Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Milk Thistle & Deve Dikeni Gıda Takviyeleri

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Deve dikeni adı ile de bilinen milk thistle deve dikeni bitkisinden elde edilen sağlıklı bir besin takviyesi olarak biliniyor. İçerisinde silymarin maddesi bulunan milk thistle besin takviyesi birçok sağlık problemi ile savaşıyor. Antioksidan bakımından zengin olan milk thistle vitamin bakımından da etkili bir içeriğe sahip. Geleneksel tıpta yüzyıllar boyunca kullanılan milk thistle günümüzde gıda takviyesi olarak kullanılmaya devam ediyor. Siz de milk thistle gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız sayfamız üzerinden farklı form ve markalarda yer alan milk thistle gıda takviyesi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Milk Thistle Nedir, Ne İşe Yarar?

Milk thistle nedir, milk thistle ne işe yarar soruları kullanıcılar tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Milk thistle bir gıda takviyesi olup deve dikeni olarak bilinen bitkinin çiçek özlerinden üretiliyor. İçerisinde bol miktarda aktif sliymarin maddesi olan bu bitki özü antioksidan, anti-infamatuar ve antiviral özellikleri ile dikkat çekiyor. Diyabet, nörolojik rahatsızlıklar, kemik erimesi ve karaciğer sağlığı gibi pek çok rahatsızlığa karşı etkili bir besin takviyesi olduğunu biliniyor. Kemik ve kas sağlığına karşı olan olumlu etkileri sayesinde sporcular tarafından tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Fiziksel sağlığın yanında cilt sağlığını da destekleyen yapısı ile akne sorununa karşı etkili çözümlere sahip. Siz de milk thistle gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışmayı unutmayınız. Doktorunuzla beraber ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sayfamız üzerinden milk thistle gıda takviyesi ürünleri arasında size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Milk Thistle Nasıl Kullanılır?

Tüm gıda takviyelerinde olduğu gibi milk thistle kullanımı tercih edilen formun özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Milk thistle tablet, kapsül ve sıvı formda bulunuyor. Tablet ve kapsül formu oral yolla bol su ile alınırken sıvı formu kutu üzerinde yazan yönlendirmelere yönelik tüketiliyor. Günde 2 defa yemeklerden sonra 1 kapsül ya da tablet olacak şekilde kullanılması tavsiye ediliyor. 11 yaş üstü herkes tarafından kullanılabilir özelliğe sahip olan milk thistle gıda takviyesi yaş ve cinsiyete bağlı olarak kullanım özelliklerinde farklılıklar gösteriyor. Bu nedenle milk thistle gıda takviyesi kullanmadan önce bir uzmana danışılması ve vücudun ihtiyaçlarına göre kullanılması tavsiye ediliyor.

Milk Thistle Gıda Takviyesi Çeşitleri ile Sağlığınızı Destekleyin!

Bitkisel bir ürün olan milk thistle gıda takviyesi, birden fazla form ve markaya sahip. Bağışıklığı güçlendirme noktasında önemli etkileri bulunan bu gıda takviyesi deve dikeni bitkisinden yararlanılarak üretiliyor. Her ne kadar yoğunluk deve dikeni özü olan sliymarin olsa da markalara göre içeriği açısından farklılık gösterebiliyor. Bazı markalar destekleyici olması açısından enginar, karahindiba ve zerdeçal ekstrelerini milk thistle gıda takviyesi içinde kullanıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza bağlı ister sliymarin özlü isterseniz farklı ekstreler ile harmanlanmış milk thistle gıda takviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında Narecza sizin için en iyi milk thistle marklarını bir araya toplamış durumda. Solgar, Nature’s Bounty, Lifetime, voonka, Ligone, Natrol, Nutraxin, Dynavit, Nondo ve Orzax markaları farklı form ve mg seçenekleri ile sizlerle buluşuyor. Siz de milk thistle gıda takviyesi kullanmadan önce doktorunuza danışarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ardından sayfamız üzerinden size uygun olan form ve mg seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Milk thistle fiyatları bakımından da her bütçeye uygun. Marka, form ve mg seçenekleri ve kullanımına bağlı olarak fiyat aralığında değişiklikler görülüyor. Her ihtiyaç ve bütçeye yönelik milk thistle gıda takviyesi sayfamız üzerinde yer almakta olup ihtiyaçlarınız dahilinde bütçenize en uygun gıda takviyesini seçebilirsiniz. Bu gıda takviyesi dışında ihtiyacınız olabilecek vitamin ve mineral ürünlerini de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.