sadsad x
asdasd

Sirenol

Sirenol, cilt bakımızın etkili şekilde gerçekleşmesine yardım eden bir markadır. Özellikle formülünde Cadı Fındığını kullanmasıyla ön plana çıkmıştır.  Cadı Fındığı, Kuzey Amerika’ya özgü bir çalı olan Hamamelis Virginiana’nın yapraklarından ve kabuklarından elde edilmektedir. Bu özel bitkinin cilt yüzeyinde birçok faydası bulunmaktadır. Cadı Fındığı, akne ve sivilce sorunlarını kontrol atına almanıza yardım eder. Yaşlanma belirtilerine karşı cildi savunur. Cilt savunmasını kuvvetlendirerek cildi tahriş gibi durumlardan korumaya destek verir. Yatıştırıcı etkisi sayesinde hassas cilt tiplerinde de kullanıma uygundur.
Sirenol markasının formülünde Cadı Fındığı kullandığı en gözde ürünlerinden biri Sirenol Witch Hazel Cadı Fındığı Anti Wrinkle Cream Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi’dir. Özel bileşenler ile geliştirilmiş olan bu ürün cildinizi nemlendirir. Cilt yüzeyinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Cildinizin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalaması için destek olur.
Markanın yine Cadı fındığı kullanarak geliştirdiği bir diğer sevilen ürünü ise Sirenol Cadı Fındığı Ato Cilt Bakım Kremi’dir. Atopik ve hassas cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan bu ürün, cildi nemlendirir, hassasiyetin yatışmasına yardım eder. Cilt yüzeyinde meydana gelen hasarın giderilmesine ve cildinizin sağlıklı görünümünü kazanmasına destek olur.
Çevre etkileri, güneş, stres, yaşlanma gibi birçok neden cilt yüzeyinde leke gibi durumların oluşmasına neden olabilir. Cilt yüzeyinde genelde kahverengi renklerde kendini gösteren bu lekeler, cildinizin kusursuz görünümünün önüne geçer. Sirenol Cadı Fındığı Leke Karşıtı Krem, cildinde leke sorunları olan tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. Özel olarak geliştirilen formülü ile cildinizdeki ton farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton ve dengeli bir görünüm kazanmasına yardım eder. Cildi nemlendirir. Cildin pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanmasına destek olur. Sonucun etkili bir şekilde gerçekleşmesi için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
Marka, Cadı fındığı içeriği kullanarak sadece cilt bakım ürünleri değil güneş koruyucu, saç ve dudak bakım ürünleri de geliştirmiştir. Cadı Fındığı dudak kremi, dudaklarınızın kurumasına ve çatlamasına engel olur. Dudaklarınızı nemlendirerek pürüzsüz bir doku kazanmasına yardım eder. Yetişkinlere oranla çok daha hassas ciltlere sahip olan bebekler için ise Sirenol Witch Hazel Cadı Fındığı Baby Shampoo and Body Wash geliştirilmiştir. Bebekler için saç ve vücut şampuanı olarak geçen bu ürün, bebeklerinizin saçlarının ve cildinin nazik bir şekilde arınmasına yardım eder. Arındırırken nemlendirici etkisiyle ciltlerinin her zaman yumuşak ve pürüzsüz kalmasına destek olur.
Sirenol markasının ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

sirenol.jpg (106 KB)
Sıralama seçin
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı