sadsad x
asdasd

Ducray



Türkiye ‘ye Pierre Fabre firması tarafından getirilen Ducray, dünya geneline namı yayılan ve kullanıcıları tarafından olumlu etkileri kısa sürede fark edilen bir markadır. Türkiye’de de özellikle kadınların cilt bakımında yaygın olarak tercih ettiği güvenilir, dermokozmetik markası olarak ön plana çıkar. Yaşanan birçok saç ve cilt probleminde, dermatologlar da kişilere Ducray markası laboratuvarlarında üretilmiş olan bakım ürünlerini tavsiye etmektedir.

 

1930 yılından bu yana dermokozmetik alanında varlığını sürdüren Ducray, günümüzde oldukça köklü markalar arasında en iyiler ile adından söz ettirmektedir. Saç dökülmesinden kepeğe cilt kuruluğundan akne problemine kadar tüm insanların yaşadığı cilt ve saç problemlerinde onarıcı, toparlayıcı bakım ürünleri ile hizmet vermektedir.

 

Çoğu marka sadece cilt bakım ürünlerine yoğunlaşır. Ducray ise hem cilt bakımı hem de saç bakımı ile ilgili ürünleri vardır. Ducray cilt bakım ürünleri normal, karma, yağlı, kuru, hassas, sivilceli, siyah nokta, akneye eğilim gibi birçok farklı cilt tipinde bakım amaçlı kullanılacak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Saç bakımında ise özellikle dökülme önleyici pek çok güzel serisi vardır.

 

Şimdi bu ürünleri ve serileri kısaca açıklayalım.

 

Ducray Şampuan

 Ducray Şampuan

Saç bakımı ve saç sağlığı alanında en çok kullanılan ürünler arasında Ducray şampuan ürünleri yer almaktadır. Dökülme ve kepek problemine karşı özel formüller ile geliştirilmiş olan Ducray şampuan serisi tüm saç tiplerine uygun ürün seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Düzenli kullanımda dökülme ve kepek problemini gidermeye yardımcı olan Ducray Şampuan, ilk kullanımda saç derisinde rahatlama hissi oluşturur. Saç yapısının yumuşak ve kolay taranır bir dokuya sahip olmasına yardımcı olan Ducray Şampuan, saç bakımının önemli bir tamamlayıcısı olarak kabul edilir.

 

Ducray şampuan içeriğinde zararlı hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Doğal özler ile elde edilen güçlü formülü Ducray Şampuan formülünde vitamin kompleksi ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda ilk kullanımdan itibaren saçın hacimli bir görünüm kazanmasına da şampuan serisi olanak sağlamaktadır.

 

Günlük saç bakımında kullanıma uygun olan şampuanı, masaj yaparak 2 – 3 dakika boyunca saça uygulandığında daha etkili sonuç vermektedir.

 

Ducray Keracnyl ( Yağlı Cilt Serisi )

 Ducray Keracnyl

Yağlı ciltlerin pek çok sorunu vardır. Özellikle tıkalı gözenekler, yağlı ciltlerin en büyük problemidir. Aynı zamanda yağlanma ve lekeli, tıkalı gözeneklerin her biri tek başına bir cilt problemi olarak kabul edilir. Bu tür cilt problemi yaşayan kişilerin cilt sorunlarının yatıştırılıp cilt bariyerinin onarılmasında etkili olan Ducray Keracnyl, cilt temizliğinde ve bakımında güvenle kullanıma uygun bir bakım serisidir.

 

Sabun içermeyen güçlü bir formüle sahip olan Ducray Keracnyl, cildinizi temizlerken cilt bariyerine hasar vermez. Cildinizde ve gözeneklerde biriken kir, yağ ve tozdan derinlemesine arınmasını sağlayan Ducray Keracnyl, özellikle akne tedavisinde etkili olmaktadır.

 

Nazik ve temiz bir içeriğe sahip olmasına rağmen etkili ve güçlü bir temizliği ilk kullanımdan itibaren sağlayan Ducray Keracnyl günlük cilt bakımında kullanıma uygundur. Cilt bakımı ve temizliği için kullanılan Ducray Keracnyl cildinizde tahriş, kızarıklık vb. sorunlara yol açmaz.

 

Ducray Neoptide

 Ducray Neoptide

Saç dökülmesi saçlarda görülen en büyük problemlerden bir tanesidir. Özellikle hem kadın hem erkeklerde görülen saç dökülmesi, ileri boyutlara ulaştığında saçlarda seyrek görünüme neden olabilir. Bunu engellemek için kronik hale gelen bir saç dökülmesi yaşayan kadınlarda saç bakımı için Ducray Neoptide kullanımı tavsiye edilmektedir.

 

Özel bir losyon olarak üretilen ve kadınlarda kronik saç dökülmesi problemini çözmeye yardımcı olan Ducray Neoptide, saçların canlanmasına da yardımcı olmaktadır. Dökülme sorunu yaşayan ve canlı saçlara sahip olmak isteyen Ducray Neoptide, saçı yağlandırmadan günlük bakım ihtiyacını karşılamaya destek vermektedir. Üstelik durulama gerektirmeden günlük saç bakımında kullanıma uygun olmasından dolayı birçok kadın tarafından tercih edilmektedir.

 

Ducray Neoptide düzenli olarak saç bakım rutininde kullanıldığında sadece kronik saç dökülmesi probleminde iyileşme etkisi göstermez. Aynı zamanda saç tellerinin kaybettiği esnekliğini kazanmasına yardımcı olur. Düzenli olarak kullanıldığında saçın gücünü geri kazanmasına destek veren bakım ürünü DucrayNeoptide, iyi toleransa sahiptir.  

 

Ducray Anaphase

 Ducray Anaphase

Saç dökülmesi her kişide görülen bir saç sorunudur. Sağlığını ve canlılığını yitirmiş, yıpranmış saçlarda saç dökülmesi ciddi boyutlara ulaşabilir. Saç dökülmesi sorunu yaşamak için birçok farklı neden olabilir. Kadınlarda doğum sonrasında da görülebilen saç dökülmesi, stres, beslenme gibi birçok farklı nedene bağlı olarak gelişmektedir. Ducray Anaphase, saç dökülmesine karşı güçlü bir bakım formülüdür. Hem tepkisel hem de kronik olarak gelişen saç dökülmelerinde son derece etkili bir bakım sağlar.

 

Saç dökülmesi problemini engellemek ve tedavi edici etkisinden faydalanmak için Ducray Anaphase ürünü düzenli olarak kullanmaya devam etmek gerekmektedir. Saç dökülmesine karşı bakım ve tedavi sürecinde tamamlayıcı ürün olarak DucrayAnaphase kullanılabilir. Sadece saç dökülmesi tedavisinin iyileşmesine katkı sağlamayan DucrayAnaphase aynı zamanda saçlarınızın daha hacimli görünmesine, gücünü ve canlılığını geri kazanmasına da yardımcı olmaktadır.

 

Ducray Melascreen

 Ducray Melascreen

Yaşlanma belirtileri sağlığımızı tehdit eden bir unsur olmasa da canımızı sıkar. Kendimizi her zaman daha genç ve enerjik hissetmemize yardımcı olan Ducray Melascreen ciltte görülen yaşlanma belirtilerinin en önemlileri arasında yer alan kahverengi lekeler ile mücadelede de çok etkili sonuçlara sahiptir. Ducray Melascreen hem boyun hem yüz hem de ellerde oluşan kahverengi lekelerin giderilmesinde ve cilt renginin eşitlenmesinde yardımcı olmaktadır.

 

Ducray Melascreen, cildi onararak pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek performanslı cilt bakım ürünleri arasında çok sevilen Ducray Melascreen, aynı zamanda yaşlılık karşıtı bir bakım ürünü olduğundan dolayı da yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

25 yaş ve sonrasında cilt bakımında leke problemi ile savaşırken güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olan Ducray Melascreen içeriğinde zararlı bileşenler bulundurmamaktadır. Normal, karma, kuru ve yağlı ciltlerde kullanıma uygun olan geniş bir ürün yelpazesi ile satışa sunulmaktadır.

 

Ducray Dexyane

 Ducray Dexyane

Tahriş ve kaşıntı şikâyeti, atopik bir cilt tipine sahip olduğunuzun en önemli kanıtlarından bir tanesidir. Atopik ciltler, birçok cilt problemi ile savaşır. Özellikle kuruluk ve kaşıntı şikâyeti, sık tahriş olma atopik cilt tipine sahip kişilerin günlük yaşamlarını bile olumsuz etkilemektedir. Bu şikâyetleri ortadan kaldırarak atopik ciltlerde rahatlama sağlamaya yardımcı olan Ducray Dexyane atopik cilt tipine özel bakım sağlamaktadır.

 

Ducray Dexyane, aşırı kuru ve atopik ciltlerde cilt problemlerinin engellenmesi ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için güvenle kullanıma uygundur. Güzel bir ürün serisi halinde satışa sunulan Ducray Dexyane geniş ürün yelpazesi içerisinde cilt bakımında ihtiyaç duyulan temel ürünler yer almaktadır. Tahriş ve kaşıntıya meyilli atopik ciltlerde nazik ama sonucu etkili temizlik sağlayan Ducray Dexyane ürününden, kaşıntı sorununu yatıştıracak ve yumuşaklık kazandıracak nemlendirici içeriklere de sahip olmak mümkündür.

 

Kaşıntı şikâyetini yumuşatarak cildin sağlığına kavuşmasına yardımcı olan Ducray Dexyane, jel formu sayesinde atopik cilt yüzeyine zarar vermeden temizleme sağlamaktadır. Aynı zamanda kuruluk sorununu gidererek cildin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacının da karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Ducray
Sıralama seçin
%20
%20
129,90 TL
103,92 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
344,90 TL
275,92 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
209,90 TL
167,92 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
219,90 TL
175,92 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
177,50 TL
142,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
204,90 TL
163,92 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
104,50 TL
83,60 TL
%20
%20
129,90 TL
103,92 TL
%20
%20
104,50 TL
83,60 TL
%20
%20
129,90 TL
103,92 TL
%20
%20
104,50 TL
83,60 TL
%20
%20
104,50 TL
83,60 TL
%20
%20
104,50 TL
83,60 TL
%20
%20
84,50 TL
67,60 TL
%20
%20
139,90 TL
111,92 TL
%20
%20
109,50 TL
87,60 TL
%20
%20
119,00 TL
95,20 TL
%20
%20
119,90 TL
95,92 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
339,90 TL
271,92 TL
Kargo
Bedava
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı