Islak Mendiller

Benzer Kategoriler 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Islak Mendil sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Mustela Soothing Cleansing Wipes 70 Mendil Parfümsüz Islak Mendil
Mustela - Mustela Soothing Cleansing Wipes 70 Mendil Parfümsüz Islak Mendil
Mustela - Mustela Soothing Cleansing Wipes 70 Mendil Parfümsüz Islak Mendil
  • Parfümsüz ıslak mendil
  • Bebekler için
  • Hassasiyet bakımı
  • Yapışkan his bırakmaz
  • 70 Mendil
(0) Yorum
Mustela Soothing Cleansing Wipes 70 Mendil Parfümsüz Islak Mendil
119,90 TL
Tena Islak Vücut Temizleme Havlusu 30 x 20 cm 48 Yaprak
Stokta Yok
Tena - Tena Islak Vücut Temizleme Havlusu 30 x 20 cm 48 Yaprak
Tena - Tena Islak Vücut Temizleme Havlusu 30 x 20 cm 48 Yaprak
  • Vücut Temizleme Havlusu
  • 48 Yaprak
(0) Yorum
Tena Islak Vücut Temizleme Havlusu 30 x 20 cm 48 Yaprak
47,92 TL

Islak Mendil

Kişisel bakım alanında günlük hijyen ürünleri denildiğinde öne çıkan ıslak mendiller, farklı pek çok kullanım alanı ile de oldukça kapsayıcı. El hijyeni başta olmak üzere yemek sonrası masa silme, evin tozlu noktalarını hijyenik kılma gibi uygulamalarda da tercih edilen ıslak mendiller, ev ve ofis gibi pek çok yaşam alanında da çokça görülüyor. Üstelik yetişkinler için imal edilenlerin yanı sıra bebeklere özel olarak üretilen ıslak mendiller de bulunuyor. Siz de Narecza ıslak mendil kategorisindeki ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilir, indirim fırsatı gibi avantajlardan yararlanarak hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Islak Mendil Çeşitleri

Islak mendiller, kendine özgü yapısı, formülü ve içeriği ile geniş bir çeşitliliği beraberinde getiriyor. Parfümlü – parfümsüz ıslak mendiller, el ya da yüz temizleme gibi vücuttaki bölgelere göre ayrılanlar ya da bebeklere, yetişkinlere özel olarak imal edilenler söz konusu çeşitliliği artırıyor. Örneğin, ıslak mendil yenidoğanlar ve bebekler için uygun formüller sunabiliyor. Dış dünyaya karşı henüz oldukça hassas bir bünyeye sahip olan bebekler için genelgeçer ıslak mendillerinden ziyade özel formüller ile üretilmiş çeşitleri tercih etmek önem arz ediyor. Örneğin, Mustela ıslak mendil ürünleri içerisinde yer alan ve bebekler için ıslak mendil grubunda bulunan ürünler nokta atışı bir seçim olabilir. Parfümsüz olarak üretilen bu ıslak mendiller, bebeklerin bez bölgesi dâhil tüm cildinin temizlenmesi için tasarlanıyor. Aloe Vera, gliserin, nemlendirici ve koruyucular içeren bu ürünler, günlük olarak kullanılabilen, durulama gerektirmeyen ıslak mendiller. Bir paketinde 70 mendilin bulunduğu bu ıslak mendillerden alarak bebeğiniz için yüksek kalite bir hijyen standardı belirleyebilirsiniz. Islak mendiller cilt tiplerine göre de farklı kategorilerde yer alabiliyor. Yine Mustela tarafından satışa sunulan, özellikle kuru ciltler için ıslak mendiller emici yapısı sayesinde tek uygulamada temizlik avantajına sahip.

Islak Mendil Özellikleri

Islak mendiller, yetişkinler – çocuklara göre farklı seçenekler sunması ile çeşitliliğini artırıyor. Bununla beraber farklı ürün özelliklerine göre de arayışınızı neticelendirmeniz mümkün. Örneğin kuru ciltler için tavsiye edilen lifler ile imal edilen seçenekler de tercihiniz olabilir. Kuru, çok kuru ciltlerin daha farklı formdaki ıslak mendillerini kullanması elzem olabiliyor. Bu açıdan bu cilt tipine uygun ıslak mendilleri seçmek de avantajınıza olabilir. El hijyeninde öne çıkan ıslak mendillerin yanı sıra daha çok yüz temizleme için kullanılan ürünler de mevcut. Yüz temizleme mendilleri içerisinde de bebeksi formülü ile yavrunuza hitap edecek ürünler bulabilirsiniz. Mustela tarafından sunulan ıslak mendiller burada da ön plana çıkabiliyor. Göz ve dudak çevresi gibi yüz noktalarına uygulanabilecek bu tür yüz temizleme mendilleri, yavrunuzun yemek sonrası yüz hijyeni gibi uygulamalarda tercih edilebilir. Bu temizliği sağlarken bir yandan da bebeğinizin hassas cildini nemlendirebilen bu tür mendiller, besleyiciliği ile de çifte avantaj sunuyor. Mustela ıslak mendil kullananlar tarafından yapılan yorumlarda da yüz temizleme mendillerinin sunduğu avantaj ve kaliteyi görmek mümkün. Dilerseniz kolonyadan dezenfektana kadar aynı gruptaki pek çok ürün için Hijyen Ürünleri kategorimizi de inceleyebilirsiniz.

Islak Mendil Fiyatları

Farklı ya da geniş bir skalada görebileceğiniz ıslak mendil fiyatlarına etki eden birden fazla faktör bulunabiliyor. Mevcut piyasa koşullarının yanı sıra ürün fiyatlarını şekillendiren önemli ayrıntılardan biri çeşitlilik oluyor. Yetişkinler ya da bebeklere özel olarak imal edilen ıslak mendiller, cilt tipine göre tasarlananlar ve benzeri seçenekler çeşitliliği artırıyor. Bu sayede tüketicilerin aradıkları ürüne / ürünlere ulaşma şansı artarken fiyat aralığı da şekillenebiliyor. Bir diğer faktör ise ürünlerin miktarı. 25 adet, 50 adet, 75 adet gibi seçeneklerini bulabileceğiniz ıslak mendiller miktarına göre de farklı fiyatlandırılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra fiyatları filtreleme özelliğini kullanarak da aradığınız ürünlerin bütçenize uygun olanlarını hemen bulmanız mümkün. Ayrıca indirim fırsatı gibi avantajların da sizi beklediğini unutmayın. Dilerseniz duş jeli ve sabunlar için de Banyo Ürünleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.