sadsad x
asdasd

Dead Sea Spa Magik Cilt Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
203,90 TL
163,12 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
195,00 TL
156,00 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
40,90 TL
32,72 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
209,00 TL
167,20 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
133,90 TL
107,12 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
211,90 TL
169,52 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
209,00 TL
167,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
192,00 TL
153,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dead Sea

Dead Sea markası gücünü İsrail’de bulunan doğal Ölü Deniz’den elde etmektedir. Ölü Deniz Tuzu; 21’den fazla mineral içermektedir. İçeriğinde; Kalsiyum, Magnezyum, Klorür, Bromid, Sodyum Klorür, İyot, Çinko, Bor, Potasyum, Sülfür gibi cilt sağlığınıza faydalı birçok mineral bulunmaktadır. Örneğin; Kalsiyum, gözeneklerin temizlemesine yardımcı olurken cildin rahatlamasına da destek verir. Sodyum Klorür, cildi beslemeye, nemlendirmeye yardım eder. Bunun yanı sıra cildin toksiklerden arınmasına da destek olur. Bor, özellikle sedef hastalığı gibi sorunların giderilmesine yardım eder.

Dead Sea markasının ürünleri sedef hastalığı, egzama, anti-aging bakım, akne tedavisi, selülit gibi birçok sorunun giderilmesine destek olmaktadır. Doğal bir bileşenle geliştirilmiş olması markanın gücünü arttırmaktadır.  Ölü Deniz’de var olan tuzlar, yüksek oranda kükürt içermektedir. Bu sayede akne tedavilerinde güçlü bir etki sunar. Cildi arındırır. Cildin gözeneklerinin temizlenmesine yardım eder. Cilt yüzeyinde var olan akne sorunlarının kontrol altına alınmasına destek verir.

Dead Sea SPA Care, özellikle anti-aging bakımında etkili ürünler sunmaya çabalamaktadır. Anti-aging bakım ürünlerinin etkili bir şekilde gerçekleşmesi için formülünde güçlü bileşenler olması gerekmektedir. Dead Sea, 21 mineral desteği ile bu gücü formülünde bulundurmaktadır. Cildin nemlenmesine, dengelenmesine, sıkılaşmasına destek verir. Bunların yanı sıra kuru cilt tiplerine yoğun nem desteği sağlayan veya cilt alerjilerini azaltmaya destek veren ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle kuru tuz içeren ürünü cildi temizlemenin ve nemlendirmenin yanı sıra kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olarak selülit sorunlarıyla da savaşmanıza yardım eder.

Dead Sea, sadece cilt bakımı için değil ağız ve diş bakımı, saç bakımı, banyo bakımı, tırnak bakımı gibi ürünler de geliştirmektedir. Saç bakımınızdan cilt bakımınıza vücut bakımınızdan el ayak bakımınıza aradığınız her türlü bakım ürününü markanın ürünlerinde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerinde Ölü Deniz’in içeriğindeki mineralleri kullanan marka, bu sayede ihtiyacınız olan cilt bakımını etkili bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Cildinizin arınmasına yardım eder, cildin nemlenmesine destek olur. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt dokusu elde etmeniz için destek verir. Saçlarınızın arınmasına yardım etmenin yanı sıra saçlarınızın canlanması için çabalar. Saçlarınızın sağlıklı bir görünüm elde etmesi için destek olur. Hacimli ve dolgun saçlar kazanmanız için yardım eder.
Markanın ürünlerini sitemizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı