sadsad x
asdasd

SynchrolineSynchroline firması bilimsel olarak kanıtlanmış çözümler solganıile kurulmuş, kozmetik ve dermotolojik alanlarda faaliyet gösteren cilt problemlerini tedavi için özel formüle edilmiş farmakolojik altyapıya sahip , cildinizi güvenle emanet edebileceğiniz uluslararası bir firmadır. Bir İtalyan markası olan Synchroline, nesilden nesil'e aktarılan bilgilerin bilimsel yaklaşım ve ileri teknolojik çözümler ile sentezlenmesini ilke edinip, çok çeşitli cilt problemleri ve cilt hassasiyetini global bir bakış açısıyla değerlendirilmesi ile içerisindeki aktif bileşenlerin cilt üzerinde senkronize etkisi üzerine kurulmuştur. Geleneksel yöntemler ve bilimin harmanlanmasının sonucunda tamamen güvenilir, etkili sonuçlar doğuran, kanıtlanmış formülleri ile cilt bakımında çığır açan marka uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

Synchroline ürün geliştirme süreci bilimsel, teknolojik ve kullanım çeşitliliği ve kolaylığı sağlama arasında bir denge kurarak sentezlenmiştir. Bilimsel araştırmanın sınırsız ufkunda, sürekli yenilik ve gelişim amacı ile kurulan General Topics firması Dr. Gianfranco de Paoli Ambrosi'nin bilime ve araştırmaya duyduğu derin tutku sonucu 1992 de kurulmuştur. Cildin bio-mekanik özelliklerinin arkasında yatan biyolojik mekanizmalarının özelliklerini anlamak amacıyla 1987 yılında başlayan araştırma ve yara tedavisi ile ilgili araştırma süreci ilk general topics ürünü olan SYNCHROLINE Terproline'in çıkmasını sağlamıştır. O günden bu zamana aktif olarak faaliyet gösteren firma her geçen gün yeni araştırmalar ve yeni çözümler ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Tüm cilt tiplerinin hassasiyetine uygun özel geliştirilen temizleyici, nemlendirici ürünler, besleyici serum ve kremler, yaşlanma karşıtıve yaşlanma etkilerini minimalize eden ürünler ve dolgunlaştırıcı etkili özel formüller gibi bir çok özel duruma uygun etkili bakım ürünleri sunmaktadır. Araştırmalarının sonucunda kanıtlanmış ve patentli formüllere sahip olan firma, yaklaşık son yirmi yıllık süre içinde çok değişik cilt sorunları ve hastalıkları için araştırmalar yaparak tüm tutkusunu ve enerjisini tamamen bu alana yönelterek, bu alanda etkili ve güvenli sonuçlar buldu. 30 dan fazla uluslararasıpatente sahip olan General Topics , SYNCHROLINE, TEBITECH (ENERPEEL and TEBISKIN products) ve FILLAST Technological Luxury Cosmetics gibi çeşitli alt şirketlerin doğmasını sağladı.

synchrolien1.jpg (75 KB)

Shynchroline Markasının En Çok Aranan Serisi


Synchroline Ürünleri

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
205,00 TL
174,25 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
150,00 TL
127,50 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
195,00 TL
165,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
280,00 TL
238,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
185,00 TL
157,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
215,00 TL
182,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
205,00 TL
174,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
325,00 TL
276,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
275,00 TL
233,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
475,00 TL
403,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
325,00 TL
276,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
260,00 TL
221,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
200,00 TL
170,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
220,00 TL
176,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Synchroline

Synchroline firması bilimsel olarak kanıtlanmış çözümler solganıile kurulmuş, kozmetik ve dermotolojik alanlarda faaliyet gösteren cilt problemlerini tedavi için özel formüle edilmiş farmakolojik altyapıya sahip , cildinizi güvenle emanet edebileceğiniz uluslararası bir firmadır. Bir İtalyan markası olan Synchroline, nesilden nesil'e aktarılan bilgilerin bilimsel yaklaşım ve ileri teknolojik çözümler ile sentezlenmesini ilke edinip, çok çeşitli cilt problemleri ve cilt hassasiyetini global bir bakış açısıyla değerlendirilmesi ile içerisindeki aktif bileşenlerin cilt üzerinde senkronize etkisi üzerine kurulmuştur. Geleneksel yöntemler ve bilimin harmanlanmasının sonucunda tamamen güvenilir, etkili sonuçlar doğuran, kanıtlanmış formülleri ile cilt bakımında çığır açan marka uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

Synchroline ürün geliştirme süreci bilimsel, teknolojik ve kullanım çeşitliliği ve kolaylığı sağlama arasında bir denge kurarak sentezlenmiştir. Bilimsel araştırmanın sınırsız ufkunda, sürekli yenilik ve gelişim amacı ile kurulan General Topics firması Dr. Gianfranco de Paoli Ambrosi'nin bilime ve araştırmaya duyduğu derin tutku sonucu 1992 de kurulmuştur. Cildin bio-mekanik özelliklerinin arkasında yatan biyolojik mekanizmalarının özelliklerini anlamak amacıyla 1987 yılında başlayan araştırma ve yara tedavisi ile ilgili araştırma süreci ilk general topics ürünü olan SYNCHROLINE Terproline'in çıkmasını sağlamıştır. O günden bu zamana aktif olarak faaliyet gösteren firma her geçen gün yeni araştırmalar ve yeni çözümler ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Tüm cilt tiplerinin hassasiyetine uygun özel geliştirilen temizleyici, nemlendirici ürünler, besleyici serum ve kremler, yaşlanma karşıtıve yaşlanma etkilerini minimalize eden ürünler ve dolgunlaştırıcı etkili özel formüller gibi bir çok özel duruma uygun etkili bakım ürünleri sunmaktadır. Araştırmalarının sonucunda kanıtlanmış ve patentli formüllere sahip olan firma, yaklaşık son yirmi yıllık süre içinde çok değişik cilt sorunları ve hastalıkları için araştırmalar yaparak tüm tutkusunu ve enerjisini tamamen bu alana yönelterek, bu alanda etkili ve güvenli sonuçlar buldu. 30 dan fazla uluslararasıpatente sahip olan General Topics , SYNCHROLINE, TEBITECH (ENERPEEL and TEBISKIN products) ve FILLAST Technological Luxury Cosmetics gibi çeşitli alt şirketlerin doğmasını sağladı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı