Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 32 ürün bulunmaktadır.

Organik Cilt Bakımı HakkındaOrganik cilt bakım ürünleri; doğal bileşenler içeren, kimyasal oranı düşük ürünlerdir. Cilt ile çok daha uyumlu ve alerjen riski düşük olduğu için günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Tahriş edici özelliği minimum olduğu için de özellikle hassas cilde sahip kişiler için ideal ürünlerdir. Bununla birlikte her cilt yapısına uygun, doğal yağ ve mineraller içeren pek çok ürün seçeneği sunmaktadır.

Neden Organik Cilt Bakım Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?Organik cilt bakımı ürünleri içeriğe göre değerlendirme yaparak tercih edebileceğiniz, en güvenilir ürünlerdendir. Bu ürünler, cildin doğal yapısal bileşenlerine zarar vermeyen içeriğe sahiptir. Dolayısıyla cildinizin doğal yapısını korur ve nazikçe temizleyip, ihtiyacı olan desteği verirler.

Temiz İçeriklidirOrganik cilt bakım ürünlerinin içerikleri doğal kaynaklardan elde edildiği için içeriğinde kanserojen kimyasallar bulunmaz. Kullanım sonrasında deri tarafından hızlıca emilir ve kalıntı bırakmazlar. Yoğun ve ağır kimyasallar barındırmadığı için de uzun vadede cildinize zarar vermezler.

Cildi Derinlemesine BeslerOrganik cilt bakım ürünlerinin besleyici etkisi daha yüksektir. Cilde rutin bir bakım uygularken beslenmesini sağlamak için düzenli olarak kullanılması önemlidir. İçerisindeki organik maddelerin etkisini azaltabilecek zararlı bir bileşene sahip olmadığı için besleyici etkisi her zaman maksimumdadır. Derinin daha sağlıklı ve güzel kalabilmesi için etkilidir.

Cildinizi Yormaz ve GüvenilirdirCilt bakımı sürecinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de cildi yormamaktır. Bu aşamada hafif yapıdaki ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Organik içerikli ürünler söz konusu hafifliği yapısında barındırır ve ciltte ağırlığa sebep olmaz. Alkol, paraben, parfüm, koruyucu ve renklendirici gibi bileşenlere sahip olmadığı için güvenilirdir ve cilt bariyerinde tahribat oluşturmaz.

Çevre DostudurOrganik cilt bakımı ürünlerin üretilmesini de kullanılmasını da en çok etkileyen detaylardan biri çevre dostu olmasıdır. Bu ürünler üretim sürecinde çevreye minimum zarar verir. Aynı zamanda birçoğu hayvanlar üzerinde test yapmaz ve geri dönüştürülebilir materyallerle size sunulurlar.

Organik Cilt Bakım Ürünleri Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?Organik cilt bakımı ürünleri, her cilt tipine uygun, farklı formüllerle üretilirler. Bu nedenle cilt tipiniz ne olursa olsun kendinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Bununla birlikte hafif içeriği sayesinde özellikle atopik ve hassas ciltler için de oldukça uygundur. Tüm ciltlere uygun, en iyi organik cilt bakım ürünlerine Nar Ecza’dan ulaşılabilir.

Nar Ecza’da Bulunan Organik Cilt Bakım Ürünleri Markaları Nelerdir?Nar Ecza’da her zaman güvenilir ve seçkin organik cilt bakımı ürünleri markalarına yer verilir. Söz konusu markaların krem, serum, losyon, vücut yağı, jel ve sıvı sabun gibi ürünleri bulunur. Kategoride bulabileceğiniz organik cilt ürünleri markalarımız:

• Nuxe
• Organicum
• İncia
• Alldermo
• Badger Balm
• The LifeCo
• Nurse Harveys
• Coola
• Dead Sea Spa Magik
• Kiss My Face

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.