sadsad x
asdasd

TopicremTopicrem markası, 1993 yılında, laboratuvar başkanı bir babanın; hayatının ilgi odağı olmuş olan küçük oğlunun hassas cildi için yaptığı çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Laboratuvarda ki çalışma arkadaşlarıyla birlikte büyük bir titizlik ile oğlunun kızarıklık ve kaşıntı sorunu yaşayan cildine bakım yapması hedeflenen formülleri geliştirebilmek için kararlılıkla çalışmıştır. Uzun süren çalışmalarının ardından Topicrem Ultra Moisturizing Body Milk nemlendirici vücut sütünü geliştirdiler. Teknolojik gelişmeler ile paralel bir şekilde büyüyen ve bilimsel çalışmalarının etkili birleşimi sonucunda ortaya çıkan Topicrem, dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır. Günümüzde 40’tan fazla ülkede müşteriler ile buluşmaktadır. Akıcı ve yağsız yapıya sahip ve yüksek derecede nemlendirici etkisiyle ürünleri ile cildinizde yapış yapış ve yağlı bir his bırakmadan cildin kaybettiği nemini geri kazanmasını sağlayarak cilt dokusunun beslenmesine ve güç kazanmasına yardımcı olur. Yumuşak ve cildinizin kolajen katmanlarına duyarlı formüle sahip ürünler, cilt dokusunu korurken yenilenmesini sağlar.

Cildinize zarar vermeyen güçlü formüllü ürünleri ile sağlıklı, canlı, yenilenmiş ve pürüzsüz bir cilt dokusuna kavuşmanızı ve cildinizin yatıştırılmasını sağlar. Temizleme, nemlendirme, güneş koruyucu, şampuan ve vücut ürünleriyle tepeden tırnağa bakım sunmaktadır. Hassas formülleriyle bebek, çocuk ve yetişkinler olmak üzere tüm aile fertlerinin kullanımına uygundur. Hassas, kuru ve yeni doğanlarda görülen atopik cilt rahatsızlıkları, cilt lekeler, olgunlaşmış ciltler ve bebek ciltleri için özel olarak geliştirilmiş olan ürün serileri ve banyo vücut ürünleri kategorisiyle her kullanıcının kendisine en uygun ürünü bulmasına, etkili ve en doğru bakım sürecini uygulamasına yardımcı olur. Topicrem ürünleri, kullananların beğenisini kazanmakta, gönül rahatlığı ile kullanılarak kullananlarca tavsiye edilmektedir.

Yüksek standartlara öncelik veren Topicrem arkasını kendini insan sağlığını ve kalitesini arttırmaya adamıştır. Kullanılan malzemeler cildin doğal yapısını bozmamak adına ihtiyaç seviyesinde sınırlandırılmıştır. Topluma yardımcı olmak ve çocukların kimyasallara bozulmadan büyümelerine yardımcı olmayı kendilerine amaç belirlemiş olan marka, ailenizin güvenini kalitesi ve kusursuzluğuyla kazanmayı istemektedir. Cilt bakım tedavileri eczacılık standartlarına göre geliştirilmiştir. Bileşim ve kullanılan maddeler ürünün üzerine açıkça yazmaktadır. Alkol, paraben ve parfüm kullanılmadan, en hassas cilt tipi baz alınarak üretilen tüm ürünler, tüm ailenizin özellikle çocuklarınızın güvenle kullanabilmesi için dermokozmetik alanında geliştirilmiştir.

topicrem.jpg (84 KB)
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
217,00 TL
184,45 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
183,00 TL
155,55 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
215,00 TL
182,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
215,00 TL
182,75 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
119,00 TL
101,15 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
380,00 TL
323,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
240,00 TL
204,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı