Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin!
Toplam 71 ürün bulunmaktadır.

Koenzim Q10 

ücuttaki enerji üretiminde görev alan koenzim Q10 bileşeni çok daha canlı ve hareketli hissetmenizi sağlarken aynı zamanda vücudunuzun pek çok bölümüne de fayda sağlıyor. Kapsül ve tablet olarak çeşitlenen takviyeler sayesinde bu faydalı bileşenleri dışarıdan alarak da vücudunuzu destekleyebilirsiniz. Eksikliğinin görülmesi halinde bir uzman tarafından tavsiye edilen koenzim Q10 takviyeleri farklı mg değerlerinde satışa sunuluyor. Kendi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu miktara göre siz de bu ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Tüm koenzim Q10 çeşitlerini kategorimizden inceleyebilir ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Koenzim Q10 Ne İşe Yarar?

Vücudun kalp, böbrek ve pankreas gibi önemli bölümlerinde bolca bulunan bu bileşen aslında tüm hücrelerde üretiliyor. Aynı zamanda güçlü antioksidanlardan biri olarak da biliyor. Koenzim Q10 eksikliği durumunda bu bileşeni belli yiyeceklerden ve koenzim Q10 takviyesi ile alabilmek mümkün. Vücudunuzdaki hücreler sağlıklı kalabilmek, ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak ve sağlıklı bir şekilde yaşlanmak için bu koenzim Q10 bileşeninden faydalanıyor. İlerleyen yaşla birlikte bu bileşenin üretimi de azalmaya başlıyor. Vücudunuzun enerjisine destek olabilmek için siz de bu takviye edici ürünlerden faydalanabilir ve besin yoluyla da koenzim Q10 alımına katkı sağlayabilirsiniz. Fakat bu tür takviyelerde vücudun ihtiyacı olandan fazlası da birtakım sorunlara yol açabiliyor. Siz de mutlaka bir uzman tarafından vücudunuzun eksikliklerini tespit ettirerek alım miktarınızı buna göre ayarlayabilirsiniz. Böylece vücudunuzun ihtiyacı olan kadar vitamin ve mineral alarak çok daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Enerji Üretimine Katkı Sağlayan Koenzim Q10 Takviyeleri

Yoğun sportif faaliyetlerde bulunanlar tarafından vücudun ihtiyacı olan enerji ve besin açığını kapamak için kullanılan vitamin ve gıda takviyeleri arasında koenzim Q10 de sıkça tercih edilen çeşitlerden. Düzenli şekilde kullanıldığı takdirde birçok problemin çözümünde önemli bir destekleyici olan bu ürünler vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineraller saptandıktan sonra kullanılmaya başlanıyor. Özellikle kış aylarında farklı vitaminlerle birlikte antioksidan savunmasını güçlendirmek için de kullanılabiliyor. Bu vitamin ve mineraller arasında C ve B vitaminleri, çinko, folik asit ve birçok farklı tür de yer alıyor. Omega 3 koenzim Q10 ile birlikte en çok tercih edilen takviyelerden. Siz de ihtiyacınız olan bu tür takviyeleri alırken içeriklerine dikkat ederek daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı formlarda üretilen takviyeler asından sizin için kullanımı en rahat olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Kapsül formdaki koenzim Q10 takviyeleri su yardımıyla hızlıca içilebildiği için oldukça pratik. Koenzim Q10 200 mg , 100 mg gibi farklı çeşitleri bulunan bu kapsüller ihtiyaca göre seçilebiliyor. Fakat bazı kişiler bu tür kapsülleri yutmakta zorlandığından tablet formdaki ürünler de rahat bir kullanım sağlıyor. Suda eritilerek içilen bu tabletlerin farklı aromalara sahip çeşitleri de sıkça tercih ediliyor.

Her Bütçeye Uygun Koenzim Q10 Fiyatları

Koenzim Q10 fiyatları genellikle ürünün içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor. Tek başına koenzim Q10 içeriğine sahip olan takviyeler farklı fiyat aralıklarında seyrederken vitamin ve minerallerin bir arada kullanıldığı çeşitlerde fiyat aralıkları açılabiliyor. Gıda takviyeleri içerisinde yer alan koenzim Q10 içeriği de farklı fiyatlandırmalara sebep olabiliyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen bu koenzim Q10 takviyelerine Supradyn, Voonka, İmuneks gibi öne çıkan markaların ürünlerinde de sıkça rastlanıyor. Koenzim Q10 Venatura bu çeşitler arasında en çok tercih edilenlerden biri. Siz de bu markaların farklı kapsül ve tablet çeşitlerinden kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kapsül formundaki ürünlerde değişen mg ölçüleri de fiyatlara yansıyabiliyor. Tabletlerde ise fiyatlar tablet sayısına göre farklılık gösteriyor. 15'li, 20'li olan daha az sayıdaki tabletlerin yanı sıra 60 ve üzeri tablet sayısına sahip çeşitler de bulunuyor. Siz de tüm bu çeşitleri kategorimizden inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca bitkisel içerikli takviyelere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.