sadsad x
asdasd

Heliocare


Heliocare  Güneş Ürünleri; uzman kişilerin bir araya gelerek özel olarak , yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları doğal özlü ürünlerdir. Her zaman iyinin de iyisi olarak çalışmalara başlanmış ve özel olarak FERNBLOCK TEKNOLOJİSİ ile geliştirilmiştir. Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte yürütülen 12 yıllık yoğun araştırma ve geliştirme işleminden sonra hem oral hem de topikal foto-bağışıklık koruması açısından gelişimine öncülük etmişlerdir.

Normal veya standart güneş bakım ürünlerinin aksine farklı ve doğal içeriğe sahip olan ürünler , dermatoloji ve foto biyolojisi ön planda tutularak özel kişilerce cilt sağlığına maksimum fayda ve istenilen sonuca ulaştırmaya hedefleyerek doğal  bileşenlerin harmanlayarak ortaya çıkarılmasıyla birlikte piyasadaki ürünlerden daha farklı ve özgü bir yol seyretmiştir. Heliocare güneş kremi ürünleri cildi güneşin zararalı ışınlarının etkilerine karşı ideal bir şekilde korumak için formüle edilmişlerdir. Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak ayrı ayrı geliştirilen ürünler aynı zamanda ciltlerin nem ve sebum dengelerinin sağlanamsına da katkıda bulunurlar. Heliocare güneş koruyucu ürünleri benzersiz içerikleriyle diğer güneş ürünlerinden ayrılmaktadırlar.

Fernblock Teknolojisi; cildi güneşin zararlı ışınlarından olan UVA & UVB ışınlarından korumak amacıyla geliştirilen doğal bitki özlü bir etkendir.Ayrıca cildin yaşlanmasını önleyici bir özelliktedir.Klinik çalışmalar sonucunda , dünya çapında bilimsel ve tıbbi mecralarda kendine geniş yer oluşturmayı başarmıştır. İnsanlarda oral foto-koruma etkenliğini sağlayan ilk ve tek teknoloji olarak bilinmektedir. Frenblock , Heliocare ürünleri içindeki ana unsurdur. Oral ve topikal kullanım açısından antioksidan ve fotokoruyucu olarak US Patent 56141679 kapsamındadır.

Heliocare Ürünlerinin içeriğinde yer alan diğer doğal özlerden olan eğrelti otu ekstresi , yeşil çay ekstresi gibi doğal özler sayesinde güneşin cildi yormasını , yıpratmasını ve zarar görmesini önleyerek derinin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek antioksidan etkisi ile birlikte cildi onarmaya yardımcı özelliktedir. Lekesiz , aydınlık ve maksimum koruma altında bir cilt için Heliocare Güneş Bakım Ürünlerini tavsiye ederiz. Klinik Histoloji etkinlik olarak; yoğun ve özenle çalışmaların ardından Fernblock 'un yüksek performans gücü ortaya konulmuştur. Bağışıklık koruma açısından ; Hücrelerin güneş ışığına maruz kalmadan önce ve sonrasında cildin savunma mekanizmasını hareket geçirmeye yardımcı olur.

Kullanıcıların , vermiş olduğu tepkiler ve değerlendirmeler sonucunda istenilen sonucu veren bir üründür. Uzman kadrosu , içeriği ve özelliğinden ötürü oldukça dikkat çeken ve talep edilen bir marka haline gelerek , çalışmalarına özenle devam edilen ve geliştirilen ürünler üretmeye devam etmektedir. Kalitenin ve farklılığın bir arada sunularak , teknolojinin gelişmesi ve rekabetin artmasıyla kendine özgün ve kaliteli bir yol çizerek, çizgisinden ödün vermeden yola devam eden ,özel bir markanın , özel ürünleri siz özel kişiler içindir.

heliocare-1.jpg (132 KB)

Heliocare Markasının En Çok Aranan Serileri


Sıralama seçin
%40
%40
219,00 TL
131,40 TL
%40
%40
159,00 TL
95,40 TL
%40
%40
159,00 TL
95,40 TL
%40
%40
179,00 TL
107,40 TL
%40
%40
179,00 TL
107,40 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
209,00 TL
177,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
199,00 TL
169,15 TL
Kargo
Bedava
%40
%40
189,00 TL
113,40 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
195,00 TL
165,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı