Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 170 ürün bulunmaktadır.

D Vitamini

İyot, krom, selenyum ve folik asit etken maddelerinin birini ya da birden fazlasını içinde barındıran çeşit çeşit D vitamini ürününü bu sayfada inceleyerek birkaç tıkla kolaylıkla satın almanız mümkün. Vitamin ve mineraller arasında, başta büyüme çağında olan çocuklar için olmak üzere herkes için gerekli olan bu vitamin, D2 ve D3 olarak adlandırılan alt formlarıyla da biliniyor. Vücudun kendisi tarafından üretilemeyen D vitamini mutlaka dış takviyelerle vücuda kazandırılmalıdır. Dolayısıyla ana kaynağı olan besinler ve güneş ışığı ile alabileceğiniz gibi burada yer alan damla, ampul, sprey ya da kapsül gibi çeşitleri ile de D vitamini alımı sağlayabilirsiniz. Kısacası, hekiminize danışarak buradaki D Vitamini çeşitlerinden dilediğinizi alabilir, sağlığınızı korumaya destek olabilirsiniz.

Sağlığınız için D Vitamini

Özellikle çoğunlukla kapalı alanlarda vakit geçiren ve güneş ışığına yeterince maruz kalmayan kişilerde görülen D vitamini eksikliği vücutta farklı semptomlarla kendini belli edebilir. Uzun süredir hissedilen genel bir yorgunluk hali, saç dökülmesinde artış, baş ağrısı, kemik ve eklemlerde ağrı, aşırı terleme, kilo vermede güçlük çekme, uykusuzluk ve uykuya geçişte zorlanma, depresyon ve ani ruh hali değişimleri ve göz altında oluşan morluklar bu belirtilerden bazıları. Bu rahatsız edici durumların giderilmesi için öncelikle altta yatan herhangi bir hastalık olup olmadığının araştırılması gerekiyor. Eğer sıkıntıların nedeni yetersiz beslenme, ya da yeterince güneş ışığı alamama ile alakalı ise hekiminizin de tavsiyesiyle günlük öğünlerinize D vitamini açısından zengin olan yumurta sarısı, portakal suyu, balık yağı, süt ve süt ürünleri gibi besinler eklenmeli. Ardından günün belli saatlerinde vücudun güneş ışığını yeterince alması sağlanarak D vitamini eksikliğinin giderilmesine destek olunmalı. Tüm bunlara ek olarak sayfamızda göreceğiniz D vitaminleri de takviye anlamında size destek olmak üzere buradaki yerini alıyor. Pek çok farklı markanın çeşit çeşit D vitamini damlası, ampulü, kapsülü ya da spreyi arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

D Vitaminleri Kullanımı

Kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla ampul, damla, sprey ve kapsül gibi çeşitli formlarda üretilen D vitamini takviyesini dilediğiniz gibi bu sayfa üzerindeki ürünler arasından seçerek satın alabilirsiniz. Farklı formları yanı sıra doz olarak da çeşitlenen bu ürünleri, hekiminizin tavsiye ettiği formda ve dozda almanız, sağlığınız açısından son derece önemli. Örneğin, küçük yaştaki çocukların kullanabileceği D vitamini damla formda olanlardan seçilmeli. Bu çeşitler, çok daha kolay yutulabildiği için çocuklarda kullanılması hekimler tarafından tavsiye edilir. Diğer yandan yetişkinlerin rahatlıkla kullanabildiği D vitamini tableti çeşitlerini ise doktorunuz aksini belirtmediği sürece kahvaltıdan hemen sonra tüketebilirsiniz. D vitamini ampul, tablet ya da kapsül formları da yetişkinler için üretilen çeşitler arasında yer almakta. Siz de ihtiyacınıza yönelik olarak buradaki ürünleri kullanarak vücudunuzdaki D vitamini dengesini sağlayabilir, sağlığınızı geri kazanabilirsiniz.

Bu D Vitamini Fiyatları ile Sağlığınızı ve Cebinizi Koruyun!

Sayfamız üzerinde yer alan her cebe uygun D vitamini fiyatlarından yararlanarak siz de alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Burada yer alan D vitamini ampulleri, kapsülleri, damlaları ve spreyleri arasından bütçenize uygun bir ürünü bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken aramalarınızı filtrelerimiz yardımıyla daraltmak. Böylece ihtiyacınız olan markayı ve çeşidi kısa sürede listeleyerek karşınızda görebilirsiniz. Zahmetsiz dermokozmetik alışverişinizin adresi Narecza, D vitamini ihtiyaçlarınızda da yanınızda! Siz de hekiminize danışarak sayfamızda yer alan ürünlerden birini ya da birkaçını satın alabilir, ihtiyacınız olan D vitamine evinizden çıkmadan sahip olabilirsiniz. Ayrıca pek çok açıdan faydalı olan beta glukan ürünlerimize göz atmayı unutmayın!

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.