sadsad x
asdasd

temizleyici.jpg (248 KB) temizleyici (1).jpg (49 KB)

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
 Sepette Özel Fırsatlar
%10
Kargo
Bedava
%10
299,00 TL
269,10 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
299,00 TL
269,10 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
179,00 TL
143,20 TL
Kargo
Bedava
%10
%10
95,00 TL
85,50 TL
%25
Kargo
Bedava
%25
460,00 TL
345,00 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
289,00 TL
202,30 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
89,00 TL
75,65 TL
%15
%15
99,00 TL
84,15 TL
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

Karma Ciltler İçin Temizleyici

Genel olarak, karma cilde sahip olanların burun, çene ve alnında daha aktif yağ bezleri bulunur, bu yüzden bu bölgeler tıkanmış gözeneklere eğilimli olabilir. Öte yandan, yanaklar daha az aktif yağ bezlerine sahip olabilir, bu yüzden cildin bazı kuru görünebilir. Bazı kozmetik ve cilt bakım şirketleri, özellikle karma ciltler için ürün grupları sunmaktadır. Bu ürünler, yağlı bölgelerde kızarma veya dökülmeyi önlemek için kuru alanlarda nem sağlarken, fazla miktarda kiri ve yağı ortadan kaldırmayı amaçlar.

Karma cildi olan birçok kişi, farklı cilt bakım ürünlerini kullanarak ve bunları belirli yüz bölgelerine uygulayarak başarı elde eder. Deneme ve yanılma genellikle karma ciltler için dengeleyici bir rejim bulmanın ana yoludur. Cilde en iyi şekilde bakım sağlanması için ilk adım temizlemedir. Cildin derinlemesine temizlenmesi diğer uygulayacağınız ürünlerden de başarı sağlamanıza da yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizin her zamana daha bakımlı görünmesine de katkı sağlar. Karma ciltler için kullanacağınız bakım sıralaması ilk olarak temizleyicidir. Daha sonra karma ciltler için tonik ve losyon kullanmanız doğru olacaktır. Eğer dışarıya çıkacaksanız bakımınızı karma ciltler için güneş kremi ile tamamlayabilirsiniz. İlk adım olan temizlik bakım için oldukça önemlidir. Bu noktada karma ciltler için temizleyiciyi seçmeniz önemlidir. Bu noktada size yardımcı olacak bir ürün olan Institut Esthederm Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser, Institut Esthederm ’in cilt temizliği uzmanlığını bünyesinde barındırmaktadır. Cildi temizleyen ve gözeneklerin içindeki safsızlıkları gideren son derece yumuşak ve benzersiz etkili bir bakımdır. Taze ve parlak bir cilt ortaya çıkarmak için anında temizler. Kremin dokusu, ürüne benzersiz bir kalite getiriyor. Cilt florasının dengesine saygı gösterir. Düzenli kullanımda cildi parlatır ve siyah noktalar daha az görünür hale gelir. Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser karma cilt tipleri için mükemmeldir.

Karma Ciltler İçin Güneş Kremi

Genetik sebep dışında tüm pigmentasyon ve donuk cilt güneş ışınlarından kaynaklanır. Böylece cildimiz güneşe maruz kaldığında temelde iki şey oluşur. 1 numara ölü cildimizin katmanı kalınlaşır ve 2 numara melanin pigmentinin azalmasıyla lekeler ortaya çıkar. Bu nedenlerden dolayı cildimiz donuklaşır. Böylece cildimizin rengi çok dengesiz hale gelir.UVA ve UVB ‘yi bloke eden güneş kremi kullanmamızın nedeni budur. Bize ulaşan güneş ışığı iki tür zararlı ışından oluşur: uzun dalga ultraviyole A (UVA) ve kısa dalga ultra viyole B (UVB). Her ikisine de aşırı maruz kalmak cilde zarar verebilir.Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruduğunuzdan emin olmak istersiniz, bu nedenle güneş kremi kullanmanız şarttır.

Güneş kremi kullanmadan önce ilk belirleyeceğiniz ilk kriter cilt tipinizdir. Eğer karma bir cilde sahipseniz yağlı güneş kremlerinden uzak durmanız gerekir. Cildinize en uygun olan Güneş kremi cildinizi koruyan ve nemli tutan güneş kremidir. Bu noktada kullanabileceğiniz Avene Fluid SPF 50 karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş, çok yüksek korumalı koruyucu bir üründür. Bu bakım, Avene Termal Suyunda, yatıştırıcı özelliklere sahip zenginleştirilmiş bir formül içerir. Cildi nemlendirir ve korur, cildinize matlık sağlamaya da yardımcı olur. Hafif dokusu cilt üzerinde hızlı bir şekilde nüfuz etmek için anında emilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı