunmaktadır. Cildin orijinal sağlıklı durumuna geri dönmesini sağlayarak, doğal dengesini korumasına ve sürdürmesine izin vermektedir. Her bir Biodermaürünü, söz konusu cilt sorununun kökeni ve semptomları üzerinde aynı anda etkilidir. Her tip cilt hassasiyeti için spesifik ürün serisi sunan Bioderma, mükemmel bir sinerji içerisinde, oral ve topikal bakım ve hijyen ürünleri ile, sorunların hem etiyolojik hem de semptomatik yönleri üzerinde etkili olmayı hedeflemektedir. Bioderma, yaptığı çalışmalarla farklı cilt tiplerinin bakımlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Her cilt tipinin ihtiyacının farklı olduğu, buna bağlı olarak temizlenmesi, korunması ve cildin düzgün, sağlıklı görünmesi için de değişik bakımlara ihtiyaç duyduğu temel alınarak ürünler tasarlanmaktadır.

Bioderma markası, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır. Bioderma ürünleri, her cilt türü ve sorununa yönelik ürünler geliştirmektedir. Uzun yıllardır süren çalışmalarıyla, birçok ülkede tercih edilen marka olmuştur. Cilt, vücut, el, ayak, tırnak, saç bakım ürünleri mevcuttur. Nemlendirici, temizleyici, maskeler, güneş koruyucularıyla birçok ürün seçeneği bulunan Bioderma, bebek ürünleriyle de oldukça kapsamlıdır. Markanın ne çıkan serileri:

Bioderma Sebium:Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş seridir. Ciltte oluşan; aşırı yağlanma, T bölgesinde yapay parlaklık, cildin sebum dengesinin bozulması, gözeneklerin tıkanması, akneye eğilim gösterme gibi problemlerine karşı bakım yapar.

Bioderma Sensibio:Kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerin bakımı oldukça zordur. Her kullandıkları ürünlerin içeriğine dikkat etmeleri gerekir. Çünkü bu cilt tipi sahiplerinin cilt yapısı oldukça hassas olduğundan ciltlerinde sorun oluşma riski yüksektir. Bioderma markasının sensibio serisi, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Hassas ciltlerin sorunlarına çözüm sunmayı hedefler.

Bioderma Atoderm:Atoderm serisi; topie eğilimli, kuru ciltler için geliştirilmiştir. Bioderma laboratuvarları tarafından geliştirilen skin barrier therapy ve ecodefensine patenti sayesinde cildi yatıştırmaya, arındırmaya ve derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. 

Bioderma Photoderm:

 Bioderma markasının güneş kremi ürünlerin toplandığı seridir. Bioderma Photoderm ürünleri cildi UV ışınlarına karşı korumaya çalışır. Tüm cilt tipleri ve sorunlarına özgü farklı seçenekler barındırır. Yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilen Bioderma ürünleri, cildin nem seviyesini de dengelemeye çalışır.

bioderma1 (1).jpg (325 KB)
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
%20
109,50 TL
87,60 TL
%35
%35
129,50 TL
84,17 TL
Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı