sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Makyaj Süngeri Çeşitleri

Benzer Kategoriler
Sıralama seçin
Görünüm:
 • Maske ve yüz temizleme süngeri
 • Yüz maskesini çıkartmaya çalışmak
 • Yağ, kir ve makyajı ciltten arındırmak
 • Pürüzsüz ve parlak cilt görünümü
 • %100 vegan ve kokusuz ürün
%30
28,25 TL
19,78 TL
(3)
 • Pudra süngeri
 • Yuvarlak, düz, sivri yapı
 • Fondöten, BB kullanımına uygun
 • Kolay kullanım
%30
80,25 TL
56,18 TL
 • Makyaj süngeri
 • Geniş, sivri ve yassı yapı
 • Fondöten ve BB kullanımı
 • Çok amaçlı kullanım imkanı
 • Real Techniques kalitesi
%30
80,25 TL
56,18 TL
(1)
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Makyaj Süngerleri HakkındaSüngerler ve fırçalar, makyaj uygulamalarının doğru şekilde yapılmasını sağlayan yardımcı ürünlerdir. Makyaj malzemelerinin cilde en iyi şekilde uygulanmasını sağlayarak, pürüzsüz ve güzel bir görünüm elde edilmesini destekler.

Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılmalıdır?Pürüzsüz bir makyaj elde etmek için, makyaj süngerinin doğru olarak kullanılması önemlidir. Aksi takdirde, makyaj malzemeleri cilde doğru şekilde uygulanamaz. Bu da, istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Makyaj süngeri kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şu şekildedir:

- Uygulamaya başlamadan önce, makyaj süngeri nemlendirilmelidir. Bu sayede, hem daha yumuşak bir doku elde edilir hem de süngerin makyaj ürünlerini emmesi önlenir.

- Makyaj süngeri cilt üzerinde, hafif dokunuşlar ile kullanılmalıdır. Sürükleyerek ya da bastırarak kullanılmamalıdır.

- Makyaj süngerleri, verimli kullanım sunmak için farklı şekillerde üretilir. Süngerlerin ince uçlu kısımları göz çevresi gibi dar alanlarda doğru uygulama yapmayı kolaylaştırır. Geniş kısımları ise alında ve yanakta kullanılmalıdır.

- Özellikle renkli makyaj malzemelerinin kullanımında, farklı süngerler tercih edilmelidir. Bu sayede renklerin birbirine karışması önlenebilir.

Makyaj süngeri kullanımı, oldukça pratiktir. Kolay ve doğru uygulama imkânı sağlayan makyaj süngerleri, aynı zamanda kullanılan kozmetik ürünü miktarının azalmasına da katkı sağlar.

Makyaj Süngerleri Nasıl Temizlenmelidir?Makyaj süngerlerinin temizliği, doğru uygulama için son derece önemlidir. Temiz bir makyaj süngeri, hem az miktarda malzeme ile profesyonel bir görünüm elde edilmesini sağlar hem de cilt sağlığını olumsuz etkilemez. Bu nedenle, makyaj süngerleri belirli aralıklarla temizlenmelidir. Temizlik sıklığı, kullanım yoğunluğuna bağlı olarak belirlenebilir.

Sünger temizliği için sabun ya da makyaj temizleyici kullanılabilir. Makyaj süngeri, su dolu bir kap içerisinde ya da akan suyun altında temizlenebilir. Tercih edilen temizleyici süngere uygulanır. Ardından, yapısını bozmayacak şekilde içerisindeki tüm kalıntılardan arınana dek köpürtme işlemi yapılmalıdır. Makyaj malzemesi kalıntılarından arınan sünger, kurumaya bırakılmalıdır.

Fondoten Süngeri Nasıl Seçilir?Fondoten süngeri, az miktarda ürün kullanımı ile kusursuz kapatıcılık sağlanması için önemlidir. Doğru fondoten uygulaması için, sünger seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta emiciliktir. Fondoten süngerleri, yüksek emicilik düzeyine sahip olmalıdır. Ancak yapısı gözenekli olmamalıdır. Fondoten süngerleri, cilde temas ettiğinde pürüzsüz bir his yaratmalıdır.

Makyaj Süngeri Fiyatları Ne Kadardır?Makyaj süngeri fiyatları ürünlerin yapılarına, malzemelerine ve sağladıkları kullanım kolaylıklarına göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak makyaj süngerleri oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Düzenli olarak temizlendiklerinde, uzun süre kullanılabilir.

Nar Ecza, farklı markalara ait makyaj süngerlerini satışa sunar. Nar Ecza sayesinde Real Techniques makyaj süngeri gibi kaliteli ve güvenilir ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Profesyonel uygulama sunan fondoten ve pudra süngeri çeşitleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanları sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.