x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Vitix
Sırala:

VITIX

Fransa merkezli ACM Dermatoloji Laboratuvarları bünyesinde faaliyet gösteren, dünyaca ünlü, etkili bir dermokozmetik markasıdır. VITIX, bitkisel bazlı ürünleri ile deride meydana gelen renk kaybı sorunlarının tedavisinde destekleyici rol oynar.

Deride, bağışıklık sistemindeki hasar nedeniyle renk kaybına uğramış olan bölgelerin iyileştirilme sürecinde destekleyici olarak kullanılabilen VITIX, ürün indeksinde, birbirinden etkili jeller ve tedaviye içerden katkıda bulunmak amacıyla özel olarak formüle edilen gıda takviyeleri barındırır.

VITIX ürünleri, dış derinin renk kaybına uğraması sonucu beyaz leke oluşumları halinde seyreden bir deri hastalığı olan Vitiligo’ nun tedavisinde yardımcı olarak da kullanılabilir. Modern Tıp Vitiligo hastalığını iyileşebilen bir hastalık olarak tanımlar. Deride beyaz leke oluşumlarına neden olan bu hastalık, bağışıklık sisteminin yanlış programlanarak, cilde renk veren hücrelerin görevini kısıtlaması ile başlayan sıkıntılı bir süreçtir. Problemli olan bölgelerde cilde rengini veren melanositlerin kısıtlanması nedeniyle beyazlıklar görülür. Hasarlı bölgeler bazen görünmeyecek kadar küçük olurken, bazen de çok daha büyük ve rahatsız edici boyutlara ulaşabilir.

VITIX, bu ve bunun gibi sıkıntılı süreçlerin bir an önce giderilmesi ve derideki mevcut hastalığın en hızlı şekilde tedavi edilmesinde oldukça etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olan ürünleri ile binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen eşsiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

VITIX’in birbirinden etkili ürünlerinin yer aldığı bu benzersiz ürün yelpazesinde, bitki özlerinden yararlanılarak hazırlanan jeller ile vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş oldukça etkili gıda takviyeleri de yer alır.

Deride meydana gelen renge bağlı sıkıntılı durumların en kısa sürede tedavi edilebilmesi ve böylece kişinin kendini çok daha iyi hissetmesi için gece gündüz çalışan VITIX’in özel formüllü ürünleri, sitemizde sizleri bekliyor.

narecza.com dan kolayca verebileceğiniz bir siparişle Bu özel ürünlere kullanmadan önce mutlaka bir doktor veya bir sağlık kuruluşundan onay almak koşuluyla hemen ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.