x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
1 2 3 4 5 6
Sebamed
Sırala:
1 2 3 4 5 6

Sebamed

Heinz Maurer tarafından 1957 yılında kurulan Sebamed ürünleri 1971 yılından bu yana 70 ülkeye ihraç edilmektedir. Günümüzün birçok cilt ve bakım probleminin çözümü için önde gelen markalardan biri haline gelen Sebamed; kozmetik ve dermatolojik anlamda kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Cilt bakımı, cilt temizliği, saç bakım ürünleri, anti-aging ürünler, güneşten korunmaya yönelik ürünler ve bebekler için özel üretilmiş ürünler üzerinde kendini sürekli geliştiren bu marka, Türkiye’de pek çok kişi tarafından kullanılan ve tavsiye edilen bir kozmetik marka haline gelmiştir. Temel vizyonu temizlik ve hijyen olan marka, cilt sorunları başta olmak üzere birçok sorunun üstesinden gelinebilmesine yardımcı olmaktadır.
 
Sebamed ürünleri cilt bakımı ve sağlığında uzmanlaşan dermatologlar tarafından onaylanan ve Ph5,5 değerini taşıyan ürünlerdir. Dermatolojik testler sonucunda alerji riskinin olmadığı kanıtlanmış ve en hassas cilt tiplerine bile uygun olduğu uzmanlarca kabul edilmiştir. Sık sık kullanmış olduğumuz sabunların içeriğinde bulunan ve cilt için büyük tehdit oluşturan yağ ve madensel tuzlardan uzak, yumuşak, özel ve etkili formülleriyle cildin kuruyup yıpranmasını engelleyerek; nemlenmesine ve doğal bir yapıya ulaşmasına yardımcı olur.
 
Yıllarca süren çalışmaların vermiş olduğu uzmanlık ve deneyimler ile araştırmalar ve gözlemlerin birleşmesi sonucunda mükemmel formüllerle karşınıza çıkan Sebamed ürünleri; Almanya başta olmak üzere çoğu gelişmiş ülkede mevcut olan Sebamed Laboratuvaların'da sürekli kendini geliştirerek cilt yapısının ihtiyaçları üzerinde çalışmaları sürdürülmektedir.
 
Peki, cildi oluşturan deri nedir ve hangi kısımlardan oluşur?
 
İnsan vücudunun dış yüzeyini örtü şeklinde kaplayarak dış etkilere karşı kalkan görevini gören ve çeşitli fonksiyonların yerine getirilmesini sağlayan organdır. Deri, 1.5 – 2 m2’lik bir alana sahip olarak insan vücudunun en büyük organıdır.
 
Deri 3 ana kısımdan oluşur.
  • Hipodermis
  • Epidermis
  • Dermis’tir.

Sebamed Ürünleri

Sebamed ürünleri, derinin bahsetmiş olduğumuz bu kısımları, alt ve üst tabakasında oluşan sorunlara yönelik bazı ürünler üzerinde yoğunlaşmıştır.
 
Bu ürünlerden bazıları ise şöyledir:

SEBAMED YAŞLANMAYA KARŞI Q10 GÖZALTI KREMİ (Q10 LİFTİNG EYE CREAM/EYE WRİNKLE CREAM)

28 gün içerisinde kırışıklıklarda gözle görülecek şekilde azalma sağlar. Hassas bir cilt yapısına sahip olanların göz çevresinde ki kırışıklıkların bakım ve onarımını sağlayarak içeriğinde bulunan 5.5’likph değeri ile ciltteki bariyer formunu destekleyerek üstün bir koruma sağlar. 28 günlük kullanım sonrasında göz altında bulunan kırışıklıkların ortalama %32’lik bir biçimde azalmasına yardımcı olur.

SEBAMED YAŞLANMAYA KARŞI Q10 SIKILAŞTIRICI VÜCUT LOSYONU (Q10 FİRMİNG BODY LOTİON)

Ciltteki yaşlanmaya karşı sıkılaştırıcı vücut losyonu olarak cildin zamana bağlı olarak bozulan metabolik sistemin düzelmesine destek olan Q10, vücudun gençlik ve canlılık etkisinin devamının sağlanmasına destek olur. Cildin kaybolan elastikiyetini yeniden arttırarak sıkılık kaybıyla savaşır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.