sadsad x
asdasd

Listerine Ağız Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Listerine

Ağzımız gün içinde pek çok dış etkiye maruz kalır. Bakteriler diş fırçasının ulaşamadığı her yerdedir. Eşsiz, güçlü formülü ile Listerine ağzın tamamına ulaşır, diş çürüğüne ve plağa karşı koruma sağlar. 3 hafta boyunca düzenli kullanıldığında ağız sağlığının korunması ve iyileştirilmesinde gözle görülür etkisi olur. Bakteriler ağzımızın her köşesinde bulunur: dişlerimizde, dilimizde, diş etlerimizde, damağımızda, yanak içlerimizde... Dişlerimiz, ağzımızın yalnızca %25'ini oluşturmaktadır. Yani dişlerimizi ne kadar doğru ve özenli bir şekilde fırçalarsak fırçalayalım, geriye kalan %75'lik kısım için diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak sınırlı fayda sağlamaktadır.

Listerine Ürünleri ağzın tamamına ulaşır ve ağzımızı yalnızca fırçalamaktan çok daha derinlemesine temizler. Listerine ürünleri,içinde esansiyel yağlar bulunan bir formüle sahiptir ve fırçalama ile ulaşılamayan alanlara bile etki eder. Ağızda komple bakım ve hijyen sağlayarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plağı azaltmaya yardımcı olur. 12 saate kadar nefes ferahlığını korur. Listerine Ürünleri bakteri plağı oluşumunu sadece fırçalamaya oranla %70'e kadar, fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla %52'ye kadar azaltır. Ayrıca diş eti hastalığı oluşumunu sadece fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla %21'e kadar azaltmaya destek sağlar. Listerine Ağız Bakım Ürünü çeşitleri, farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunar. Klinik araştırmalar göstermektedir ki fırçalamadan sonra bakteri plağının %50'si dişlerde kalmaktadır. Listerine Ürünleri, fırça ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelerde ağız içinde komple temizlik sağlar.

Listerine Ürünleri, bakterilerin oluşturduğu plağa karşı bomba etkisi yapar. Bakteri plağı oluşumu pek çok ağız ve diş hastalığının, diş çürüklerinin, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun temel nedenidir. Plaktaki bakteriler, tükettiğimiz karbonhidratlarla beslenerek onları aside dönüştürür. Diş çürüklerinin oluşumundaki ilk adım budur. Yani diş çürüklerinin oluşması öncelikle plak oluşumunun engellenmemesinden kaynaklanmaktadır. Dişeti hastalıklarının temelinde de dişlerde oluşan plak ve tartar yatmaktadır. Diş eti hastalığı oldukça yaygındır ve her yaşta oluşabilir. Diş eti hastalığı, dişlerin üzerinde ve aralarında biriken bakteri plağıyla başlar ve bundan sonra hızla gelişebilir.

Bakteri plağı, yemek sonrası dişlerde biriken yiyecekler ve bakteriler nedeniyle oluşur. Gidermek için birinci çare dişlerin doğru ve nazik hareketlerle yeterince fırçalanmasıdır. Fırçalamanın gideremediği plak oluşumları, diş etinde iltihaplanmalara yol açacaktır. Buna tıp dilince gingivit denir. Gingivit tedavi edilmezse, diş etleri çekilir. Bu da dişlerin diplerinde, düzgün biçimde fırçalamayı gittikçe daha da zorlaştıran ufak bir "cep” oluşmasına neden olur. Bakteri plağı temizlenmedikçe sertleşebilir, tartara dönüşebilir. Tartarın birikmesi ise ileri diş eti hastalıklarının kapısını açar.

Ağız bakımı, fırçalamanın gideremediği bakterileri de gözeterek yapılan tam bir ağız temizliği ile uygulandığında tartar oluşumunun önüne geçilir ve böylece diş çürükleri ve diş eti hastalıkları engellenmiş olur. Günlük rutininizin 5 dakikasını diş bakımına ayırmak çok mu? Dişlerimizi nazik hareketlerle, doğru şekilde fırçalamak 2 dakikamızı alır, Günde iki defa 30 saniye Listerine Ağız Bakım Ürünü kullanmak, fırçalamaya ve diş ipi kullanmaya rağmen ağızdan giderilmeyen bakteri plağını yok edecektir. Size en uygun Listerine Ağız Bakım Ürünü’nü seçin ve ağız hastalıklarına taze bir nefesle dur deyin!

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı