%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Göz Kalemleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm :

Göz Kalemi

Göz Kalemi

Göz makyajında sıkça kullanılan göz kalemi çeşitleri, gözlerinizin etrafına bir çerçeve oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Bu da çok daha keskin bakışlara sahip olabilmenizi sağlıyor ve göz makyajınızın etkisini artırıyor. Farklı renk çeşitlerine sahip olan bu ürünler sayesinde siz de gözlerinizi olduğundan daha iri, çekik veya küçük gösterebilirsiniz. Uygulayacağınız farklı göz makyajlarında da kullanabileceğiniz göz kalemi çeşitlerini kategorimizden inceleyebilir ve farklı markaların ürünlerine göz gezdirebilirsiniz.

Çarpıcı Makyajlar İçin Göz Kalemi Çeşitleri

Göz kalemlerinin farklı markalar tarafından üretilen pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Bu çeşitler ise hem kullanım farklılıkları bakımından hem de renkleri sebebiyle birbirinden ayrılıyor. Kullanım farklılığı sağlayan unsur ise ürünlerde bulunan asansörlü sistem oluyor. Bu tür asansörlü göz kalemi çeşitleri yalnızca çevrilerek açılıyor ve kolayca uygulama yapılabiliyor. Diğer kalem formundaki ürünler ise bir kalemtıraş yardımıyla açılarak kolayca kullanılabiliyor. Siz de farklı avantajlar sunan bu çeşitler arasından seçim yaparak birbirinden etkileyici göz makyajları yapabilirsiniz. Renk olarak da geniş çeşitlilik gösteren göz kalemlerinde mavi, yeşil, gri, beyaz ve metalik renkler alternatifler arasında yer alırken en çok tercih edilen ürün göz kalemi siyah çeşitleri oluyor. Ayrıca ışıltılı göz kalemi çeşitleri de hem eyeliner hem de far olarak kullanılabiliyor. Göz makyajında birden fazla yerde kullanabileceğiniz bu ürünler ile siz de son derece pratik makyajlar yapabilirsiniz.

Göz Kalemi İle Farklı Makyaj Stilleri

Göz kalemleri, gözlerde pek çok farklı efekt yaratmak için kullanılabiliyor. Yoğun göz makyajlarında kirpikleri daha gür ve sık göstermek için de göz kalemi uygulaması yapılıyor. Üst kirpikler ağırlıkta olmak üzere siyah göz kalemi ile kirpik diplerine uygulama yaparak siz de daha koyu ve yoğun bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle üst kirpiklerde gözün iç kısmına yapılan uygulamalar kirpik görünümünü oldukça artırıyor. Bu kalemler kolay hakimiyet sağladıkları için eyeliner olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca far kullanmadan da buğulu göz makyajı yapabilmenize imkan tanıyor. Koyu tonlarda oldukça başarılı sonuç veren bu göz makyajı farklı göz kalemi renkleri ile de uygulanabiliyor. Siz de göz kapağınızın kirpik dibine kalemle uygulama yaptıktan sonra bir karıştırma fırçası yardımıyla bu kalemi dağıtarak kolayca buğulu göz makyajı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli göz kalemi çeşitlerini de aynı yöntemle göz kapağınıza uygulayarak far şeklinde de kullanım sağlayabilirsiniz. Gözlerinizi olduğundan iri göstermek içinse kirpiklerinizin dış köşelerine uygulama yapabilirisiniz. Alt göz kapağınızın iç kısmına süreceğiniz beyaz göz kalemi ise bu görünümü tamamlayamaya yardımcı oluyor. Ayrıca gözlerinizi küçük göstermek için de yalnızca göz kapağının iç kısmına koyu renkteki göz kalemlerini uygulamanız yeterli.

Göz Kalemi Fiyatları

Ürünler arasındaki marka farklılıkları ve ek özellikler göz kalemi fiyatlarına da yansıyor. Özellikle asansörlü modeller diğer kalem modellerine kıyasla içerisinde bir mekanizma barındırdığı için farklı şekilde fiyatlandırılabiliyor. Bazı göz kalemi çeşitlerinin arka tarafında açacak, tarama fırçası veya kolay uygulama yapmaya yardımcı bir uç bulunabiliyor. Bu ilave özellikler de fiyatlandırma yapılırken göz önünde bulunduruluyor. Ayrıca kalemin yumuşaklığı da çeşitler arasında son derece önemli. Göz çevresi ve göz kapağı içi gibi hassas bölgelere uygulanan göz kalemlerinin yumuşak yapıda formüle edilen çeşitlerinin fiyatları da diğer çeşitlere göre farklılaşabiliyor. Bu konuyla bağlantılı olarak kalemlerin pigmentasyonu da önem taşıyan konular arasında. Yoğun renk veren göz kalemi çeşitleri daha az uygulamada yoğun sonuçlar ortaya koyduğu için hem gözünüzde ağırlık hissi yaratmıyor hem de daha az eforla istediğiniz sonuca ulaşmanıza imkan sağlıyor. Geniş renk çeşitliliği bulunan göz kalemi markalarının ürünleri arasından siz de bu unsurlara dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm göz kalemi çeşitlerine kategorimizden kolayca ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.