sadsad x
asdasd

Vitix

Vitix sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
ACM Vitix Regulating Gel 50 ML Pigmentasyon Düzenleyici Jel
Vitix - ACM Vitix Regulating Gel 50 ML Pigmentasyon Düzenleyici Jel
  • Pigmentasyon düzenleyici jeli
  • Cilt tonu eşitlemeye yardımcı
  • Leke karşıtı bakım
  • Yağsız form
  • Nemlendirici etki
(0)

ACM Vitix Regulating Gel 50 ML Pigmentasyon Düzenleyici Jel

349,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Vitix 30 Tablet Gıda Takviyesi
Vitix - Vitix 30 Tablet Gıda Takviyesi
1
(0)

Vitix 30 Tablet Gıda Takviyesi

369,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Vitix HakkındaFransa merkezli ACM Dermatoloji Laboratuvarları bünyesinde faaliyet gösteren, dünyaca ünlü, etkili bir dermokozmetik markasıdır. VITIX, bitkisel bazlı ürünleri ile deride meydana gelen renk kaybı sorunlarının tedavisinde destekleyici rol oynar. Deride, bağışıklık sistemindeki hasar nedeniyle renk kaybına uğramış olan bölgelerin iyileştirilme sürecinde destekleyici olarak kullanılabilen VITIX, ürün indeksinde, birbirinden etkili jeller ve tedaviye içerden katkıda bulunmak amacıyla özel olarak formüle edilen gıda takviyeleri barındırır.

VITIX ürünleri, dış derinin renk kaybına uğraması sonucu beyaz leke oluşumları halinde seyreden bir deri hastalığı olan Vitiligo’ nun tedavisinde yardımcı olarak da kullanılabilir. Modern Tıp Vitiligo hastalığını iyileşebilen bir hastalık olarak tanımlar. Deride beyaz leke oluşumlarına neden olan bu hastalık, bağışıklık sisteminin yanlış programlanarak, cilde renk veren hücrelerin görevini kısıtlaması ile başlayan sıkıntılı bir süreçtir. Problemli olan bölgelerde cilde rengini veren melanositlerin kısıtlanması nedeniyle beyazlıklar görülür. Hasarlı bölgeler bazen görünmeyecek kadar küçük olurken, bazen de çok daha büyük ve rahatsız edici boyutlara ulaşabilir.

VITIX, bu ve bunun gibi sıkıntılı süreçlerin bir an önce giderilmesi ve derideki mevcut hastalığın en hızlı şekilde tedavi edilmesinde oldukça etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olan ürünleri ile binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen eşsiz bir ürün yelpazesine sahiptir. VITIX’in birbirinden etkili ürünlerinin yer aldığı bu benzersiz ürün yelpazesinde, bitki özlerinden yararlanılarak hazırlanan jeller ile vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş oldukça etkili gıda takviyeleri de yer alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.