Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

Tepe Arayüz Fırçası ve Diş İpi Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

TePe

Ağız sağlığı ve diş bakımı konusundaki ürünleriyle bu sayfada yer alan TePe, geniş ürün diş fırçası çeşitliliğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Diş temizliği alanında iddialı TePe diş fırçaları ve diş iplerine siz de bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çatallı diş iplerinden orta sertlikte olanlara, arayüz fırçalarından dil temizleme aparatlarına sayısız ürün TePe Nova, TePe Implant, TePe Good, TePe Angle gibi farklı seriler içinde sizi bekliyor. İhtiyaçlarınızı belirleyip ürünleri sepetinize atın, satın aldığınız TePe diş bakımı ürünleri kısa sürede adresinize gelsin!

TePe Diş Bakımı Ürünleri Burada

Farklı özelliklere sahip çeşit çeşit diş fırçasına TePe kalitesiyle sahip olmak mümkün. Tek yapmanız gereken, ilgilendiğiniz ürünleri sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda TePe diş fırçanız kapınızda! Örneğin, yumuşak kıllara sahip TePe Nova Soft diş fırçası; diş temizliğini, diş etlerini ve diş minesini koruyarak gerçekleştiriyor. Polyamitten üretilen yuvarlak fırça kılları su tutmadığından bakteri oluşumunu en aza indirerek ağız için sağlığınızı da koruyor. Bu fırçaları kullanarak ön ve arka dişlerinizi kolaylıkla temizlemeniz mümkün. Buna ek olarak, TePe Implant Orthodontic diş fırçası çeşitleri ise dar ve ulaşılması zor yerlerdeki implant ve braketlerin temizlenmesi için üretilmiş. İdeal sertlikte kıllara sahip olan bu fırçalar ile diş aralarına ve dar alanlara kolay ulaşılabiliyor. Diş fırçalarına ek olarak TePe arayüz fırçası çeşitleri de sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Diş aralarının temizliğinde oldukça etkili olan bu ürünler, plak oluşumunu da engellemede yardımcı. Diş aralarında derinlemesine temizlik sağlayan TePe arayüz fırçalarını buradan zahmetsizce satın alabilirsiniz.

TePe Good Serisi ile Dişler Tertemiz

Diş sağlığınıza katkı sunan diş fırçaları ve diş ipleri TePe Good serisi ile evinize geliyor. Örneğin, diş fırçasının yetersiz kaldığı yerlere dahi ulaşarak ağız içi temizliğini tamamlayan TePe Good Mini Flosser çatallı diş ipleri ile ağız içinde oluşan kötü kokuları da gidermeniz mümkün. Zira bu ürünlerle diş aralarında kalan besin artıklarını temizleyerek bakteri üremesini durdurmanız mümkün. Aynı zamanda dişlerdeki plak oluşumunu da en aza indirmeye yarayan bu ürünlerin kullanımı da son derece pratik. İpleri, küçük çatal aparatı sayesinde tutmak ve diş aralarına uygulamak son derece kolay. Kısacası, dişlerinizin derinlemesine temizlenmesi için TePe marka diş fırçası sonrası TePe diş ipi kullanmanızda yarar var. Diğer yandan ideal sertlikteki kıllarıyla geniş yaş aralığına hitap eden TePe Good Regular Soft diş fırçaları ise %96 biyo bazlı plastikten üretiliyor ve şeker kamışı ham maddeye sahip. Hatta ürünlerin ambalajı dahi %60 oranında geri dönüştürülebiliyor. Siz de diş bakımınız için TePe markasını tercih ederek hem dişlerinize hem de çevreye iyi bakın!

Arayüz Fırçasında Tepe Angle Farkı

Diş aralarının en iyi şekilde temizlenmesini ve böylece ağız içi bakımının ideal biçimde tamamlanmasını sağlayan arayüz fırçaları, TePe Angle farkıyla karşınızda. Farklı formlarda üretilen bu ürünlerin çatallı, kıllı ve uzun sap açılı olanları mevcut. Tercihinize bağlı olarak satın alabileceğiniz TePe Angle arayüz fırçası çeşitleriyle siz de tertemiz dişlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri dişlerinizin arasında ileri geri hareket ettirerek kullanmanız gerekiyor. Böylece diş aralarında biriken yemek kalıntılarını çıkararak dişlerinizde meydana gelebilecek bakteri oluşumunu da minimize etmeniz mümkün. Aynı zamanda plak karşıtı da olan bu ürünler tam bir ağız bakımı için gerekli. Tepe Angle uzun açılı fırçalar, kısmen açık aralıklı dişlerin temizliği için idealken, çatallı diş ipleri daha sık dişlere uygun olabiliyor. Diş yapınıza göre burada yer alan TePe arayüz fırçalarından tercihlerde bulunabilir, diş temizliğinizi olması gerektiği gibi tamamlayabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.